• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 potkrovlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura 80 m2 potkrovlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 potkrovlje

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 potkrovlje" pronađeno 164 nekretnina - prosečna cena 1.626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAJINA BAŠTA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.indomio.rs

Kvadratura vikendice je 84 m2, sa dvorištem od 100 m2 i terasom od 30 m2. Vikendica poseduje 2 sobe, mali dnevni boravak na potkrovlju, veliki dnevni boravak i kuhinja u prizemlju. Kupatilo sa mašinom za veš. Parno grejanje sa kaminom u dnevnom boravku. 9 spavaćih mesta ili 11 sa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK) sa unutrašnjim stepeništem. Izgrađena 1972. god. po projektu i poseduje svu potrebnu dokumentaciju, građevinsku i upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan koji je takođe na prodaju. Nalazi se u blizini osnovne i srednje škole, dečijeg vrtića, pijace, tržnog centara. Stan ima hodnik, izdvojenu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Ledinci Predstavljamo Vam vikendicu Pr+Pk u Ledincima na lepoj lokaciji. Do nje se dolazi asfaltnim putem. U prizemlju se nalazi dnevna soba, kuhinja,kupatilo , ostava i prelepa terasa od 40m2. Potkrovlje spavaća soba i terasa sa prelepim pogledom. Stanbena zgrada 57m2, garaža....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 57.000 €, 84,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Kelebiji građena od čvrstog materijala. Glavni deo kuće se sastoji od hodnika, kupatila sa leve strane, ostave sa desne strane dok je pravo manji dnevni boravak i kuhinja. Iz dnevnog boravka je ulaz u jednu zasebnu sobu i u jednu prostoriju pogodnu za ostvavu ili....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 76,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikend kuća u mirnoj ulici okružena prirodom. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe u potkrovlju, Dnevnog boravka u suterenu i kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Ispred kuće je garaža a iza kuće je nekoliko pomoćnih prostorija. Voda je bušeni bunar, kanalizacija je septička....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.000 €, 84,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban 84m (110m) Hilandarska Top Potkrovlje useljivo Lokacija: Socijalno (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Hilandarska Sobnost: Trosoban Kvadratura: 84m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije U potkrovlju Tekst oglasa 063518546....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 70.000 €, 84,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vikendica od 84m2 u vikend naselju u blizini hotela Mujen, udaljena od centra 3.5km. Tri nivoa. I nivo: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo, II nivo 4 spavace sobe (12 lezajeva), u potkrovlju velika soba. Uknjizena. Prikaz na mapi je informativnog karaktera.....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.750 €, 84,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veoma lep, komforan i nov dupleks, koji je u fazi završavanja još nekih sitnicqa u stanu. Odličan raspored, komotne sobe sa lepom terasom. U zgradi se nalazi i biciklana, a u dvorištu zajednički parking. Idealno mesto za porodični život. Pozovite! KING NEKRETNINE - Za sve....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.960 €, 76,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-VETERNIK*** Ogalšavamo prodaju stana u novogradnji na lepoj lokaciji u Veterniku. Sastoji se od prostranog hodnika,kupatila i odvojenog wc-a,velike dnevne sobe sa kuhinjom,tri soavaće sobe i terase-površine 6m2. Grejanje na toplotne pumpe. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem uknjižen troiposoban stan (84m2), na Novoj Detelinari. Bez poziva agencija!!! Šesti sprat sa liftom, mansarda ali sa ravnim plafonom na svih 84m2, samo su prozori pod kosinom i to dodaje stanu +7 kvadrata. Odličan raspored, dvostrano orjentisan, prozračan i svetao,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divan apartman na vrhu kuće na Zlatiboru u Naselju Gajevi. Naselje je idilično, u prirodi a opet na asfaltiranom putu koji se čisti od snega cele godine. Do centra ima 20minuta hoda uređenom stazom ili 5 minuta kolima. Apartman ima veliku terasu sa pogledom na Zlatibor. Uz nekretinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3. 0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052896 NOVI SAD, SALAJKA, TROSOBAN, 75M2.. U ponudi trosoban stan površine 75m², smešten na 3. spratu (potkrovlje) u mirnom delu Salajke. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda, bez izraženih kosina, što ga čini izuzetno prijatnim za svakodnevni život i omogućava maksimalnu....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 75m2 (prizemlje, sprat i potkrovlje) i plac 15 ari U naselju Slankamenački vonogradi u Novom Slankamenu, ispod vinarije Šapat. Kuća je u dobrom stanju, urađena izolacija, PVC stolarija. Prizemlje se sastoji od kuhinje sa trpezarijom odakle se izlazi na veliku ograđenu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 206.000 €, 85,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična porodična kuća na Adicama. Na kući je jedino ostalo da se odradi fasada. Grejanje je na gas, u prizemlju se nalazi dnevna, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, u potkrovlju se nalaze ćetri spavaće sobe i kupatilo. Pozovite nas za sve dodatne informacije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 75,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.indomio.rs

