• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 luksuzan

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 luksuzan" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.198 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 95000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • bazen
    • novogradnja
    • kablovska
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux, potpuno namešten stan se nalazi u Subotici, u centralnom delu naselja Prozivka, u novoj zgradi useljenoj pre dve godine. Stan od 150 m2 na prvom spratu je uknjižen na vlasnika, neto površina stambenog dela 100 m2 i prelepa terasa 50 m2. Sastoji se od moderno uređenog dnevnog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2025 - 275.000 €
14.09.2025 - 210.000 €
10.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K750 Na prodaju moderna luksuzna kuća sa završenim bazenom (ne vidi se na fotografijama) površine 150 m², idealna za porodični život ili kao ekskluzivna vikendica, smeštena u prelepom prirodnom okruženju u mestu Nemenikuće, u blizini Kosmaj. Od Beograd udaljena je svega 40....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 152,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prelepe prirode Kosmaja, u mirnom selu Nemenikuće , prodaje se moderna luksuzna kuća koja nudi savršen balans udobnosti savremenog života i čari boravka u prirodi . Kosmaj je poznat kao jedna od omiljenih beogradskih destinacija za beg iz gradske vreve planina koja osvaja svojim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 luksuzan'
160.000 €
160.000 €
158.000 €
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gfe se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 215.000 €, 150,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan od 150 m² sa garažom – koncept kuće u nizu, Stara Pazova Stan površine 150 m² nalazi se u savremenom stambenom kompleksu zatvorenog tipa, projektovanom po konceptu kuća u nizu, koji pruža osećaj privatnosti i komfora porodične kuće uz prednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 144,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna salonska kuća u blizini centra grada površine 144 m2 na placu od 3,83 a. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, još jedne odvojene trpezarije, tri spavaće sobe od kojih je jedna u potkrovlju, dva kupatila i suterena u kom se nalazi kotlarnica....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 170.000 €
15.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo potpuno novu luksuznu kuću, još uvek u fazi izgradnje, koja spaja vrhunski kvalitet, moderan dizajn i funkcionalnost. Kuća je smeštena na uglu prostranog placa u mirnom porodičnom naselju, što je čini idealnom za porodični život. Enterijer je pažljivo osmišljen: prostrana....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na tržište stiže potpuno nova luksuzna kuća u fazi izgradnje, osmišljena za kupce koji traže savršen spoj vrhunskog kvaliteta, modernog dizajna i funkcionalnog rasporeda. Pozicionirana na uglu prostranog placa, u tihom i uređenom porodičnom naselju, ova nekretnina nudi idealne uslove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 174.000 €, 160,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, lux duplex stan, površine 160m2 sa pogledom na grad. Na prvom nivou se nalazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kao i kupatilo. Na drugom nivou nalazi se još jedna dnevna soba sa tri spavaće sobe i kupatilom. Stan se nalazi u zgradi koja će biti useljena u oktobru....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena četvoroiposobna kuća na 3 etaže u ekskluzivnom naselju Lipov gaj. Kompleks zatvorenog tipa sa nadzorom i čuvarima. Prva etaža- dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, toalet Druga etaža- dve klimatizovane spavaće sobe, walk in garderober, kupatilo Treća....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 203.940 €, 160,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u Beočinu, površine 160m2. Kuća je novogradnje, lux sredjena. Prodaje se kompletno nameštena! U blizini je Dunava! U donjoj etaži se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i wc, dok su na gornjoj etaži dve spavaće sobe i kupatilo, dok jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 179.000 €, 161,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, petosoban stan na 2/3 spratu porodične stambene zgrade, u mirnom delu Resnika, u neposrednoj blizini okretnice autobuske linije 47 i glavne železničke stanice Resnik. Ukupna površina stana je 161 m2, vrlo funkcionalno je koncipiran, sa odličnim rasporedom prostorija, sastoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 155.000 €, 138,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

VRČIN LUX KUĆALux kuća na 20 min od Beograda,TC Ikea, VrčinOdlična ponuda, Lux - moderna kuća (vikendica) zastanovanje I odmor, novogradnja, površine 112 m2 + 20 m2 + 16 m2, koja pruža priliku za uživanje u idiličnoj oazi mira nadomak Beograda u naselju Vrčini spod Avale.Kuća poseduje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 14)

<< <1> >>