• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne škole i vrtića, kuću ,prizemlje, sprat,u potkrovlje.Raspored....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajmok prodaje se spratnica površine 160kvm koja se nalazi na placevima ukupne površine 6611kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu, četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i dva kupatila. Vrata su pvc dok su prozori pvc i drveni, grejanje je etažno na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 42.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Bačkom Monoštoru, u neposrednoj blizini centra. -Površina kuće je 160 m2, a placa je 859 m2. -U suterenu kuće se nalaze kotlarnica, kao i nusprostorije, u prizemlju se nalazi kupatilo, ostava, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i toalet.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 4 ara Na prodaju kuća na dve etaže sa dva odvojena stana. U prizemlju kuće je stan koji se može koristiti i kao lokal. Sastoji se od jedne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca se nalazi u Bresnici kod Osnovne skole Djura Jaksic, kompletno renovirana, stolarija PVC, kupatilo, uknjizeno kao dva stana, u prizemlju stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, ostava, kupatilo i dve spavace sobe ukupne povrsine 70m2, na spratu stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 36.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća u Kljajićevu, površine 160m2 na placu od 9 ari. Raspored: predsoblje, 2 spavaće sobe, manja soba, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, natkrivena terasa. ✔ parket i pločice ✔ drvena i PVC stolarija ✔ krov u dobrom stanju Na placu: garaža, šupa, ostava, kokošinjac....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 160,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

1. Kuca: SUT+VPR-stara tipska kuća. 2. Kuca: 150m2, samo ozidana i ukrovljena i ima spoljnu stolariju .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 169.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

U ulici Vuka Karadžića u prizemlju kuće prodaje se uknjižen stan (90m2) sa pripadajućim dvorištem (3 ara) kao i pripadajućom garažom (30m2) Prostorije: Ulazna zona, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa ispred dnevnog boravka. Predivna pozicija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Dudova Šuma, 88.000 €, 160,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Dudova Šuma, prodaje se samostalna prizemna kuća sa potkrovljem površine 110m² plus dodatnih 50m², na placu od 420m². Kuća je građena od cigle, grejanje je etažno na čvrsto gorivo (moguć priključak na gas), poseduje svu gradsku infrastrukturu, struja je trofazna. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Mali Bajmok, prodaju se tri sređene kuće na jednom placu ukupne površine 160m² na placi od 752m². Sve kuće su građene od čvrstog materijala, te na podovima imaju laminat, a na plafonima beton ploču. Grejanje je na osam klima uređaja, struja je monofazna sa dva strujomera,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 (2521)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>