• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parking pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parking pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parking porasla cena

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parking porasla cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 875 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • interfon
    • kablovska
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 280.000 €
08.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
18.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4.0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 90.000 €, 158,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2025 - 90.000 €
09.03.2025 - 80.000 €
09.11.2025 - 100.000 €
23.01.2026 - 85.000 €
26.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuća - Sopot 4.0, uknjiženo na 78m2, ukupno 158m2, PR+I, EG, telefon, podrum, parking, plac 12a Odlično pozicionirana porodična kuća koja se sastoji od prizemlja i prvog sprata, u solidnom stanju. Plac ima 12 ari, pod voćem je. U kući ima voda, struja i gas. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4. 0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parking porasla cena'
130.000 €
130.000 €
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 191.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DUVANIŠTE, 191.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 170.000 €
05.04.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARIČ, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>