ŠARMANTAN TROSOBAN STAN NA BULEVAR EVROPE--- Agencijska šifra: 1006137.Oglašavamo prodaju odličnog i šarmantnog trosobnog stana na traženoj lokaciji, Severni Telep, mirna ulica u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. U bližoj okolini se nalazi sve što vam je potrebno za lagodan porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113899, II/II, terasa, parking. Prodaje se trosoban dupleks stan u Petrovaradinu, u Gradiću veličine 85 kvadrata s predivnim pogledom na Petrovaradinski Sat i na ceo Gradić. Stan se sastoji od dve spavaće sobe u potkrovlju, i jedne spavaće sobe i dnevnog boravka koji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 145.000 €, 85,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u mirnom delu Divčibara, vikend naselje Stevana FIlipovića na nadmorskoj visini od 993metara, pored asfaltnog puta koji se redovno zimi čisti. Kuća je sazidana 1970. godine od čvrstog materijala (kamen-majdan, šindra i cigla) površine je 85m2 plus terasa 28m2. Kuća....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 199.999 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Branislava Stankovića, pr+ptk, ta, uknjižena-Stvarna površina-75m2 , ugovorna površina-68.00m2, Odlična kuća na Višnjici - prilika koja se ne propušta! Ušuškana u mirnom kraju Višnjice, na prostranom placu od 4.13a, nalazi se ova šarmantna kuća koja odiše toplinom doma. Sama na svom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 164.800 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Veternika – idealna prilika za porodični život U ponudi imamo kvalitetno građenu kuću površine 85 m² u prizemlju, sa mogućnošću proširenja na visoko potkrovlje koje je u sivoj fazi izgradnje. Kuća se nalazi na prostranom placu od 600 m², u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 78.000 €, 85,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Paliću u blizini Krvavog jezera. Građena je u dva nivoa. U prizemlju je glavni ulaz, hodnik, jedna soba kuhinja, ostava i kupatilo. U potkrovlju su tri sobe. Postoji zaseban ulaz u potkrovlje i moguće ga je urediti kao zaseban stan. Nalazi se u turističkoj zoni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.000 €, 85,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dupleks u tipskim zgradama u blizini škole,vrtića, autobuskih stajališta. Stan je trostrano orjenrisan, deo je kompleksa sa tristana u ograđenom dvorištu. Ima sopstveni ulaz koji stepenicama vodi na prvi sprat koga čine prostrana dnevna soba sa izlazom na dozidanu terasu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.860 €, 75,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep četvorosoban stan u novogradnji sa povratom PDV-a za kupce prvog stana, u modernom stambenom komleksu u Veterniku. Stan ima odličan raspored, tri spavaće sobe, u koje se u sve ulazi iz hodnika, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i dve lepe terase na koju se izlazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 206.000 €, 85,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Izvanredna porodična kuća na Adicama, s jedinim preostalim radom na fasadi. Grejanje je na gas, a prizemlje obuhvata dnevni boravak, kuhinju s trpezarijom i kupatilo, dok se u potkrovlju nalaze četiri spavaće sobe i još jedno kupatilo. Za sve dodatne informacije, slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2014. godine, komforan troiposoban stan od 85m2. Fantastičan raspored sa čak dve terase koje su dvostrano orijentisane. U cenu je uračunat nameštaj kao i agencijska provizija. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. 064/8222-116 Šifra:553153 U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uži centar grada, u neposrednoj blizini šetališta Promenada, funkcionalan trosoban stan, u potkrovlju sa velikim bočnim prozorima u dvema sobama, bez većih kosina, uknjižen na 68m2+ terasa od 2m2, mereno ima 75m2, poseduje terasu koja gleda na dvorišni deo zgrade, ostavu, podrum;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.940 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan perfektnog rasporeda na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Bulevar Evrope. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 137.920 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu nekretninu u našoj ponudi. U pitanju je četvorosoban duplex, na popularnoj lokaciji, za miran i porodičan život. Stan se nalazi na lokaciji, gde se nalaze dve škole, vrtić, sa mnoštvo parkinga i zelenila u neposrednoj okolini. Stan poseduje dnevni boravak, tri....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 165)

<< <1 2 3 4> >>