• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 36 711 nekretnina - prosečna cena 661 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 61000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 619 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 3.sprat
    • parking
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BOLJEVAC, 8.350 €, 2783,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se poljoprivredna parcela (moguća gradnja) sa pogledom na planinu Rtanj, površine 27a 83m2, na platou u podnožju planine u ataru sela Mirovo, opština Boljevac. Boljevac, Rtanj, Mirovo.

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 8.350 €, 4410,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaju se dve spojene poljoprivredne parcele na severoistočnoj strani sela Ilino sa pogledom na planinu Rtanj. Udaljene od poslednje kuće 225m. Ukupne površine od 44a 10m2. Parcele su udaljene 7m od ucrtanog nekategorisanog puta. Iznad parcela je plantaža lešnika kroz koju prolazi....

 
 
 
  Plac, IVANJICA, 8.400 €, 468,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Plac površine 468 m2 nalazi se u selu Kušići, na planini Javor, na nadmorskoj visini od oko 1000 metara. Od strogog centra sela i Moninog hotela Javor, udaljen je oko 700 metara, a od Ivanjice 25 kilometara. Plac je u blagom nagibu, a do njega se stiže makadamskim putem. Pogodan je....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 8.400 €, 6500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

U ataru sela Krivi Vir prodaje se zemljiste,poljoprivredno ,dve parcele povrsine 6572m2.Placevi mogu ici u promet i pojedinacno.Povrsina jednog placa je 27ari,drugog 38ari .Nedaleko od samih parcela proticu mali izvori vode.U neposrednoj blizini nema struje pa bi idealno resenje za....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 8.499 €, 5766,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Želite li osećaj prave Šumadije. Okruženje priroda, visoravan, predivan pogled, čeka (na susednom placu) i zov prirode. 610 mnv,centar sela 1 km, 7 km Rudnik, komšija na 50 m. Raj za lovce, ljubitelje mira i prirode.Mogućnost kupovine 13.242 m2 JEDNOM KUPITE, MIR ZA UVEK.BEZ PROVIZIJE....

 
 
 
  Garaža, KRAGUJEVAC, 8.500 €, 15,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garaža u Kragujevcu - naselje Centar .

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 494m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 495m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 497,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 497m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 497,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 8.500 €, 613,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Donjem Dušniku, trenutno poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene ili spajanja sa susednom parcelom sa manjom kućom i priključcima, u lepom, mirnom okruženju za život ili vikend-odmore. Uknjižena privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. Plac,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 623,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

* Struja, voda - na placu pored Postoji mogućnost zamene za kućicu ili plac na selu na brdovitom delu gde ima bagrem. .

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 8.500 €, 654,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac koji se nalazi na glavnom putu u Doroslovu, ima 654m2 sa priključcima struje i vode, uknjiženom kućom od 94m2. .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 8.500 €, 1200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i održavan plac u Ćupriji, na odličnoj lokaciji u blizini Filipa Višnjića. Plac sadrži ukupno 36 voćaka, od čega: • 10 stabala dunje • 26 stabala šljive Na placu se nalazi i mala kućica za odmor, idealna za boravak u prirodi i opuštanje. Dodatne pogodnosti: • Česma....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 7.800 € na 8.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 8.500 €, 1903,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2023 - 10.000 €
20.11.2023 - 8.000 €
24.11.2023 - 7.800 €
01.05.2026 - 8.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U selu Glogovac kod Jagodine prodajem parcelu u građevinskom području,površine 19.03 ari. Parcela je pravougaonog oblika i u užem delu izlazi na asfaltni put prema Malom Popoviću. Pored parcele je prošao gas i struja. Graniči se sa kućama starih meštana. 064/8-312-063 065/8-222-441....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 2011,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela na Liparu, površine 20 ari, pravilnog oblika, idealna za izgradnju vikendice. Uživajte u prirodnom okruženju, zelenilu i predivnom pogledu na Crni Vrh. Ova lokacija je savršena za ljubitelje prirode i one koji žele mir i tišinu daleko od gradske gužve. Iskoristite....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 8.500 €, 2057,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini sela Mirovo, u podnožju planine Rtanj sa pogledom na nju i okolinu, na Mirovskom platou, pored nekategorisanog puta od asfaltnog puta 200m, opština Boljevac sa ukupnom površinom od 20a 57m2. Boljevac, Rtanj, Mirovo.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.500 €, 2632,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Dužina fronta do ulice 14m Mogućnost priključenja vode,struje ,kanalizacije,gasa .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 3115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2022.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište na Štipljanskom putu od 31.15a u blizini glavnog puta. .

