• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen pala cena

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.051 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 105.000 € na 101.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELA CRKVA, 101.000 €, 74,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 105.000 €
26.04.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman, dupleks, opremljen i uknjižen.  U neposrednoj blizini Glavnog jezera, u najlepšem kompleksu sa privatnim bazenom. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
20.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Povoljna ponuda ! Komforan duplex stan u stambenoj zgradi novije gradnje u naselju 25.maj, u blizini sportskog centra, bazena, škole, vrtića, marketa. Stan je uknjižen na 110m2, donji nivo na 54m2, gornji na 56m2. Stan ima 120m2 korisne površine sa maksimalno iskorišćenim kosinama....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 250.000 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 250.000 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, kvalitetno građenu kuću sa placem od 12 ari na prodaju, na najboljoj lokaciji na Kosmaju, tačno prekoputa manastira Tresije, sa asvaltnim prilazom, kapijom za ulaz vozila i odvojenim pešačkim ulazom, uličnom rasvetom kao i strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen pala cena'
89.500 €
89.500 €
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 81m2(plus dve terase) u naselju 4.Juli (D3). Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je na odličnom mestu, u blizini marketa, piljara, mesara, apoteka, kafića, bazena, parka, dve osnovne škole, vrtića, Prostran, dvostarno orijentisan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>