• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 pala cena namešten 2.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 pala cena namešten 2.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 pala cena namešten 2.sprat najnovije što manji

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 pala cena namešten 2.sprat najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 172.000 € na 164.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 166.900 €
06.03.2026 - 172.000 €
17.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetan trosoban stan od 71 m², smešten na drugom spratu u jednom od najlepših i najmirnijih delova Salajke. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalno organizovan, a posebnu vrednost mu daje prostrani open space koncept dnevnog boravka i trpezarije....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 150.400 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.400 €, 71,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 154.500 €
17.04.2026 - 150.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan na Klisi, smešten na drugom spratu stambenog objekta novije gradnje iz 2020. godine, sa ograđenim dvorištem. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji – pre Najlon pijace, prva ulica desno nakon mosta, što omogućava brz i lak pristup gradu. U neposrednoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura barem 70 m2 pala cena namešten 2.sprat što manji (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>