• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 useljiv pogo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 useljiv pogo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 useljiv pogodan

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 useljiv pogodan" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 481 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 46000 eura
    • do 57000 eura (prosečna cena)
    • do 69000 eura
    • do 575 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 126.000 €, 180,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109585.Izdaje se odličan poslovni prostor u kući na sprat od 180 m2 sa parkinfom za 6 automobila i kamionskim prilazom na Klisi. Prizemlje kuće se sastoji od dve garaže (magacina) i kancelarije. Sprat kuće se sastoji od dve velike kancelarije i čajne kuhinje. Ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 101.000 €, 202,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 202m2 u Temerinu na odličnoj lokaciji. Pogodan ta razne vrste delatnosti. Useljiv. Na raskrsnici glavnog puta i puta prema industrijskoj zoni gde se nalazi puno firmi U blizini lokala je metalna galanterija radnja namestaja , Glorija benzinska pumpa,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 190 m2 useljiv pogodan'
130.000 €
130.000 €
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>