• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 što skuplji" pronađeno 2 181 nekretnina - prosečna cena 827 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 71000 eura
    • do 88000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 887 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 145,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

RESTORAN sa kompletnim inventarom, nedaleko od Prirodnjačkog centra i gradskih bazena. Šank sa rashladnom vitrinom, stolovi i stolice puno drvo hrastovina, posuđe, escajg. Kuhinja u funciji roštilj, pekač, frižideri. Parno grejanje na struju i čvrsto gorivo. U sklopu je garsonjera....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 160,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan, u novogradnji, površine 160m2 (80m2+80m2), na petom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na keju, na svega 5 minuta hoda do centra grada i svih bitnih dešavanja, kako fakulteta, osnovnih i srednjih škola, vrtića,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 160,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u samom centru grada, novogradnja Nalazi se na odlicnoj lokaciji, nedaleko od samog centra grada. U modernoj stambenoj zgradi visokog kvaliteta na V-spratu sa bešumnim liftom. Po strukturi dvoiposobnog stana ukupne kvadrature od 80.36m2 i terase 80m2 koja se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 160 m2 što skuplji'
90.000 €
90.000 €
220.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 220.000 €, 159,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosobna prizemna samostalna kuća ukupne površine 159m2 na placu površine 1597m2.Kuća je građena od mešanog materijala sa pvc stolarijom, betonom i patosom na podovima i tavanicom na plafonu. Grejanje je na klasično čvrsto gorivo. Struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 220.000 €, 156,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Somboru, nedaleko od centra grada. -Površina kuće je 156 m2 u osnovi, a površina placa je 966 m2. -Kuća se sastoji iz suterena, prizemlja, međusprata i sprata. U suterenu se nalaze 3 prostorije, kuhinja sa trpezarijom, toalet. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet,....

 
 
 
  Kuća, OVČA, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja kuće sa velikim placem u Ovči – Lole Ribara Na prodaju prostrana i legalizovana kuća površine 155 m², sa pripadajućim placem od 17 ari, u mirnom delu Ovče, u ulici Lole Ribara. Kuća je sazidana 2007. godine, poseduje upotrebnu i građevinsku dozvolu, kao i sve priključke –....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Za preporuku, kuća na 17 ari placa, gradsko građevinsko zemljište. Uknjižena na 155m2, po merenju 330m2, okružena zelenilom. Donji nivo 3 spavaće sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak od 40m2 i terasa. Poseban ulaz. Sprat u sivoj fazi, funkcioniše kao dva odvojena....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 167,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjskim blokom. Na podovima je urađen hrastov parket, nov, neupotrebljavan. Takođe u sastav prizemnog....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 220.000 €, 168,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno zidanu kuću u naselju Transped. Kuća u osnovi ima 168m2, sastoji se od prizemlja: veranda, spavaća soba, ulazni hodnik, dva kupatila, kuhinja, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dve ostave, garderober, dve odvojene terase koje silaze u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 168,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju. Plac ima 25 ari, a širina fronta je 11m. Kuća ima 120m2 i predata je na legalizaciju. Zidana je 2003 godine i ima svoj trafo a gas je prošao....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 220.000 €, 152,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na svega 30 minuta vožnje autoputem od Beograda, ova lokacija objedinjuje udobnost i sigurnost blizine grada, sa uživanjem u svežini planinskog ambijenta. Individualni stambeni objekat namenjen porodičnom stanovanju, sa svom pratećom komunalnom infrastrukturom. Izbor materijala i....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 220.000 €, 168,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 152,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prelepe prirode Kosmaja, u mirnom selu Nemenikuće , prodaje se moderna luksuzna kuća koja nudi savršen balans udobnosti savremenog života i čari boravka u prirodi . Kosmaj je poznat kao jedna od omiljenih beogradskih destinacija za beg iz gradske vreve planina koja osvaja svojim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 220.000 €, 160,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 220.000 €, 160,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća, napravljena pre oko 5 godina, kompletno završena, sa fantastičnim dvorištem punim cveća i zelenila.Kuća u prizemlju ima ulazni hodnik, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo a na spratu su dve vrlo prostrane spavaće sobe koje izlaze na veliku terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca i apartmani (sve jedan objekat ) na Srebrnom jezeru velicine 150m2 na placu od 6.13ari izdvojen stan od 71m2 apartman 1 > 27m2 apartman 2 > 28m2 apartman 3 > 24m2 gradska voda + bunar kanalizacija,struja,grejanje na pelet cena 220.000eur objekat se prodaje namesten....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2025 - 275.000 €
14.09.2025 - 210.000 €
10.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K750 Na prodaju moderna luksuzna kuća sa završenim bazenom (ne vidi se na fotografijama) površine 150 m², idealna za porodični život ili kao ekskluzivna vikendica, smeštena u prelepom prirodnom okruženju u mestu Nemenikuće, u blizini Kosmaj. Od Beograd udaljena je svega 40....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 220.000 €, 172,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novoizgrađena porodična prostrana kuća, sa divno uređenim dvorištem i zasadima zelenila. Kuća se sastoji od dva nivoa, prizemlja i potkrovlja. Na prizemlju se nalzi predivan antre hodnik, dnevno trpezarijski deo, kuhinja, spavaća soba sa zasebnim kupatilom. Direktan izlaz na terasu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 219.000 €, 157,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Palić , u najlepšoj ulici , na perfektnoj lokaciji , prodaje se porodična kuća na ogromnom placu na uglu Zelengorske i Lajoša Košuta ulice. Kuća je 157 kvm i opremjlena je sa svom infrastrukturom. Pomoćni objekat je 55 kvm u kojem se nalazi garaža i jedan jednosoban stan. Plac je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 219.000 €, 146,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Prostran dupleks , III sprat sa liftom Izdaje se odmah funkcionalan i svetao dupleks stan u novije zgrade sa liftom. Struktura prostora: Prvi nivo: veliki dnevni boravak, 3 odvojene prostorije, kuhinja, kupatilo, velika terasa od 40 m² + manja terasa Gornji nivo: dodatna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Prostran dupleks stan idealan za poslovni prostor, III sprat sa liftom Izdaje se odmah funkcionalan i svetao dupleks stan pogodan za kancelarijski prostor ili tihu delatnost, na trećem spratu novije zgrade sa liftom. Struktura prostora: Prvi nivo: veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 218.750 €, 175,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Prozivka, prodaje se trosoban stan u novijoj zgradi ukupne površine 175kvm na šestom spratu u zgradi liftom. Stan se prodaje sa komplet nameštajem i uređajima! U svom sastavu stan poseduje: hodnik, veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 218.000 €, 174,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U epicentru naselja Grbavica u Novom Sadu, stan površine 174m2, korisne površine oko 200m2 rekonstruisan za hostel ili poslovni prostor. Sve je u jednoj etaži. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, na svega 100m od Bulevara Oslobođenja, u starijoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 217.500 €, 160,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.indomio.rs

