• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura barem 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 1 304 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 71,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan kod Akva parka u Wing kompleksu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatila, terase. Grejanje je centralno sa ugrađenim kalorimetrom, PVC stolarija, podna obloga parket. Kompletno je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep trosoban stan u novogradnji, u naselju Telep, Novi Sad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva, a površine je 71 m². Objekat je useljiv odmah, legalizovan i uknjižen, uz mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan dolazi i jedno parking mesto, koje je uračunato....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 200.571 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na idealnom 2. spratu u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe i balkona . Ukupna površina je 70.13 m2. Stanovi se grade od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 70m² · 175.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan na Banovom Brdu u prizemlju zgrade iz 1987godine. Stan ima klasičan parket, centralno grejanje i novu kuhinju, a ugradni plakari ručno rađeni po meri su visokog kvaliteta. Stan ima veću i manju sobu od 12 i 7m2, kao i dve terase od oko 6 i 4m2. Ugrađena je nova klima....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 133.000 €, 72,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: 066069699 Na odličnoj lokaciji, u samom centru Sremčice, u glavnoj ulici i u neposrednoj blizini škole, Maksija i autobuske stanice, prodaje se kompletno opremljen i funkcionalan stan. Stan se odlikuje izuzetno dobrim rasporedom i sastoji se od dve prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom spratu (nije poslednji) u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dva spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan sa dve spava��e sobe na Banovom Brdu! U ponudi je stan koji se nalazi u ulici Nikolaja Gogolja u zgradi od crvene fasadne cigle. Stan je po strukturi dvoiposoban u izvornom stanju, uredno odr��avan. Kuhinja i manja spava��a soba su u visini prvog sprata, dok su dnevna i ve��a....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 105.000 €, 72,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen lokal u samom centru Barajeva od 72 m2, pogodan za različite vrste delatnosti poput butika, salona lepote ili marketa. U blizini lokala se nalaze lokalni kafići i prodavnice. Postoji mogućnost spajanja/proširenja sa drugim lokalima. Lokal je podeljen na dva nivoa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

***Jedinstvena ponuda*** Prodaje se trosoban stan od 72m2 u Dostejevoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, prostran, svetao i komforan. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje potpuno opremljene sa prirodnom ventilacijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 72,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 72 m2 u mirnom delu Kumodraža I u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9,u Vojvode Stepe iznad Farmceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 116.000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, VINIK, 155.940 €, 72,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se dvoiposoban stan površine 72,53m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 173.877 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 171.000 €, 73,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pere Velimirovi��a, 5/13, cg, uknji��en-Dvostrano orijentisan stan u Starom Ko��utnjaku. Blizina prevoza, prodavnice, ��kole. U zgradi su dva lifta, postoje dva ulaza, oko zgrade je javni parking. Stan je funkcionalnog rasporeda sa terasom i pripadaju��im podrumom. U izvornom stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlicna termoizolacija (racun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodičan stan - 3 spavaće sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlična termoizolacija (račun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 216.300 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov troiposoban stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 73 m², na prvom spratu zgrade od pet spratova. Stan ima pogled na dvorište zgrade, pa je zaštićen od ulične buke. Izolacija je odlična, te se ne čuje buka ni iz zgrade ni sa ulice. Grejanje je na gas, plaća se samo....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 73,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u završnoj fazi oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih ulica u Kaluđerici, u prijatnom i tihom komšiluku, idealnom za porodičan život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom i brz pristup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban dupleks stan 73m2 na odličnoj lokaciji blizu Sajma. Stan je na 6 spratu zgrade sa liftom, dvorišno orijentisan, ima terasu. U solidnom stanju, urađen parket. Centralno gradsko grejanje. Delimično renoviran u dobrom stanju. Na dobroj lokaciji. Donja etaža: dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Mirijevska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep stan uknjižen na 60m2+14m2 terasa. Pored toga ima i prostoriju od 18m2 sa prirodnom ventilacijom. Poseduje dva ulaza, dva kupatila i lako se pretvara u dva stana. Stan i zgrada su novije gradnje i sve lepo izgleda. Ima velike mogućnosti i treba ga pogledati. Prostorije: 2 predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasa. Stanu pripada garaža površine 25kvm, podrum i dvorište oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 74 m2, nalazi se na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina u Čerević koja ima ozbiljan potencijal za porodično uživanje, vikend boravak ili turističku priču.Nalazi se na placu od 886 m2, sa odličnim pristupom jer ima dva ulaza:direktan ulaz sa glavne asfaltirane ulicedodatni prilaz sa zadnje strane placaNa placu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 218.360 €, 74,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad. Liman 3 prodaje se četvorosoban stan kompletno renoviran. Stan se nalazi na 14 spratu sa prelepim pogledom na Dunav. Uknjižen. Može putem kredita. Cena 218.360eura. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.850 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na Telepu, u Novom Sadu, u mirnom i traženom delu grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno tri sprata i prostire se na 73.13 m². Struktura stana obuhvata dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kupatilo i terasu, što ga čini funkcionalnim i pogodnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 3/3, uknji��en-Stvarna povr��ina-74m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Prodaje se uknji��en 3.0 stan u ulici Vitezova Kara��or��eve zvezde. Veoma je svetao, trostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada.U stanu je eta��no grejanje ili....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.000 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 74m2. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+1, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škola, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 426)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>