• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 170 m2" pronađeno 1 860 nekretnina - prosečna cena 794 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 852 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • dvorište
    • uknjižen
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRBAS, 92.700 €, 170,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u centru Ravnog sela. Kuća poseduje: Dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom Tri spavaće sobe Dva kupatila Nedovršeno potkrovlje - 150m2 Kuća se nalazi na placu veličine 917m2. Grejanje je centralno Nalazi se nedaleko od škole. U procesu legalizacije. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 170,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova, prizemna kuća Nova gradnja! 064/8-312 -063 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj 035/8-222 -441 ... Prikaži broj Kuća, Jagodina | Prodaja · 170m² · 180.000€.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada od 170m2 na parceli površine 415m2. Donja etaža se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dok se na gornjoj etaži nalaze tri sobe, kupatilo i terasa. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 170,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća Inđija 170 m2 *Površina kuce 170 m2 *Površina placa 390 m2 *2 soba+2 kuhinje+1 špajz *PVC stolarija *Struja-glavni i kontrolni sat/voda-gradski vodovod/gas *Prilazni put asfalt *Vlasništvo 1/2 privatna svojina ### bez tereta ### *Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac)....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je kompletno renovirana 2013. god. Poseduje bazen, grejanje na GAS i čvrsto gorivo. Na placu postoji još jedan pomoćni objekat od 100 m2 - novogradnja, koji može da služi i kao poslovni. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 144.900 €, 170,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoetažna kuća u centru Sremske Kamenice, u neposrednoj blizini glavne saobraćajnice i Kameničkog parka. Samostalna kuća čvrste gradnje, odmah useljiva. Površina kuće je 170m2. Trenutno u funkciji dve stambene jedinice (pod jednim krovom). Manji stan 60m²: dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodično imanje u naselju Ćava, u Kragujevac, smešteno na prostranom placu površine 39 ari, koje pruža odlične mogućnosti za stanovanje, ali i za različite dodatne namene. Na placu se nalazi glavna kuća čvrste gradnje, zidana osamdesetih godina, spratnosti prizemlje +....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 170,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119174, 13a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, moze zamena(manji stan uz doplatu), mogucnost prosirenja, cela. Na mirnoj lokaciji, nudimo vam kvalitetno gradjenu prizemnu....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112505, spratna, 1, terasa, uknjižen. Sprat je kompletno renoviran, prizemlje je za adaptacuju. Kuca je uknjizena na jednog vlasnika. Poseduje malo dvoriste. Nalazi se kod nisove pumpe u malom mokrom lugu. Blizina autoputa, gradskog prevoza, skole, prodavnice. Više....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 187.000 €, 170,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U sklopu lokala dobija se magacinski prostor 35-40m2( mogucnost prosirenja), parking na otvorenom. Lokal se nalazi pored Gazelekomerc, u blizini Lipovog gaja i Vujadin Boskov stadiona. Novosadaki put 132, Sprat, Namešten, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, DJURDJEVO, 175.100 €, 170,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća u Đurđevu! Uknjižena 1/1, bez ikakvih ulaganja! Prodaje se kompletno sa svim nameštajem, poseduje garažu za dva auta, voćnjak i baštu. Veoma je uredno i održavano. Kuća ima PVC stolariju, parket, domaču keramiku. Pozovite nas za sve dodatne informacije, naši agenti....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 57.000 €, 170,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ifra nekretnine: 14426 Porodicno stambeni objekat je spratnosti prizemlje + potkrovlje. Prizemlje obuhvata ulaz,hodnik sa stepenistem,2 sobe,hodnik,terasu i trpezariju. Bruto povrsina prizemlja je 92m2. Potkrovlje obuhvata hodnik sa stepenistem,tri sobe,kupatilo(nije zavrseno),hodnik....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća je novogradnja dvodelna sa 2 ulaza, ima 2 kupatila, 2 kuhinje, 2 dnevna boravka, 5 soba, 2 terase, poseduje veliki parking 150m2 Nalazi se na početku Kovilja blizu autoputa i gradskog prevoza Nalazi se blizu autoputa od Beograda 50km,Novog Sada 20 km Za više informacija pozvati....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 150.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 120.000 €, 170,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 170m2,na placu od 41 ara. Stambeni objekat se sastoji od prizemlja i to rasporeda hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja i spavaća soba, zatim potkrovlja koje se sastoji od tri spavaće sobe i toaleta. Iza kuće se nalazi roštilj, letnja kuhinja i pomoćni objekti a....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stambeno poslovni objekti u Novom Miloševu. Ukupna površina placa je preko 6.000 m2, na kom se nalaze dve kuće, pomoćni objekti i obradivo zemljište. Prva kuća ima 230m2 ( suteren oko 60m2), može da se prodaje sa i bez preostalog nameštaja koji vidite na slici. Cena nameštaja....