• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 lift duplex što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 80 m2 lift duplex što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 lift duplex što veći

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 lift duplex što veći" pronađeno 92 nekretnina - prosečna cena 2.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 196.910 €, 86,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen, bez ulaganja trosoban duplex na Novoj Detelinari. Četvrti sprat, lift, terasa. Donja osnova ( kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, wc, terasa, ostava ). Gornja osnova ( dve spavaće sobe, kupatilo ). Cena sa novim nameštajem i tehnikom u stanu. Mogućnost kupovine garaže površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.750 €, 87,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

10320 TROIPOSOBAN DUPLEX 87m² - 165.750€ BULEVAR EVROPE. PETI SPRAT. LIFT. TERASA. UKNJIŽEN. OSTAVA. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 80 m2 lift duplex što veći'
126.900 €
196.910 €
196.730 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku Goru, sendvic zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa lezecim kadama,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099688 - uknjižen četvorosoban duplex na Telepu. U prvom nivou postoji dnevni boravak, trpezarija, terasa i toalet. Drugi nivo tri spavaće sobe, kupatilo i plakar. Četvrti sprat, lift. Grejanje na gas. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062840 - uknjižen čevorosoban duplex na Telepu. U prvom nivou postoi dnevni boravak, trpezarija, terasa i toalet. Drugi nivo tri spavaće sobe, kupatilo i plakar. Četvrti sprat, lift. Grejanje na gas. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.400 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROIPOSOBAN DUPLEX 87m² - 152.400€ BULEVAR EVROPE.PETI SPRAT.LIFT.TERASA.UKNJIŽEN.OSTAVA. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.950 €, 87,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta Planet-a, škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom, u nadogradnji, na desetom, zadnjem spratu,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.840 €, 86,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban duplex površine 86m2 u izgradnji koja se nalazi u Petrovaradinu sa rok za završetak radova jul 2025. Ovaj stan odlikuje idealan raspored i odličan kvalitet gradnje i opreme, pružajući sigurnost i udobnost. Za sve dodatne informacije, slobodno se obratite našim agentima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 168.300 €, 86,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan četvorosoban duplex stan površine 86 m², na poslednjem – 6. spratu zgrade sa liftom, u traženom delu Novog Naselja.Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Funkcionalan raspored. Stan se nalazi na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.400 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100622, Stanica, četvorosoban, 86m2, četvrti sprat. Četvorosoban duplex stan u novogradnji, 4/4 spratnost, u odličnoj zgradi u blizini Železnicke stanice., dvostrano orijentisan. Donji etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 177.200 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 86m2. Stan je Duplex. Nalazi se u novogradnji nadomak Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Prodaje se sa moderno opremljenom kuhinjom i ugradnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.000 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 86m2, TROSOBAN Prodaje se nov, nikad useljavan duplex u ulici Novosadskog Sajma. Poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i većinski odvojenom kuhinjom, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo, toalet, ostavu pored kuhinje i terasu. Jedna soba poseduje malo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.450 €, 86,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar ,uknjižen 4 stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 86 m².Stan je Duplex u novijoj zgradi.U ceni je ugradni nameštaj.Dva mokra čvora.Nalazi se u blizini Sajma i svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u drugoj grupaciji, bez ulaganja. Uknjižen , lift, cg, terasa. agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 193.200 €, 84,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117649, V/V, lift, terasa(2). Ne javlja se trenutno 09.07.25 Prodaje se komforan trosoban duplex stan na trazenoj lokaciji. Donja etaza se sastoji od ulaza, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, malog kupatila i terase, a gornja etaza se sastoji od dve spavace sobe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117649, V/V, lift, terasa(2). Ne javlja se trenutno 09.07.25 Prodaje se komforan trosoban duplex stan na traženoj lokaciji. Donja etaža se sastoji od ulaza, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, malog kupatila i terase, a gornja etaža se sastoji od dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi veoma lep i