• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket što manji pala cena

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket što manji pala cena" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 552 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 67000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 672 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 171,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
12.09.2025 - 130.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Kljajićevu, blizu bazena, prodaje se spratna kuća 171m2, uknjiženo prizemlje i dva sprata, građena 1996 godine koja se sastoji od 6 soba, dva dnevna boravka, dve kuhinje, tri kupatila plus poseban toalet. Sve u fulu napravljeno i opremljeno. Demit fasada, PVC stolarija, GC na pelet.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 118.000 € na 109.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 109.000 €, 162,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 118.000 €
19.04.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renovirana spratna kuća ukupne površine 162 m2 (108m2 stambeni deo i 54 m2 garaža ispod cele kuće) na parceli od 3.37 ari u naselju Dolja. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Sprat čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 48.000 €, 171,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 52.000 €
01.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prigrevica. Prodaje se spratna kuća, prizemlje sa spratom u osnovi 83m2, ukupno 171m2. Prizemlje se sastoji od sobe, kuhinje, kupatila, ostave i garaže. Na spratu,montažni deo, poseban ulaz, su smeštene dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 parket što manji pala cena'
48.000 €
48.000 €
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 48.000 €, 171,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 52.000 €
01.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 0)

<< <1> >>