• GoHome Professional
do 200000 eura barem 60 m2 2.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura barem 60 m2 2.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 60 m2 2.sprat

  • Za upit "do 200000 eura barem 60 m2 2.sprat" pronađeno 1 747 nekretnina - prosečna cena 1.785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • 1.sprat
    • klima
    • 4.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 68,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji, centar - Žitni trg. Uknjižen na 68 m2 plus dve terase, tako da lako može da se pretvori u dvoiposoban - trosoban stan. Stan se nalazi na drugom spratu. Lep raspored u stanu. Po ulasku u stan pruža se hodnik koji vodi u sve prostorije. Komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 68.000 €, 68,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - CENTAR, TROSOBAN 68m2 Prodaje se stan na drugom spratu.Sastoji se iz tri sobe, predsoblja, kuhinje, špajza, kupatila i dva balkona.Nema Cg .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.600 €, 68,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju, udaljen svega 3 minuta hoda od Limana Stan je funkcionalne strukture, sa komfornim dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, toaleta i prostrane terase. Nalazi se na 2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.780 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban, prostran, konforan, svetao i topao stan, idealan za porodicu, na veoma traženoj lokaciji, Bul. patrijarha Pavla. Stan je dvostrano orijentisan, 1 spavaca soba gleda na bulevar a ostatak stana na Frušku goru. Novija gradnja, 2018 god. Stan je na 2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 124.000 €, 68,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 2,5-soban dupleks stan na traženoj lokaciji u blizini Paliluške rampe. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje, dobro održavanoj i funkcionalnoj za svakodnevni život. Raspored i karakteristike stana: spavaća soba dnevni boravak trpezarija sa kuhinjom dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, luksuzan stan u Veterniku, površine 68m². Smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše stilom, moderno i pažljivo uređen, sa vrhunskom opremom i tehnikom koja pruža maksimalan komfor. Raspored je savršen za savremeni način života: prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 127.500 €, 68,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvoiposoban stan u novogradnji na Bubnju, u Kragujevcu, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površina stana iznosi 68,11 m² i funkcionalno je organizovana. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.000 €, 68,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban stan na bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, dovoljno ušuškan da nije na glavnoj saobraćajnici. Mala zgrada sa 3 sprata, stan se nalazi na drugom spratu, dvorišno orijentisan. Strukturno ima dve spavaće sobe i dnevni boravak sa velikom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 171.590 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, trosoban stan u Preradovićevoj ulici. Stan se nalazi na 3.spratu nove zgrade sa liftom. Odličan raspored, ulaz u sve prostorije iz hodnika. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe s kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, velike ostave od 5m2, dva sanitarna čvora.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 68,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Uknjižena dvojna kuća fizičke površine 272m2 u Futogu, na placu površine 402m2. Objekat Po+P+2+T sa centralnim kombinovanim grejanjem ( gas, struja, čvrsto ). Podrum ispod čitave kuće ( kotlarnica, ostava ), prizemlje ( wc, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, terasa ), prvi sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 68 m2 BULEVAR OSLOBODJENJA ul. Ćirpanova, namešten trosoban stan, 2 sprat od 5, lift, cg, vm, ktv, tv, klima. USELJIV CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 203.237 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 68.43m2 ---------------------------------------------------------- 68.43m2, 2.5, 1/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. U ponudi i stan iste strukture....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.100 €, 68,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1064298 - SA PDV-om NOV ODMAH USELJIV trosoban stan na Limanu 5. Zgrada je odličnog kvaliteta od poznatog investitora. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevi boravak trpezariju i kuhinju. Prostrani hodnik i komfornu terasu. Drugi sprat, lift, grejanje na gas sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 166.910 €, 69,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053813 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 69m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 200.100 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Banatić, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja Na prodaju komforan i funkcionalan stan u Gagarinovoj ulici u Novom Sadu, na jednoj od traženijih lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 69,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1093091 - Uknjižen odličan troiposoban stan u samom centru grada. Drugi sprat, centralno grejanje, terasa. Iznad stana je tavanski prostor. Troiposoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 69m² · 185.400&#8364;.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 135.700 €, 69,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca Lokacija - Vi9kend naselje - Lisina - Novi Kopaonik Trosoban apartman na drugom spratu sa terasom u kvalitetnoj zgradi sa liftom Odlična oprema - hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice, odličan, komplet opremljen, trosoban, 69m2+++Agencijska oznaka stana 106105,Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U blizini marketi, autobuska stanica, vrtić, škola U stanu je urađena galerija od 12m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan funcionalan stan, na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom, u naselju Kumodraž 2 ispod Farmaceutskog fakulteta. Na samo par minuta kolima od Trošarine, prodajemo veoma svetao stan koji se nalazi u zgradi bez lifta na drugom spratu sa pogledom na zelenilo. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 145.000 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
24.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1100953, Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. CENA 145.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U blizini marketi, autobuska stanica, vrtić, škola U stanu je urađena galerija od 12m2 iznad dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Trosoban stan sa galerijom, Adice, Novi Sad Površina: 69 m² + galerija 12 m² Struktura: Trosoban Grejanje: Toplotna pumpa (niski troškovi) Sprat: 2. sprat Zgrada: Novogradnja Opis: Prodaje se moderan, lepo uređen stan sa svim stvarima, u mirnom i urbanizovanom delu Adica.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 127.500 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na oko 500m od centra Subotice prodaje se kompletno oprmljen stan površine 69m2 na 2/2 spratu u zgradi bez lifta. Stan je u potpunosti renoviran pre 5 godina gde su promenjene sve instalacije(strujne i vodovodne). Poseduje dve sobe, spavaću i dnevni boravak sa terasom. kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.990 €, 69,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na fantastičnoj lokaciji, kod Voždovačke crkve, na drugom spratu u održavanoj zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa tprezarijom, dve spavaće sobe, renoviranog kupatila, kuhinje, terase i ulaznog hodnika. Stanu pripada ostava i podrum. Uknjizen....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 164.800 € na 149.350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 159.650 €
22.02.2026 - 164.800 €
15.05.2026 - 149.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007620. Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan na 2. spratu zgrade na Adicama. Stan se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom, tri spavaće sobe, galerije od 15m2 kao namenski radnog prostora, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 178.110 €, 69,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.600 €, 69,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Južnom Telepu Trosoban stan 69 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu zgrade,dvorišne orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,terasagrejanje je centralnoPosebno....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 174.130 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Ovaj trosoban stan ima izuzetno funkcionalan raspored sa komfornim prostorijama, odvojenim kupatilom , toaletom pa čak i sobu koja može da posluži kao garderober. Krase ga čak dve terase koje imaju izuzetan pogled! Što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.360 €, 69,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam, na lokaciji Nova Detelinara, odličan trosoban stan. Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima lift. Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta....

