• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen renovirano do 130 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen renovirano do 130 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen renovirano do 1300 eura/m2 što veći

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen renovirano do 1300 eura/m2 što veći" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 979 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 110.000 €, 258,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.gsigma.rs

Zeleno Polje - novija, spratna kuća sa dva ulaza, dve odvojene etaže, odnosno mogućnost stanovanja za dve porodice. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su spojene, dve spavaće sobe i kupatilo. Grejanje na struju. Na spratu se nalaze dva jednosobna stana,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
  Kuća, KOSJERIĆ, 110.000 €, 212,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kompletno domaćinstvo kod Kosjerića Domaćinstvo je se nalazi u Ševrljugama na placu od 86 ari (celokupan plac je ograđen) Kuća na placu ima 212m2 i sastoji se od prizemlja i sprata Prizemlje kuće je sređeno u poslovni prostor i delimično renovirano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura barem 70 m2 bazen renovirano do 1300 eura/m2 što veći'
210.000 €
153.000 €
215.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 162.000 €, 191,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje kuće, organizaciju proslava, odmora ili turistički najam. Kuća ima ukupno....

 
 
 
  Kuća, OVČA, 210.000 €, 155,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun zelenila , kuca 155m prizemlje RENOVIRANO (uknjizeno) , garaza 25m (uknjizena), DONJI NIVO poseban ulaz: 3 spavace sobe , kupatilo , kuhinja....

 
 
 
  Stan, OVČA, 210.000 €, 155,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjižen, cela. Hitna prodaja , cena spuštena za 10000e MOŽE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun zelenila , kuća 155m prizemlje RENOVIRANO (uknjiženo) , garaža 25m (uknjižena), DONJI NIVO poseban ulaz: 3 spavaće sobe , kupatilo , kuhinja....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 068 Mesto: Krčedin Površina: 150.00m² 6.34a Broj soba: 5.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u vikend naselju Krčedinski breg, na visokoj obali Dunava, kuća je u odličnom stanju, u mirnom kraju, okružena zelenilom i vikendicama, useljiva odmah. Spratnost....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 180.250 €, 133,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Begeču na glavnoj ulici. Kuća je prostrana, puna potencijala, ka ulici ima lokal, može biti kafić, moguće proširenje lokala. Dvorište veliko, lepo održavano, cveće, zelenilo, sve opremljeno kap po kad navodnjavanjem. Jedan deo kuće stariji, drugi, lep, renoviran.....

 
 
 
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 77.000 €, 105,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa tri odvojena objekta na placu od 3,5 ara u Vrdniku. Nekretnina se nalazi na dobroj lokaciji u blizini škole i ima izlaz na dve ulice. Objekat 1 (23 m²): Kuhinja sa ostavom – idealna kao letnja kuhinja Objekat 2 (55 m²): Potpuno renoviran, sastoji se od predsoblja....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 98.000 €, 98,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno atraktivnu kuću u neposrednoj blizini jezera Duboki potok u Barajevu. Kuća je uknjižena sa površinom od 49m2 u osnovi, mereno ima oko 80m2. U prizemlju je prostran dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom, u potkrovlju je smeštena....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 88.000 €, 78,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s483 Prodaje se izvanredan stan od 78 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju 25. maj, poznatom po svojoj uređenosti i blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je potpuno renoviran i prepun dnevne svetlosti, sa dekorativnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.450 €, 64,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Vrdniku 64 m2 *Površina stana 64m2 *Površina placa 300 m2 *Broj soba 3 *Struja /Voda *Grejanje/ čvrsto gorivo *Prilazni put Asfalt ###bez tereta ### Vlasnički udeo 1/1 Agencijska provizija uračunata (proviziju plaća prodavac ) Šifra nekretnine: 11084 Šifra agencije: 1338 *Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>