• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen pala cena Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen pala cena Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.025 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 922 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 219.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.06.2025 - 219.000 €
29.08.2025 - 300.000 €
24.09.2025 - 250.000 €
20.03.2026 - 219.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo uknjiženu kuću na svega 6 km od centra Sopota, u mirnom i zelenilom okruženom delu Nemenikuća, površine 136 m², sa dodatnih 55 m² tavanskog prostora pogodnog za adaptaciju po potrebi. Kuća se nalazi na lepo uredjenom placu od 10 ari, gde takodje postoji bazen dimenzija 7x4.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 229.000 € na 210.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 229.000 €
10.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom. Dvorište je površine 10a i na njemu se nalaze bazen površine 7x4m2 i kuća uknjižena na 136m2, sa potkrovljem od 55m2, koje se lako može....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 219.000 € na 200.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 219.000 €
13.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću sa bazenom kao savršeno mesto za život ili vikendicu, na samo 35min od Beograda – Autokomande na primer. Kuća je zidana, izolacija stiropor 10cm, urađena keramika i kupatila. Grejanje je podno etažno na struju. Na vama je samo da ubacite nameštaj i uživanje može da....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura barem 70 m2 bazen pala cena zadnjih 14 dana'
199.000 €
199.000 €
30.000 €
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 230.000 €
28.11.2025 - 210.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U veoma mirnom delu Sopota, u novom naselju "Nova Nada". Pružamo vam mogućnost da sebi priuštite sve što ste ikada poželeli. Kuća se nalazi u prelepoj prirodi prepunoj zelenila. Kuća je prizemna i prostrana, sa veoma puno prirodne svetlosti. Kuča ima kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2025 - 226.600 €
18.04.2025 - 211.600 €
25.04.2025 - 198.000 €
09.05.2025 - 188.000 €
20.06.2025 - 175.000 €
02.07.2025 - 206.000 €
10.08.2025 - 167.000 €
12.09.2025 - 206.000 €
16.11.2025 - 196.000 €
03.12.2025 - 206.000 €
05.12.2025 - 198.000 €
21.12.2025 - 188.000 €
08.02.2026 - 186.000 €
29.03.2026 - 175.100 €
17.04.2026 - 165.000 €
10.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Najbolja lokacija u Temerinu ! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa pomoćnim prostorijama 212m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 130m2. Kuća je prizemna i kompletno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 191,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću, površine 191m2 koja se nalazi na placu od 28,5 ari. Kuća se sastoji od tri etaže, podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje: hodnik, dnevna soba iz koje se izlazi na terasu, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pk: tri spavaće....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 130.000 €, 981,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
11.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela koja se nalazi u Rakovcu, potes Salaksije, sa panoramskim pogledom prema gradu. Izgradnja novog mosta čini ovu lokaciju idealnom za izgradnju porodične kuće. -Površina 984m2 -Front 30m cca -Pravilan oblik parcele (kvadrat) -Lokacijski uslovi -Projekat arhitekture....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 190.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 190.000 €, 231,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 199.000 €
13.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veća porodična kuća građena od čvrstog materijala krajem 90tih godina. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, tri zasebne sobe i dnevnog boravka. Iz dnevnog boravka se izlazi na natkrivnu terasu gde je zidani roštilj i veliki bazen. Potkrovlje je predviđeno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>