 
 
 
  Stan, RUMA, 98.000 €, 69,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan od 69 m² u srcu Rume, na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan ima odličan raspored i dodatni komfor zahvaljujući dvema terasama – jedna je orijentisana ka mirnom dvorištu, a druga ka rumskom trgu. Raspored prostorija: predsoblje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 93.400 €, 69,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 135.700 €, 69,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.200 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Mogućnost kupovine identičnog stana na drugom spratu. Zgrada je građena visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 208.182 €, 69,22 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je bio dvosoban, od trpezarije je napravljena jos jedna soba. Stan se prodaje kompletno namesten, grejanje je na struju, 2 inverter klime. Niski....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 225.000 € na 215.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 70,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 245.000 €
24.11.2025 - 225.000 €
24.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo svetao i funkcionalan dvoiposoban stan površine 70m², na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Hale Pionir, u ulici Bulevar despota Stefana. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.900 €, 70,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054252, NOVI SAD, TROSOBAN STAN, 70 m2. Sa zadovoljstvom vam predstavljamo trosoban stan, pozicioniran na drugom spratu nove zgrade, renomiranog i pouzdanog investitora. Kvalitet gradnje i sa posebnom pažnjom birani materijali unutrašnjeg enterijera, ovog investitora izdvaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 208.182 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosobni stan, drugi sprat, strogi centar, namešten, 2 terase .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 459)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>