*EKSKLUZIVA*Prodajemo u Novom Sadu Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu Etažirane kuće ima Veliki Dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,zatim tri odvojene spavaće sobe sa terasomčisto stambeni deo je 128 m2+32 m2 dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 217.500 €, 150,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 217.000 €, 150,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Želite parče raja za uživanje sa porodicom i prijateljima? - Ova kuća je upravo to što tražite.Želite da investirate u već odlično razrađen posao, izdavanje apartmana? - Ponovo je ova kuća upravo to što tražite. U samom srcu Kosmaja, sakrivena u mirnoj ulici, na placu sa kog se pruža....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 216.300 €, 158,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavaljamo Vam veliku, spratnu kuću u blizini osnovne škole Mihajlo Pupin u Veterniku. U pitanju je spratna kuća, koja se sastoji od četiri etaže, a to su suterenski deo, prizemlje, sprat i potkrovlje. U suterenskom delu kuće se nalazi dugačka garaža u koju mogu da stanu dva vozila,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

*U suterenskom delu kuće se nalazi dugačka garaža u koju mogu da stanu dva vozila, kao još i dodatne ostave. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa huhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća soba, kao i dva stana koja imaju ulaz sa uličnog dela kuće, jedna garsonjera i jedan jednoiposoban....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 156,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, u samom centru Futoga. Prodaje se komplet nameštena, sa svim sa slika. Uknjižena!!! U prirodi ima 308 m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 216.300 €, 164,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Veternik-Useljiva Porodična kuće 164 m2 na Placu od 510 m2 u Mirnom kraju *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Najmirnijem delu Veternika na Bregu Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJIKuća je Spratna Petosobna 164 m2, kvalitetne gradnje od Kamena,svetla je i funkcionalna sa disonantnim....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 216.300 €, 150,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

Na putu Backa Palanka - Novi Sad, na 5 km od centra Palanke prodaje se salas. Povrsina zenljista je 2 ha 15 ari, odnosno 60 x 400 m. Kuca je drvena sa izolacijom od trske, odnosno sve u kuci je radjeno od prirodnih materijala, EKO KUCA. Na placu je kuca od glavnog puta uvucena 150....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3091371 - Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2, pod istim krovom. Manji stan 60m2: 1 spavaća soba, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Veći stan 100m2: 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoetažna kuća u centru Sremske Kamenice, u neposrednoj blizini glavne saobraćajnice i Kameničkog parka. Samostalna kuća čvrste gradnje, odmah useljiva. Površina kuće je 170m2. Trenutno u funkciji dve stambene jedinice (pod jednim krovom). Manji stan 60m²: dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2+++ Agencijska oznaka 3046619 - Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene stambene jedinice 60m2 i 100m2, pod istim krovom. Manji stan 60m2: 1 spavaća soba, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 216.300 €, 148,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća kvalitetne gradnje u zoni nacionalnog parka, odlično pozicionirana. Poseduje kuhinju, kupatilo, dve sobe, terasu i podrum. Pozovite naše agente 064 8 222 154. .

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 216.300 €, 148,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ODLIČNA kuća u Vrdniku. .

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 216.300 €, 148,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna spratna kuca. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kuhinje i kupatila. Kuca ima podrum. Nalazi se u zoni nacionalnog parka. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 216.300 €, 175,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna porodična kuća, kvalitetno građena(gradnja2017 god.). Prizemlje sa predivnom terasom,(pored je i priručna kuhinja. U stambenom delu je dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba i naravno lepo i prostrano kupatilo. Stepenice vode na sprat gde su još tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 216.050 €, 145,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71151, PR/, izlog, klima, izvorno stanje, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se višenamenski poslovni prostor, zaseban objekat, od 145m2, na Bežanijskoj kosi, open space, na dva nivoa, prizemlje i sprat. Objekat ima dve velike prostorije od po 60m2 (u prizemlju i na....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 216.000 €, 160,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 439)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>