• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 3.sprat

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 3.sprat" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 970 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 87000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 875 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • parket
    • kablovska
    • 2.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 151,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na veliku terasu koja je orjentisana prema Velikom parku, izvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, jedne spavaće sobe , predsoblja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 215.600 €, 154,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 6. 0, prazan poslovni prostor u poslovnoj zgradi. Zauzima celi sprat, sastoji se od sest kancelarija, dva toaleta i cajne kuhinje. Prostor se nalazi na 3 spratu, u zgradi sa dva lifta. Kompletno nove instalacije sa Rack ormanom, kompletno izvedenom instalacijom za vise korisnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 3.sprat'
137.000 €
137.000 €
95.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 219.000 €, 146,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Prostran dupleks , III sprat sa liftom Izdaje se odmah funkcionalan i svetao dupleks stan u novije zgrade sa liftom. Struktura prostora: Prvi nivo: veliki dnevni boravak, 3 odvojene prostorije, kuhinja, kupatilo, velika terasa od 40 m² + manja terasa Gornji nivo: dodatna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Prostran dupleks stan idealan za poslovni prostor, III sprat sa liftom Izdaje se odmah funkcionalan i svetao dupleks stan pogodan za kancelarijski prostor ili tihu delatnost, na trećem spratu novije zgrade sa liftom. Struktura prostora: Prvi nivo: veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 179.000 €, 161,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, petosoban stan na 2/3 spratu porodične stambene zgrade, u mirnom delu Resnika, u neposrednoj blizini okretnice autobuske linije 47 i glavne železničke stanice Resnik. Ukupna površina stana je 161 m2, vrlo funkcionalno je koncipiran, sa odličnim rasporedom prostorija, sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 165.600 €, 138,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo polunamešten dvoetažni stan na trećem spratu u strogom centru grada, potpuno renoviran. Donja etaža je osmišljena kao dnevna zona koja uključuje dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dve terase i kupatilo, dok je spavaći deo, sa dve sobe i kupatilom, na drugoj etaži. Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>