• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen lift Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen lift Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen lift Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavace sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa celokupnim nameštajem i tehnikom. Po strukturi se sastoji od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje Šonsi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom i izlazom na lođu, veće i manje spavaće sobe , kupatila i wc-a a oni su odvojeni. Stan je u lepo održavanom ulazu i zgradi sa dva lifta-manji....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor od 106m2 na trećem spratu, sa dva ulaza - što omogućava lakšu organizaciju rada. Sastoji se od tri zasebne prostorije, dve kuhinje i dva toaleta.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura barem 70 m2 lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta (10)
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen oglasi objavljeni od poslednjeg puta (1)
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen lift (58)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>