• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 luksuzan renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 80 m2 luksuzan renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 luksuzan renovirano

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 luksuzan renovirano" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 2.131 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na prodaju- Bulevar oslobođenja, Novi Sad. LUKSUZAN POSLOVNI PROSTOR – BULEVAR OSLOBOĐENJA (76m² / 82m²) Prodaje se vrhunski opremljen, dvoetažni poslovni prostor na prestižnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Prostor je idealan za kancelarije,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan površine 82m2 koji je renoviran i opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom koji su uključeni u cenu.Detalji stana: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom Odvojena kuhinja Dve prostrane spavaće sobe Kupatilo Hodnik Prostrana terasa (deo terase je van....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, wc, 3 spavaće sobe i špajza).....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 80 m2 luksuzan renovirano'
179.000 €
179.000 €
175.100 €
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen stan – Vračar, Mileševska ulica (kod Kalenić pijace) Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, izdaje se prostran i svetao stan u Mileševskoj ulici. Stan je potpuno renoviran, moderno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux i renoviran dvoiposoban kod Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene površine je 79m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 200.000 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1051393 TROSOBAN SALONSKI STAN 76 m² U CENTRU NOVOG SADA KOMPLETNO RENOVIRAN, PRVI SPRAT, RIBLJA PIJACA U srcu Novog Sada, na jednoj od najautentičnijih i najtraženijih lokacija – Centar – Riblja pijaca , nalazi se ova jedinstvena nekretnina koja spaja duh starog građanskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u samom centru grada u pešačkoj zoni. Stan ima prostran dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom. Kuhinja je kompletno opremljena malim kućnim aparatima i posuđem(kafe aparat, blender, mikser, mašina za sudove i veš). Dnevni boravak ima izlaz na prelepu terasu....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 116.390 €, 75,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40936, 063 555 832 Zoran, Uknjižen trosoban,komforan,odličnog rasporeda ,lux renoviran stan u blizini Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,ostava uz kuhinju. Uknjižen na 75 m2, a 6 m2 terase nije ušlo u kvadraturu. Drugi sprat,lift,terasa, u prizemlju dve biciklane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨ Luksuzan 3-soban stan – kompletno renoviran i opremljen .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BANJA, 167.000 €, 75,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju koje kao da je izvučeno iz bajke, u srcu Višnjičke banje, nalazi se stan koji je prava retkost na tržištu. Smešten u poznatom naselju Crvena fasadna, koje je sagradila renomirana građevinska firma Energoprojekt, ovaj stan nudi spoj urbanog komfora i potpune intime prirodnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, veoma komforan dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića. Površine je 75m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Stan je kompletno renoviran, pri čemu se vodilo računa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju Lux opremljenog trosobnog stana na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062747 - Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaze sa dve spavace sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX namešten trosoban stan u blizini centra. Stan je komplet renoviran,od poda do plafona. Rasplaže sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, odvojenim toaletom, posebnom prostorijom za garderober, tri terase i ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan kompletno opremljen! Zgrada je novija, stan je potpuno renoviran, poseduje led rasvetu-elasticni plafoni, prvoklasan bambus tarket, marazzi keramika, pvc stolarija, akvarijum u toaletu, demit fasada. Gleda na Temerinsku i Gundulicevu. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>