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 169.000 €, 170,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100279, 3a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju horizontalna kuce na super lokaciji, nedaleko od glavne Beogradske....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 170,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ilincima 170 m2/ uknjiženo 54m2/ prizemlje i potkrovlje Površina placa 1997m2/ dve parcele CG grejanje/ gradska voda/trofazna struja/septička jama Građena od čvrstog materijala/ podovi su laminat i pločice 5 soba, kuhinja/ trpezarija/ kupatilo/špajz Pomoćne zgrade:....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3091371 - Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2, pod istim krovom. Manji stan 60m2: 1 spavaća soba, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Veći stan 100m2: 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 139.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Zlatibor naselje Palisad Prodaje se kuca zlatibor naselje palisad kiridzijska 128 prizemlje -60 m2 dvosoban stan prvi sprat -60 m2 dvosoban stan potkrovlje 60m2 plac povrsine 8 ari vlasnik 1/1 poseduje struju vodu svi papiri cisti moze odma prepis kuca se nalazi na prelepom mestu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 155.000 €, 170,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća na Čardaku na placu od 831 m2 sa izlazom na dve ulice +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045361 , Sremska Kamenica , Čardak . Oglašavamo prodaju petosobne kuće, na poželjnoj i mirnoj lokaciji . Kuća je uknjižena 42 m2 sa ukupnom površinom svih objekata 170 m2 , na parceli....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Gat, 65.000 €, 170,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Gatu, blizu somborskog puta. Kuća se sastoji iz 4 dela: 1. deo ima tri sobe; 2. deo je kancelarija (poslovni ulaz sa ulice); 3. deo: 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo; 4. deo: kuhinja, kupatilo i jedna soba. Grejanje je na gas. Parking, garaža, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 185.400 €, 170,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća na ulazu u Kać. Kuća je zidana ciglom i nije urađena fasada. Funkcioniše kao dve odvojene stambene celine. U dvorištu ima garažu. .

 
 
 
  Kuća, BANJA, 40.000 €, 170,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jošaničkoj Banji. Vlasnik 1/1. Uknjižena. Kuća je od čvrstog materijala, dve betonske ploče. Dobra lokacija, na glavnom putu iz pravca ibarske magistrale ka Kopaoniku, 20-ak kilometara od skijališta. Neophodno ulaganje, sobe, apartmani. Adekvatno za izdavanje jer....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 201.880 €, 170,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina! Samo kod nas u ponudi, nova kuća, uknjižena 1/1 na vlasnika. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Veterniku, blizina prodavnica, škole, javnog prevoza. Prizemni deo kuće useljiv, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. U....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.140 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća starije gradnje na odličnom placu koji izlazi na dve ulice. U prirodi ima oko 170m2, a uknjiženo na 34 m2, sa dosta nus prostorija. Plac na izuzetnoj lokaciji! Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.100 €, 170,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Klisa - Uknjižena kompletno renovirana kuća 170m² na parceli ukupne površine 314m² na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina škole, vrtića, marketa, Najlon pijace, TC Big, Pošte, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost, blizina gradskog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 170,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na Telepu. Kuća se nalazi na placu od 300m2. Kuća građena kvalitetnom ciglom, gas u kući, potregna su higijenska ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 73.000 €, 170,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća ima oko 170 m2 na 13 ari placa. Kuća je udaljena 10 m od glavnog puta , 150 metara od marine, setno biciklističke staze i Dunava( 300 metara od graničnog prelaza, Rumunija) Kuca poseduje: Salu za ručavanje i slavlja sa masivnim stolom za 20 osoba Dve kuhinje Dva kupatila Dve....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća Sremska Mitrovica površina kuće do ulice 49 m2 površina drugog objekta zidanog u nizu prizemlje i sprat 120 m2 velika terasa 40m2 dvorište porodična kuća 6 soba struja / voda / grejanje na čvrsto gorivo plac površine 300 m2 vlasništvo 1/1 ### bez tereta ### agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Izdaje se magacin sa kancelarijom u Temerinu na 10km od auto-puta i ulaza u Novi Sad. -Ukupna kvadratura je 170m2. -Od dodatnih prostorija poseduje kupatilo i 2 ostave. -Uz magacin se može koristiti prilaz i dvorište za parking. -Objekat je osiguran. -Pogodan za razne vrste delatnosti.....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 135.000 €, 170,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Kovilju, na placu površine 1673m2. Legalizovana i uknjižena 1/1. Kuća od 112m2 ima 2 sobe, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i kotlarnicu sa gasnom peći za grejanje koja služi za zagrevanje i sanitarne tople vode. U okviru kuće se nalaze još dve sobe i ostava,....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2+++ Agencijska oznaka 3046619 - Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2, pod istim krovom. Manji stan 60m2: 1 spavaća soba, dnevna soba,....