 
 
 
  Plac, KORMAN, 8.500 €, 4964,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 49,64 ari . Nalazi se na udaljenosti od oko 200 m od kormanskog puta. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.500 €, 4964,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 7180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Napravite svoj idealni potez kupovinom ovih parcela koje se prodaju isključivo zajedno! Smeštene na izuzetnoj lokaciji, , ove parcele predstavljaju savršenu priliku bilo da razmišljate o investiciji, poljoprivrednoj proizvodnji, ili izgradnji vašeg porodičnog imanja iz snova. Idealnog....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 8.500 €, 8500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju tri placa u Ćupriji (Tonja) ukupne površine 85 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva telefona: 064/831-20-64 064/831-20-81 065/84-77-441 ili možete doći lično u agenciju....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.500 €, 4939,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.500 €, 4939,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 8.700 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poljoprivredno zemljište površine 12,52 ari u Rušnju, opštiina Čukarica, u naselju, dostupnost struje, vode, gradski prevoz blizu, uknjiženo na prodavca. Mogucnost kupovine još 3 parcele pored, isti je vlasnik, jedna je površine 21 ari, druga 14 ara, treca je 17 ari, može....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.700 €, 2470,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

-Zemljište se nalazi do glavnog puta Paraćin -Zaječar sa leve strane na 500m, od aerodroma u Davidovcu! -Postoji voda .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 8.700 €, 8662,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se više šumskih parcela ukupne površine 86,62 ara , šuma 5. klase, po izuzetno povoljnoj ceni od 8.700 €! Idealno za ulaganje. Mirna i prirodna lokacija. Za više informacija ili zakazivanje gledanja: 064-831-20-81 064/831-20-64 065/847-74-41 Posetite nas i lično u agenciji....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.800 €, 3898,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 3898m2 u Gabrovcu. Do parcele ima put, udaljenost od asfaltog puta oko 500m. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. .

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 8.800 €, 3898,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 3898m2 u Gabrovcu. Do parcele ima put, udaljenost od asfaltog puta oko 500m. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 3898m² · 8.800€.

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 8.900 €, 826,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, potes Polje-Trešnja, Komarani, Nova Varoš, površine 826 m2, pretežno ravnica, sa prelepim panoramskim pogledom. Nalazi se na 10 km od Nove Varoši, a od Rezervara Uvac 2 km, udaljen 250 m od lokalnog asfaltnog puta. Poljoprivredno zemljište....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 9.500 € na 8.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, GRABOVAC, 8.900 €, 1100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 10.500 €
30.11.2025 - 9.500 €
06.05.2026 - 8.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Posredujemo u prodaji placa koji se nalazi na putu Obrenovac - Šabac u naselju Skela, opština Obrenovac. Plac je uknjizen 1/1 bez tereta i zabeležbi, površine 10.5 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put i praugaonog oblika je, dozvoljena je gradnja. U neposrednoj blizini placa nalazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
  Garaža, RAŠKA, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je 10 parking mesta u podzemnoj garaži zgrade u centru Kraljeva. Izlaz i garaže kroz prolaz direktno u pešačku zonu. Prvenstveno se prodaje ceo paket, svih deset mesta, uz mogućnost dogovora oko cene za kupovinu cele ponude. Cena pojedinačnog mesta je 9000 evra + PDV. .

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 11.000 € na 9.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BANJA, 9.000 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 11.000 €
06.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za prodaju imamo plac 3.71 a, u okolini Jelašnice. Plac ima izlaz na ulicu, u placu je sprovedena voda, dovod struje u blizini placa. Zemljište je u građevinskom području. Vlasništvo 1/1 Cena 11 000 EUR, uz moguć dogovor Za informacije u vezi razgledanja 063/475-072 NAPOMENA:....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 8.700 € na 9.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MEĐULUŽJE, 9.000 €, 428,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.03.2023 - 5.000 €
21.05.2023 - 5.500 €
03.04.2024 - 6.500 €
06.08.2025 - 8.500 €
18.02.2026 - 8.700 €
20.02.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.indomio.rs

Plac u neposrednoj blizini magistralng putu Beograd - Kragujevac, tj. Mladenovac - Topola, u mestu Međulužje, na 3 km od Selters banje. Blizina struje i vode. Teren potpuno ravan. U ponudi još placeva različitih površina na istoj lokaciji. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 9.000 €, 506,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra naselja. U blizini su železnička stanica, OŠ, pošta, marketi, itd. Plac je ukupne površine 506m2, u građevinskom području,....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 9.000 €, 506,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com