• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 uknjižen Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 uknjižen Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 uknjižen Najnovije porasla cena

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 uknjižen najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 95.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 90.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna, površine 73m2 sa dvorištem od oko 14 ari kultivisanim ponekom voćkom. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i zelenom travom. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.000 € na 154.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, CEREVIC, 154.500 €, 151,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 139.000 €
15.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjizen, novogradnja. Na prodaju odlicna novija kuca u Cerevicu. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjizena. Telefon ******. Cena je sa agencijskom provizijom. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 uknjižen najnovije porasla cena (8)
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 najnovije porasla cena (1)
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 uknjižen porasla cena (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>