atraktivan trosoban duplex na jednoj od najlepših lokacija na Labudovom brdu. Stan se nalazi na petnaestom spratu odakle se pruža prelep pogled na grad i okolinu Stan se satoji od dva nivoa. Na prvom je ulazni hodnik, dnevno trpezarijski deo, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 84,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan,odlična lokacija,sve novo u stanu,na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,kupatilo, terasa, na gornjem delu su hodnik,2 sobe,useljivo odmah,bez kućnih ljubimaca,cena 650 e+ depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.950 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na minut od pešačke zone i Riblje pijace, zanimljiv i nadasve prostran stan, odliče cene za ovaj kraj. Agencijska oznaka stana 1099235 . Na minut od pešačke zone i Riblje pijace, zanimljiv i nadasve prostran stan, odliče cene za ovaj kraj+++Agencijska oznaka stana 1099235, Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 83,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban duplex na odličnoj lokaciji u blizini market, medicinska škola, medicinski fakultet, vrtić, autobusko stajalište. Ulično orijentisan. Stan se prodaj kompletno namesten tako kao sto je na slikama. Sav namestaj je pravljen po meri. 064/8222-190 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 167.890 €, 83,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.950 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 83m2. Stan je Duplex. Nalazi se u blizini Riblje pijace. Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Odlična lokacija. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.600 €, 82,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, duplex na Grbavici. Nekretnina se izdaje kompletno nameštena i idealna je za porodično stanovanje. Neposredna blizina dve osnovne škole, srednje šole, supermarketa, restorana i kafića. Za više informacija nazovite našu agenciju i zakažite gledanje. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.800 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI!!Prodaje se 4 soban stan na u NOVOM SADU, na granici TELEPA i LIMANA 4 površine 83m2.+ velika terasa 15 m2 na gornjem nivou.Stan je DUPLEX bez kosina-Stan je nov i odmah useljiv. dva mokra čvora, izuzetno funkcionalan. Cena stana je sa PDV-om. Mogućnost kupovine parkin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051302, BULEVAR EVROPE, DUPLEX, 81m2 Izuzetan stan, na veoma traženoj lokaciji zaslužuje izuzetnu pažnju. Prostran, svetao čist, dizajnerski sjajno osmisljen , nameštaj uradjen po meri, uknjižen 1/1. Duplex u odlično održavanoj zgradi sa dva lifta. Centralno grejanje, topla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavace sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaca soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavace sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Grbavici, duplex, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je dvorišno orjentisan, nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Na donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. Na gornjoj etaži ima hodnik....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 184.370 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi agencije je Troiposoban duplex stan 81m2+6m2 garderober Stan je uknjizen, može na kredit, novija zgrada, jako dobra i kvalitetna gradnja, sendvič zidovi, 2 lifta. Lokacija stana odlična, svi potrebni sadržaji u blizini- marketi, škola, Dom zdravlja, teretane, apoteke. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.370 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex. Ovaj troiposoban stan se nalazi na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. Blizina Sajma, marketa, škola, autobuskih stajališta, fenomenalno povezan sa svim delovima grada. Vrhunski kvalite izgradnje i opreme. Izuzetno osvetljen stan, poseduje prelep....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex na Grbavici, na izuzetnoj lokaciji! . Agencijska sifra 1100054*** Obezbeđen parking u dvorištu zgrade, dva mokra čvora, namešten, dvorišno orijentisan. Za dodatne informacije pozvati 064/823-66-16 Nikola Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavaće sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaća soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavaće sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.170 €, 81,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex na Novom Naselju. Za više informacija kontaktirajte nas. - KING NEKRETNINE - 021-221-5555 / 064-80-333-13 / 064-80-333-12 - king.nsgroup@gmail.com Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.900 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara Prodaje se duplex od 81m2 koji poseduje 2 zatvorene terase.Tako da stan ima 100m2. Dvorišno je orijentisan. U odličnom je stanju,bez ulaganja. Zgrada ima svoj parking u dvorištu samo za stanare. Idealan za porodicu. Uknjižen 1/1. Može na kredit.Cena 189.900....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 89)

<< <1 2 3> >>