• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen Zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 95.000 € na 105.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna, površine 73m2 sa dvorištem od oko 14 ari kultivisanim ponekom voćkom. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i zelenom travom. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 185.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 70,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na Zvezdari.Stan poseduje dve komforne spavace sobe,kupatilo I veliki dnevni boravak,sa prostranom trpezarijom I kuhinjom,kao i terasu od 4m2,uknjizen.Ceo....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 185.000 € na 205.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 70,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 185.000 €
13.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa nameštajem u stanu na Zvezdari.Stan poseduje dve komforne spavaće sobe,kupatilo I veliki dnevni boravak,sa prostranom trpezarijom I kuhinjom,kao i terasu od 4m2,uknjižen.Ceo....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 190.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

****Bulevar , troiposoban , uknjižen .Agencijska oznaka 1100617 . CENA 190000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se duplex stan u blizini Futoške pijace . Odlično mesto za kvalitetno stanovanje . Stan je na dva nivoa . U donjem nivou je ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja satrpezarijom,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 42.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 205.000 €
01.10.2025 - 200.000 €
14.12.2025 - 185.000 €
01.02.2026 - 210.000 €
10.04.2026 - 197.000 €
10.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za život u miru. Malo dalje od grada, a blizu.Odlična investicija može se izdavati na dnevnom nivou, ali i za život fantastična. 1/1 sve, posao se može....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.000 € na 154.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, CEREVIC, 154.500 €, 151,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 139.000 €
15.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjizen, novogradnja. Na prodaju odlicna novija kuca u Cerevicu. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjizena. Telefon ******. Cena je sa agencijskom provizijom. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.000 € na 154.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOČIN, 154.500 €, 151,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 139.000 €
13.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjižen, novogradnja. Na prodaju odlična novija kuća u Čereviću. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjižena. Telefon ******. Cena je sa agencijskom provizijom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 55.000 €
28.04.2024 - 60.000 €
07.04.2025 - 65.000 €
13.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 36004, struja, uknjižen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura barem 70 m2 uknjižen zadnjih 7 dana porasla cena (45)
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen porasla cena (5)
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen uknjižen zadnjih 7 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.