• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 80 m2 klima lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima lift što veći

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima lift što veći" pronađeno 767 nekretnina - prosečna cena 1.965 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma komforan dvoiposoban stan na četvrtom spratu od svega pet spratova ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Velik dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, toilet I kupatilo. Direktan izlaz na terase iz svake sobe. Stan je kompletno nov....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3. 0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 80 m2 klima lift što veći'
197.500 €
205.000 €
147.900 €
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican troiposoban u mirnom delu - Novo Naselje! Stan poseduje tri spavace sobe, veliki dnevni boravak,odvojenu kuhinju i dva sanitarna cvora. Raspored je veoma funkcionalan, a prstorije komforne. Sama lokacija je veoma atraktivna jer poseduje puno parking mesta oko same zgrade,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 143.780 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan dupleks stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, nove zgrade Hitne pomoći, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Moderan dupleks sa stilom – 87m² elegancije u zgradi sa liftom! ✨ U ponudi je jedinstven, svetao i funkcionalan dupleks stan na četvrtom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom . Idealna prilika za one koji žele spoj udobnosti, kvaliteta i savremenog dizajna! Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.630 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JAKO RETKO U PONUDI!!!! Vrlo komforan trosoban stan na Novoj Detelinari. Jako puno zelenila i jako tih deo Nove Detelinare. U blizini se nalaze apsolutno svi sadržaji kao i škola i vrtić. Stan poseduje dve spavaće sobe koje su odvojene deganžmanom od dnevnog boravka i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od veoma komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, wc, kao i dve terase. Stan se prodaje delimično namešten. U samoj blizini stan nalazi se više marketa, kafića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao dupleks stan površine 87 m² na mirnoj lokaciji Nove Detelinare; stan se nalazi u zgradi sa liftom i pruža otvoren pogled koji obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana; sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila i tri....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 200.100 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 87 m2 za 200.100 e plus PDV (stan br.18 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 196.730 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten četvorosoban dupleks stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina osnovne škole Ivo Lola Ribar, Srpskog narodnog pozorišta, Bulevara oslobođenja Stambeni prostor čine dve etaže. Stan ima 87m2 korisne površine, odnosno 104m2 podne površine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.600 €, 87,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***NOVO U PONUDI***Novi stanovi na odlicnoj lokaciji. Jednoj od najpozeljnijih za zivot. Jako kvalitetna gradnja!Fudermax ploce i demit fasada, PVC spoljna stolarija ANTRACIT sa sestokomornim krilom i petokomornim stokom, sigurnosna vrata sa maksimalnim stepenom zastite, trocelicni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106060, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da doživite grad iz novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi, iz komfora stana modernog enterijera, rađen po projektu renomiranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.400 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROIPOSOBAN DUPLEX 87m² - 152.400€ BULEVAR EVROPE.PETI SPRAT.LIFT.TERASA.UKNJIŽEN.OSTAVA. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao dupleks stan površine 87m², smešten na odličnoj lokaciji u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pruža otvoren pogled, što dodatno doprinosi osećaju udobnosti i svetlosti tokom celog dana.Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 216.010 €, 87,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja! Fantastičan četvorosoban stan. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor! Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a. Pozovite za više informacija! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 195.750 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 205.000 €, 86,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2023.,

www.gsigma.rs

Nov luksuzan trosoban stan u naselju 4.juli. Komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i velika prostrana terasa. Stan je luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Na podovima španska keramika A klase, podno CG grejanje (toplotne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta Planet-a, škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom, u nadogradnji, na desetom, zadnjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.730 €, 86,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 85.33m2 na Telepu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz tri spavaće sobe, wc-a i kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, lođe. Bočno orjentisan, severozapad Rok završetka izgradnje decembar 2026. Toplotna zaštita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 177.200 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 86m2. Stan je Duplex. Nalazi se u novogradnji nadomak Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Prodaje se sa moderno opremljenom kuhinjom i ugradnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 86,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. U blizini su Dom Zdravlja, Delta Planet Stan je po strukturi četvorosoban ,uknjižene površine 86m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavace sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.000 €, 86,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118278, IV/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.450 €, 86,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veoma lep, komforan i nov dupleks, koji je u fazi završavanja još nekih sitnicqa u stanu. Odličan raspored, komotne sobe sa lepom terasom. U zgradi se nalazi i biciklana, a u dvorištu zajednički parking. Idealno mesto za porodični život. Pozovite! KING NEKRETNINE - Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- 1300 kaplara, Liman 4 - moderan 4.0 stan koji je kompletno namešten - prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja (2 x frižider, mašina za pranje sudova), 3 x spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernica (mašina za pranje i sušenje veša), garderober, terasa - miran kraj, prepun....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 158.000 €, 86,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dupleksa u zgradi novije gradnje,Temerinska ulica. Sastoji se od hodnika,velikog dnevnog boravka,odvojene kuhinje,kupatila i prostrane terase u donjoj etaži i dve komotne spavaće sobe,kupatilo i hodnik na gornjoj etaži. Odlična investicija kako za porodični....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.470 €, 86,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan ima 86,12m2 projektovane površine, po strukturi je troiposoban, orijetisan ka jugozapadu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dve dečije sobe, kupatila, sanitarnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.000 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 3.0 ukupne površine 86,70m2 u nivou petog sprata.Namešten U procesu legalizacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 210.000 €, 86,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121774, IV/V, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Izuzetno lep, trosoban stan u novogradnji, u Filmskom gradu, ulica Kneza Višeslava. Stan se nalazi na četvrtom od ukupno pet spratova. Sastoji se od dva hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opremljen stan, odlična lokacija,lep raspored na donjem delu su hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,toalet, terasa,a na gornjem delu su hodnik,3 sobe, kupatilo, dvorišno orijentisan mirno, mogućnost parkinga u dvorištu, dozvoljeni su manji kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dupleks na Socijalnom. Zgrada novijeg datuma i odličnog kvaliteta. Poseduje lift, smart sistem, video nadzor i rampu za invalidska kolica . Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom. Garaža poseduje struju. Prva etaža sadrži hodnik....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 583)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>