• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 80 m2 prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 prizemlje

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 prizemlje" pronađeno 566 nekretnina - prosečna cena 1.706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nesvakidašnja nekretnina u samom centru grada sa velikim potencijalom, za poslovne i stambene namene. - Prizemlje cca 98m2 - Potkrovlje cca 45m2 - Uknjiženo kao stan, na 80m2 - Salonska visina prisutna u obe etaže (3,8m+3,8m) - Izuzetno prometna lokacija - Prizemlje: ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - do ulice, površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje,trofazna struja, kanalizacija, uknjiženo 1/1 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 80 m2 prizemlje'
150.000 €
150.000 €
40.000 €
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3. 0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život.....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 52.000 € na 70.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOKO BANJA, 70.000 €, 80,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 52.000 €
22.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća, površine 80m2 na placu 6a, i ostalim placevima koji su oko same kuće ukupne površine 51a sa ucrtanim objektom. Kuća se nalazi na Bovanskom jezeru, 12km od Soko Banje i 18km od Aleksinca. Od glavnog puta koji vodi za Soko Banju, kuća je udaljena 300m. Čvrste gradnje,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika nadkrivena terasa na koju se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retka prilika, atraktivna lokacija! U pešačkoj zoni grada prodaje se, u manjoj starijoj zgradi, trosoban stan 80m2, na celom spratu jedan stan. Nalazi se na 2. spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orjentisan. U zgradi je poslovni prostor u prizemlju i dva stana na dva sprata. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Mar 2027 . Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 79.000 €, 80,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan uknjižen plac od 11.02 ari u Starim Banovcima širine do puta 15m, pozicioniran u mirnoj ulici u blizini stadiona, u formiranom naselju gde su pretežno nove kuće i vikendice. Na placu je kuća na sprat koja u osnovi ima 45m2. Kuća je kupljena u izgradnji 2000. godine ima građevinsku....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 119.000 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% Barska.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 80 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 80 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 80,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.heroldo.com

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje i potkrovlje. U prizemlju kupatilo, hodnik, dnevna soba sa kuhinjicom, u potkrovlju galerija i 1 spavaća soba. Sve sobe imaju otvoreni pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan dupleks sa tri spavaće sobe na Salajci, jednoj od traženih lokacija u gradu. Uknjižen je na 54m2, a podno stan ima 80m2. Sastoji se od dve etaže, na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i ostava, na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063918, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVAČICA, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Kovačici, na prodaju lokal od 80 m2. Lokal se nalazi na uglu dve ulice /M.Tita i I.L.Ribara/, na prolaznom mestu sa dobrom vidljivošću i parkinzima sa obe ulice. Lokal je u prizemlju stambene zgrade i pogodan je za sve vrste uslužnih ili zanatskih delatnosti. Lokal je sređen i u....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Vračar, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća u zajedničkom dvorištu, sa izlaskom na dve ulice. Ima podrum od 16m2, prizemlje gde se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i jedna spavaća soba, na spratu je kupatilo, jedna spavaća soba i terasa. Sprat ima kosinu na jednoj strani koja se može ukloniti i dograditi još jedna soba.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 .

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran sprat kuće u Donjem Komrenu. Nalazi se u prizemlju kuće koja se sastoji od prizemlja i 1 sprata. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 komforne spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaju ugradni ormari, ugradnja....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANJE, 63.000 €, 80,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izvanredan lokal, adaptiran za stambeni prostor na adresi Slobodana Penezića . Ovaj prostrani lokal površine 85 kvadratnih metara nudi idealnu priliku stanovanje.Može se kupiti kao jedna stambena jedinica od 85m2,ili dve odvojene stambene jedinice.Jedna je površine 50m2,druga....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 21.000 € na 19.500 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 19.500 €, 80,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 21.000 €
27.04.2026 - 19.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća ukupne površine 80 m², organizovana u dva nivoa, smeštena na placu pravilnog oblika u mirnom okruženju na periferiji grada. Prizemlje je funkcionalno koncipirano kao velika višenamenska prostorija koja objedinjuje kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, uz kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje duhinja trpezarija , gore dve sobe i kupatiulo i iznad tavan ..kamen fasadna cigla Asfalt do kuće sve komunalije lep veliki plac id 2500m2 na lokaciji gde će izlaskom novog mosta cene značajno skočiti (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174)....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 49.500€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 58.000€.

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Možda niste čuli da postoji savršeno mesto za odmor na proplanku u šumi uz cvrkut ptica Ili za mesto koje je blizu akva parka Sand city, u srcu Deliblatske peščare, idealno za vrele letnje dane. Ili ako želite da uživate u netaknutoj prirodi, ali da ipak imate komfor 21.veka u....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor površine 80 m2 koji se nalazi u širem centru grada, u jednoj od najprometnijih ulica u gradu. Lokal se nalazi u prizemlju stambene zgrade, orjentisan prema ulici. Prigodan lokal za različite vrste delatnosti.Postoji mogućnost dokupljivanja i još prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 177.100 €, 80,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća dvojna građena od čvrstog materijala površine 80m.U prizemlju se nalazi dnevna soba,kupatilo moderno uređeno s tuš kabinom,elegantim pločicama i kavalitetnom sanitarnom opremom.Kuhinja otvorenog tipa sa trpezarijom.Ostava praktično smeštena odmah pored kuhinje.U potkrovlju se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 124.000 €, 80,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ulicni lokal na odlicnoj lokaciji, ul Obilicev Venac, 80m2Lokal se nalazi na samoj ulici sa izlogom, idealan za prodajni prostor.Sastoji se od prizemnog dela, sprata i potkrovlja. U prizemlju je mokri cvor, grejanje je na struju. Lokal je u izvornom stanju. Za više informacija slobodno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 50.000 €, 80,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo započetu kuću Su+Pr+Sp ,sa priključkom vode ,na 2.9a placa idealnu za kupce koji žele da urede dom po svojim željama! Objekat čine suterenski deo,prizemni deo sa dnevnom sobom ,dve spavaće sobe i kupatilom ,dok se na spratu nalaze jos tri spavaće sobe! Kuća, Paraćin | Prodaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za mirno porodično stanovanje. Nedaleko su škola, više marketa, pošta, autobusko stajalište. Po strukturi je trosoban, uknjižene površine 80m2, sa....

 
 
 
  Stan, DONJI KOMREN, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan na Paliluli. Stan je ukupne površine 72m2+8m2 ostava, nalazi se na IX spratu zgrade sa liftom. Trenutno je podeljen na dva aprtamana i sastoji se od dve spavaće sobe, dva kupatila , ostave u prizemlju, dnevniog boravka, kuhinje sa trpezarijom i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 140.000 €, 80,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je savremen dvospratni stan u novoizgrađenoj zgradi završetka 2024. godine. Stan je pažljivo projektovan da pruži maksimalan komfor i funkcionalnost, idealan za porodični život. Donji nivo čini otvoreni koncept dnevnog boravka povezan sa kuhinjom i trpezarijom, što prostoru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Vojvode Stepe, st/6, cg, uknji��en,-Ugovorna povr��ina 80m2. U centralnom delu Vojvode Stepe prodaje se stan od 80m2, suteren sa ulaza a sa druge strane prizemlje. Pogodan je za razne delatnosti ali i za stanovanje. Jedna velika prostorija sa izlaskom na terasu, soba, dva kupatila.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 435)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>