• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 80 m2 polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 polunamešten

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 polunamešten" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 1.633 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 3.sprat
    • useljiv
    • bazen
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
03.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u novogradnji od 78m2 na trećem spratu, prodaje se polunamešten, sa ugradnim plakarom, kompletnom kuhinjom sa tehnikom, kupatilskim nameštajem, rasvetom, tv komodom. Stan je u zgradi novogradnje za koju je izdata i upotrebna dozvola. Sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 80 m2 polunamešten'
85.000 €
190.000 €
48.000 €
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju troiposoban 80m2 stan koji se nalazi na drugom spratu ,novije stambene zgrade..u Veterniku. zgrada je u blizini glavnog puta kod stadiona vujadin bosko.. grejanje je na gas.. parking mesto ispred zgrade u ceni uračunato.. samo keš kupcistan se prodaje polunamešten(kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s507 Prodaje se odličan funkcionalan i prostran stan površine 82 m², smešten na 2. spratu zgrade u mirnom i porodičnom naselju 25. maj, nadomak centra grada. Stan se nalazi na idealnoj poziciji – udaljen je svega 5 minuta hoda od centra, u blizini parkova, poligona, sportskih....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao stan površine 82m2, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Ovaj funkcionalan stan sastoji se od hodnika koji vodi do tri udobne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, savršenim za porodična....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran stan u Božidarčevoj ulici na Paliluli, idealan za porodičan život zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i odličnoj lokaciji. Stan je uknjižen 1/1 i spreman za brzu i sigurnu kupoprodaju. Struktura stana: Hodnik Dnevna soba Trpezarija i kuhinja Tri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Trosoban 83m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN, prodaje se polunamesten, po podu je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110520.Izdaje se polunamešten poslovni prostor ( 77 m2) na visokom prizemlju u Centru. Sastoji se od 4 prostorije i 2 sanitarna čvora. Grejanje je na tempomat i plaća se po potrošnji u sezoni. Pogodan je za ordinaciju, kozmetički salon, kancelarije i druge tihe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran trosoban stan od 76m² na prvom spratu u ulici Narodnog Fronta ,na Limanu 3. Stan je temeljno obnovljen sa novim elektro i vodovodnim instalacijama, PVC stolarijom, novim sobnim vratima i podovima. Lokacija je izuzetno povoljna za porodični život, sa odličnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 85,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 142.000 € na 140.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.000 €, 85,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 142.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 151.000 € na 153.000 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 153.000 €, 86,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.01.2026 - 158.000 €
03.02.2026 - 151.000 €
03.03.2026 - 153.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053658, PETROVARADIN, TROIPOSOBAN, 86M2 U ponudi je komforan troiposoban stan površine 86 m², smešten na 4. spratu od ukupno 6 u kvalitetnoj stambenoj zgradi u mirnom delu Petrovaradina. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život, sa dobrom infrastrukturom i svim neophodnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 202.000 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 74m2 na Podbari, u mirnoj ulici, a ipak na 10 min laganog hoda do strogog centra grada, Dunavske I Zmaj Jovine.Stan je dvostrano orijentisan. Sastoji se od : dnevne sobe sa terasom, 2 spavaće sobe od kojih je jedna sa terasom, kupatila, kuhinje sa prozorom i špajzom.Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 62.050 €, 73,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - Hram Ovaj salonac nalazi se na Vračaru kod Hrama Svetog Save . U svom okruženju ima apsolutne sve olakšice za svakodnevni život. Izuzetno je prijatan , svetao i miran, salonskog tipa sa visinom plafona preko 3m. Poseduje sopstveni video nadzor. Izdaje se polunamešten a po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 175.000 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 73 m2, na dve eteže, u formi tipske kuće u naselju Solarna dolina, Mišeluk. Strukturu stana čine na prvoj etaži ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, toalet i ostava ispod stepeništa. Iz ulaznog hodnika se stepenicama pristupa drugoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na Adicama, 73m2. Prostran, svetao i veoma komforan. Prodaje se polunamešten, ostaju svi ugradni delovi: kuhinja, plakari, takođe i sva bela tehnika i ugaona garnitura. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.500 €, 87,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 87m2, ČETVOROSOBAN Na prodaju veoma prostran i komforan stan u Veterniku, na dobroj lokaciji kod stadiona Vujadin Boškov. Stambena površina 80m2 + 7m2 terasa. Stan se prodaje polunamešten. Sve što je ugradno u stanu, ostaje. Stan poseduje: 3 spavaće sobe, dnevna soba sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>