• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket centr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket centr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket centralno grejanje

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket centralno grejanje" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 61000 eura
    • do 76000 eura (prosečna cena)
    • do 91000 eura
    • do 766 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.indomio.rs

Kuca na prodaju, 180 m2, suteren 35m2, prizemlje sa dnevnim boravkom kuhinjom trpezarijskim delom i spajzom,. Prvi nivo tri spavace sobe i kupatilo,. Drugi nivo dve spavace sobe i vece kupatilo. Potkrovlje dnevni boravak sa trpezariskim delom i kuhinjom. Grejanje na gas a moze i na....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stambeno poslovni objekti u Novom Miloševu. Ukupna površina placa je preko 6.000 m2, na kom se nalaze dve kuće, pomoćni objekti i obradivo zemljište. Prva kuća ima 230m2 ( suteren oko 60m2), može da se prodaje sa i bez preostalog nameštaja koji vidite na slici. Cena nameštaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket centralno grejanje'
110.000 €
150.000 €
124.000 €
  Kuća, APATIN, 77.000 €, 163,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Apatinu, u blizini staračkog doma. -Površina kuće je 163 m2, a površina placa je 419 m2. -Kuća je od tvrdog materijala i poseduje hodnik, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, toalet, kupatilo, kao i dnevni boravak koji takođe ima....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 185.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je u blizini centra grada (na 5 minuta hodom) i uneposrednoij blizini Doma zdravlja (na 2 minuta hodom). Sve što je potrebno za život se nalazi u neposrednoj blizini. Kuća se nalazi na placu od 5,38 ara i sadrži dva odvojena stana površine 75 i 85m2. Stanovi su identični po strukturi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>