• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 luksuzan dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 80 m2 luksuzan dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 luksuzan dvorište

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 luksuzan dvorište" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.784 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća kao investicija, odnosno kao posao. Celo leto je izdavana za 350e/dan. Vlasnik je kuću sređivao za sebe i urađena je po najvišim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep LUX prostor. Prodaje se kompletno nameštena i opremljena. Grejanje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 138.800 €, 77,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban luksuzan stan idealne strukture! Spavaći deo, gde se nalaze tri spavaće sobe, ostava, kupatilo i hodnik su odvojeni vratima i gledaju na dvorište. Dnevni deo ima hodnik, wc, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak koji ima izlaz na terasu. Terasa gleda na mirnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 80 m2 luksuzan dvorište'
116.000 €
116.000 €
84.450 €
 
+7%

Promena cene sa 120.000 € na 128.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
20.03.2026 - 128.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! Agencijska oznaka stana 1100634. CENA 128000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100633, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , prvi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od NS.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1063786, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.500 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Futog, četvorosoban stan u novoj LUX zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji .Dom za vašu porodicu – mirno, sigurno, blizu grada!Odlična cena i gratis parking mesto!. Agencijska oznaka stana 1100632, Futog. Četvorosoban stan savršenog rasporeda u maloj zgradi sa samo 6 stanova.Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.270 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/kredit. Pozvati nase agente. https://www.trg-nekretnine.rs/property/501618....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija...Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće . Keš/kredit. Pozvati naše agente. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 127.000 €, 85,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Samo za keš kupce! Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena. Parking čisti papiri. nema dvorište i dodatni plac. Jedinstvena ovakva nekretnina u mirijevu. Nije u zajedničkom dvorištu, samostalna na placu! Kuća za dvoje. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.427 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna kuća u Solarnoj dolini – mirno porodično naselje nadomak grada U ponudi je kvalitetno građena i moderno opremljena kuća u nizu, smeštena u atraktivnom delu Petrovaradina – Solarnoj dolini. Kuća površine 73 m² prostire se na dve etaže i nudi funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – LUX STAN NA MIRNOJ LOKACIJI Zlatibor #nekretnine Rudine, Springs kompleks – elitna zona sa teniskim terenima i otvorenim pogledom na prirodu! TOP POGLED na Čigotu – uživajte u panorami svakog dana! Kvadratura: 73m² Južna orijentacija – maksimalna osvetljenost Struktura:....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

LUX APARTMAN NA IDEALNOJ LOKACIJI. POSEDUJE SVOJE ZASEBNO DVORISTE KOJE JE UKNJIZENO I MOZE SE UTILIZOVATI NA RAZLICITE NACINE. VRHUNSKI OPREMLJEN APARTMAN U KOJEM NEMA ULAGANJA! IZUZETAN RASPORED. PARKING MESTA U OBJEKTU SU BESPLATNA I KORISTE IH VLASNICI I GOSTI! POSTOJI MOGUCNOST....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>