• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 150 m2" pronađeno 2 306 nekretnina - prosečna cena 848 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 103.000 €, 146,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala, površine 146 m2. U svom sastavu u prizemlju ima predsoblje,sanitarni čvor, kuhinju, dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu i iz koje se ulazi u mali hodnik sa 3 sobe i kupatilom. Iz predsoblja se silazi u suteren gde je smeštena kotlarnica,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 155.000 €, 154,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u naselju Šest topola, nedaleko od pošte i policije. Lokal je izdat, a sastoji se od mokrog čvora i dve prostorije. Što se stana tiče, isti je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 154,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji se od suterena i visokog prizemlja, sve to na ravnom placu od 309 m2.. Potrebna je adaptacija, renoviranje ili uklanjanje celog ili delova kuće pa je dobra....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 154,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, VELIKA IVANČA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno sredjenu i funkcionalnu kuću u Velikoj Ivanči. Kuća se sastoji iz dva nivoa sa uknjiženom kvadraturom od 146m2 korisne površine, odnosno 158m2 gradjevinske površine. Plac je kompletno ravan i ogradjen sa svih strana, pravilnog oblika ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 144.000 €, 146,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi na Durlanu, u veoma lepom i mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini pošte, Maxija, brojnih prodavnica, blizina same ulice Knjaževačke.Kuća ima dve etaže i to suteren u kome se nalazi lokal oko 30 kvm a ulaz je sa ulice, a ka dvorištu je okrenut jednosoban stan. Sprat....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Mali Radanovac, 99.000 €, 146,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Malom Radanovcu, na odličnoj lokaciji sa lepim placem i dodatnim objektima. Kuća je prostrana, ima 4 sobe, 2 toaleta, kuhinje i više dodatnih prostorija. Legalizacija u toku. Parking, garaža, Telefon.

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 72.000 €, 146,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična starija kuća 146m Deronje kod Odžaka plac 1282m uknjižena Lokacija: Deronje (Srbija, Odžaci) Ulica i broj: Branka Barundanova Kvadratura: 146m2 Površina zemljišta: 1282m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 154,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u Staroj Pazovi u dobrom stanju, na odličnoj lokaciji, useljiva odmah. Spratnost kuće: visoko prizemlje 104 m2, iza kuće u nastavku ima pomoćni objekat (soba i kupatilo) oko 20 m2. Na placu još jedan pomoćni objekat - garaža i ostava 30,00 m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 160.000 €, 154,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 150.000 €, 146,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, površine u osnovi 146m2, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, ukupne površine 386m2, na placu veličine 52,70a . Kuća ima dva odvojena ulaza sa sopstvenim stepeništem koja vode na sprat i potkrovlje. Na spratu i potkrovlju kuća je deljiva po....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 154,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo, Vojlovica - Dobrovoljačaka kuća, 154m2, plac 2.8a, PR, TA, telefon, asfaltni put. Porodična kuća od 154m2, na placu od 2.8a. Kuća je prizemna i može se koristiti i kao dve odvojene stambene jedinice, ukupne strukture 4.0. Prostorije prve stambene jedinice: dnevna soba, dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 170.000 €, 154,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta kao i izlaz na dvorište,Stambeni deo ima poseban ulaz,ali može da se po potrebi spoji sa poslovnim delom. Stambeni deo se sastoji od izdvojene....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 154,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, novije gradnje, bez ulaganja i odmah useljiva. Kuća je dvoetažna, korisne površine 154 m2, komplet je sređena i odmah useljiva. Tri vrste grejanja poseduje (gas, čvrsto gorivo i struja), priključena je na gradsku mrežu vode i kanalizacije.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 206.000 €, 154,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo Kuću sa apartmanima u Banji Vrdnik,pored Hotela Termal i bazena, novogradnja,kuća ima tri apartmana sa kuhinjom i svojim kupatilima i terasama,dve sobe sa zajedničkom kuhinjom,terasom i kupatilom,u prizemlju kuće posebna kuhinja, kupatilo,vešernica.Kuća ima centralno....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 120.000 €, 154,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova kuća koju Vam predstavljamo je za sve ljubitelje mira, bez gradske buke. Nalazi se u Šimanovcima, blizu samog centra. Kuća ima 154m2, a zarad svoje funkcionalnosti ima i pomoćni objekat. Sve je uknjiženo, a plac na kome se kuća nalazi ima 11 ari i oplemenjen je posađenim lešnicima.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 41.000 €, 146,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća površine 146 m², smeštena na lepom i prostranom placu od oko 2.600 m², idealna za miran porodični život, ali i za domaćinstvo sa pomoćnim objektima. Kuća se sastoji od: • hodnika • zatvorene terase • dve spavaće sobe • dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 160.000 €, 154,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u dobrom stanju sa nameštajom i tehnikom bez većih ulaganja, površine 146 m² na placu od 414 m², u Novom Gradu. Na ulazu se nalazi lep hodnik, jedna soba, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na terasu okrenutu ka istoku, kao i kotlarnica. Na poluspratu se nalazi veće kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 180.000 €, 146,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Kertvaroša prodaje se kuća u nizu površine 146m2 raspoređenih u tri etaže. Suterenski deo čine tri prostorije i manji vinski podrum. Sprat kuće je sa teasom, kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i dnevnim boravkom. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe od kojih se jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 175.200 €, 146,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 146m2 u širem centru grada, sa parkingom ispred. Poslovni prostor se nalazi u okviru stambene zgrade, u prizemlju, orijentisan ka ulici, na koju gledaju dva velika izloga sa vratima na sredini, a postoje i bočna vrata za ulaz sa strane. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 170.000 €, 146,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno lepo napravljena i očuvana kuća se prodaje u mirnoj ulici sa svom infrastrukturom. Građena je 1981 . godine i u međuvremenu stalno obnovljena i po potrebi modernizovana porodična kuća . Ima odličan raspored ; odvojenu kuhinju , dnevni boravak sa trpezarijom i velikom terasom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-484 (od ukupno 484)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>