• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura 80 m2 lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 lift

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 lift" pronađeno 2 514 nekretnina - prosečna cena 2.109 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 3.sprat
    • kablovska
    • ekskluzivan
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.500 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika, atraktivna lokacija! U pešačkoj zoni grada prodaje se, u manjoj starijoj zgradi, trosoban stan 80m2, na celom spratu jedan stan. Nalazi se na 2. spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orjentisan. U zgradi je poslovni prostor u prizemlju i dva stana na dva sprata. Zgrada....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 130.760 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Temerina. Cena sa pdv-om! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 480693 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 189.650 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 3. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 173.040 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/-662-0001 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 128.280 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Temerina. Cena sa pdv-om! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118247, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan 80m2na Grbavici u blizini Limanske pijace na šestom spratu sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan dupleks na obroncima Fruške gore. U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, TROIPOSOBAN DX, BEZ ULAGANJA . Agencijska oznaka 1063173 . U prodaji je prelep troiposoban stan u mirnom delu naselja Grbavica. Objekat je gradio Aleksnadar gradnja. Kvalitetan i uredan objekat . Stan je uknjižen i bez tereta. U donjem nivou je ulazni hodnik, prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 167.600 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici, nedaleko od centra Novog Sada sa izuzetno prostranim dvorištem. Odlična stuktura i kvalitetna gradnja, maksimalno iskorišćen svaki kvadratni metar. Obezbeđenim parking mestima, zelenilom i zajedničkim prostorom za druženje Mogućnost kupovine parkinga i garaže. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 173.040 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izvanrednu nekretninu na vrhunskoj lokaciji – Bulevar patrijarha Pavla. Rok završetka izgradnje je 31.12.2026. godine. Ova nekretnina nudi izuzetnu kvalitetu gradnje i opreme. Cene su izražene s uračunatim PDV-om. Za dodatne informacije, obratite se svom agentu prodaje.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 113.000 €, 80,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u novogradnju, savršeno usklađenu sa savremenim standardima i potrebama savremenih stanara! Ovi predivni stanovi nude ne samo funkcionalnost, već i izuzetnu udobnost i stil, pružajući idealno okruženje za vaš novi dom. Naša novogradnja se nalazi u Novoj Pazovi, predivnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednom od najtraženijih mesta u gradu, na Savskom trgu, preko puta nove škole u okviru Beograda na vodi, nalazi se ovaj prostrani 3.5-soban stan od 80 m². Smešten na poslednjem, petom spratu zgrade, pruža osećaj mira i privatnosti, dok je istovremeno na samo nekoliko minuta laganog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.680 €, 80,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Slavije, parka Manjež, Kliničkog centra, vrtića, osnovnih i srednjih škola. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, toaleta. Poseduje ostavu i pripadajuću šupu. Nalazi se na potkrovlju održavane zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-PETROVARADIN***Oglašavamo prodaju NOVOG četvorosobnog stana u mirnoj ulici u Petrovaradinu.Stan se sastoji od tri sobe,dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom,kupatila i prostrane terase.Grejanje na gas,niži troškovi stanovanja.Oko zgrade puno zelenila i mesta za parkiranje.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 80m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja, Škola, Vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 218.360 €, 80,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1099025 - Trosoban stan na Grbavici u mirnoj ulici.Stan se sastoji iz prelepog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase, na koju se izlazi iz dnevne i spavaće sobe. Uz stan idu i dve ostave u podrumu. Grejanje je centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Atraktivno potkrovlje u blizini Steka , Partizanovog stadiona i Auto komande. Zgrada iz 80tih godina bez lifta. Knjižen na 79m2 a po premeru u podu preko 110m2. Dnevna soba ima oko 40m2 sa još 4 manjih soba, kuhinjom, kupatilo, tavanski prostor i hodnik. Stan je je u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.550 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 064 8222 148 Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stan na Detelinari od 80m2. Odličan kvalitet gradnje i opereme. Dvostrano orijentisan stan. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje ! Kontakt telefon : 069-771-595 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 119.400 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 79,60m2 i po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Prvi nivo se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe, kuhinjsko trpezarijskog dela, toaleta i velike terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.670 €, 80,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.530 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju sa više različitih struktura i kvadratura na Podbari sa rokom useljenja mart 2026. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa pdv-om što je odlična prilika za kupce prvog stana, takođe je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Naša iskrena preporuka!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 146.200 €, 80,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je neuseljavan trosoban stan u Beogradu na vodi, smešten u prestižnoj zgradi BW Sensa. Stan se izdaje nenamešten, što ga čini idealnim kako za stambeni prostor, tako i za poslovne potrebe. Ono što ga posebno izdvaja jeste njegova pozicija – nalazi se u prizemlju i poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban stan ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Kompletno renoviran! Salonski stan, visina plafona 3m. Svaka soba je površine oko 18m2. Nalazi se na 3. spratu, ima lift. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105408, I/IV, klima, terasa, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u mirnom kraju Vračara, bez buke i saobraćaja, idealan za porodice. Sastoji se od open space dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa šankom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.17 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.17 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 160.700 €, 79,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Limanu 2 u neposrednoj blizini Spensa, Promenade, studentskog grada. Stan ima 79 m2, i može lako da se preuredi u četvorosoban. Stan je delimično renoviran. Poseduje terasu od 8 m2, lođu, dve ostave, kupatilo i toalet. Zgrada ima dva potpuno rekonstruisana....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.04 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.900 €, 79,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Čukarica, Cerak - Slobodana Perovića; 79m2+5m2 terasa+3m2 lodja, 3.0, V/5, cg, klima, lift, interfon, internet, ostava, podrum; Osunčan, trostran trosoban stan, uknjižen na grejnu površinu od 79,5m2 sa terasom i lodjom od ukupno 8m2; Prostran dnevni boravak; Odvojen spavaći blok,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.12 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 78.000 €, 79,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2023.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan uknjižen na 79 m2 stambene površine. Stan se nalazi u naselju 4. juli, odnosno D3. Lokacija je odlična. U neposrednoj blizini stana se nalazi škola, vrtić, market, banka, pošta, zelena pijaca . Stan se sastoji od dve spavaće sobe, degažmana u kom je kupatilo. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 74 m2, prema nacinu koriscenja po katastru stan ima 81.35 m2 sa lodjom, zgrada iz 1980. godine. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051302, BULEVAR EVROPE, DUPLEX, 81m2 Izuzetan stan, na veoma traženoj lokaciji zaslužuje izuzetnu pažnju. Prostran, svetao čist, dizajnerski sjajno osmisljen , nameštaj uradjen po meri, uknjižen 1/1. Duplex u odlično održavanoj zgradi sa dva lifta. Centralno grejanje, topla....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 92.000 €
19.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje 4. juli (D3). Površine 82 m2 + terasa. Sastoji se od predsoblja, trpezarije sa izlazom na terasu, komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, degažmana - dve spavaće sobe i kupatila. Na podovima keramika, centralno gradsko grejanje, klima uređajStan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija MojDom vam nudi trosoban stan kod Futoške pijace sa potencijalom za dupleks i tavanskim prostorom. Na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici nadomak centra grada, prodaje se kvalitetan trosoban stan izuzetne strukture i funkcionalnosti. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 81 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 474)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>