• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 pala cena što manji parking

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 pala cena što manji parking" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 520 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 45000 eura
    • do 57000 eura (prosečna cena)
    • do 68000 eura
    • do 574 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • klima
    • potkrovlje
    • opremljen
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-31%

Promena cene sa 39.000 € na 27.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALIBUNAR, 27.000 €, 72,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 39.000 €
20.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 55.000 €
14.09.2025 - 65.000 €
21.09.2025 - 70.000 €
17.12.2025 - 65.000 €
22.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PIROMAN, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
27.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 pala cena što manji parking'
90.000 €
159.000 €
48.000 €
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 72.000 €, 118,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.06.2025 - 80.000 €
26.02.2026 - 75.000 €
31.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično stanovanje ili kombinaciju doma i posla. ✅ Useljiva odmah – sve je spremno za vaše nove početke. ✅ Pomoćni objekat od 71m² pruža dodatni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 91.000 € na 81.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 81.000 €, 121,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 91.000 €
27.04.2026 - 81.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 121,58 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 84,54 od kojih je terasa 47,50 m2 i u nivou prvog sprata površina 37,04 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 43.000 € na 39.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KARAĐORĐEVO, 39.000 €, 123,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u Banatskom Karađorđevu - opština Žitište. Kuća je površine 123 m2, na prostranom placu od 28.78 ari. Sastoji se od četiri prostorije i toaleta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u selu. U zakupu je market godinama unazad. Mogućnost preuzimanja zakupa. Od priključaka poseduje trofaznu....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Postoji pomoćni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 86.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 165,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 85.000 €
04.02.2026 - 86.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću u Gogama, koja se satoji od više stambenih jedinica. U prizemlju kuće se nalaze poslovni prostor, garsonjera i dvosoban stan. Na spratu se nalazi petosoban stan. U dvorištu se nalaze još i garaža kao i letnjikovac. Kuća je zidana čvrstim materijalom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 95.000 € na 90.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
24.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila. U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 165.000 € na 159.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 159.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.08.2025 - 165.000 €
24.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Cara Dušana Spratnost: 1 Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BATAJNICA, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena, lepo očuvana porodična kuća površine 210 m², sa uređenim dvorištem od 4 ara, u mirnom delu Batajnice. Kuća je građena dobro održavana, sa mogućnošću podele na dve potpuno odvojene stambene jedinice po vertikali, što je čini idealnom kako za jednu veću, tako i....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 190.000 € na 155.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 155.000 €, 210,00 m2 cca 740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
10.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kucu na tri etaze na 13 ari placa. U sklopu placa postoji pomocni objekat, kao i bunar. Plac je pod vocem, ogradjen betonskim stubovima, zicom, do ulice legi ograda. Kuca je zidana 2004. godine sa dva odvojena sprata i prizemljem gde se nalazi garaza....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
10.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128826, 20a, spratna, struja, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 235.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7. 30 ari Prodaju se dve novoizgrađene kuće na placu od 7, 30 ari. Kuće su izgrađene 2024. godine i potpuno su useljive. Veca kuća je ukupne kvadrature 240m2, uknjižena,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 235.000 €
12.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Ilije Radojčića Zeca Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 219.000 € na 189.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 189.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 219.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno je renoviran i zbog blizine centru grada, novom bulevaru, tržnom centru Stop Shop,, pruža mogućnost, pre svega, za pružanje ugostiteljskih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 160.000 €
13.02.2026 - 150.000 €
24.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa 7. jula Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odradjena izolacija objekta Moguća korekcija cene za....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>