• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura 80 m2 klima - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima" pronađeno 1 872 nekretnina - prosečna cena 1.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • 2.sprat
    • kablovska
    • uknjižen
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji, kompletno opremljen prostran, izuzetno svetao, trosoban stan u ulici Pavla Bakića, na Telepu. Za sve one koji žele da žive u mirnom delu grada, sa dovoljno parking mesta, okruženi zalenilom, ovo je idealna lokacija. Odlično povezan bulevarima sa drugim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.670 €, 81,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, uknjižen 4 soban stan u Novom Sadu u blizini FUTOŠKE PIJACE. Stan je uknjižen na 51m2 što je prednost kod plaćanja komunalnih usluga i koristi dodatno 30m2 Stan je Duplex.Donji nivo 51m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada),....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 149.000 €, 79,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Mišeluku. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket, PVC stolarija, odlična keramika. Stan je nov, nije se živelo u njemu, bez ulaganja. Ova nekretnina ima pripadajuće parking mesto ispred samog objekta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican porodicni stan! https://art-nekretnine.rs/property/467238 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban dupleks u mirnom dvorišnom delu, na 5. spratu stambeno–poslovne zgrade sa liftom. Stan se prostire na dve etaže: Donja etaža: predsoblje, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, toalet i terasa. Gornja etaža: hodnik, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 135.200 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen - niski troškovi za režije. 062/221-178 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.400 €, 79,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja prelepog porodičnog 3.0 stana u neposrednoj blizini Bulevara Patrijaha Pavla. Odlično iskorišten prostran i svetao prostor. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe,odvojene kuhinje sa trpezarijom,dve spavaće sobe,kupatilom i dve ostave. Grejanje na gas. Pravo korišćenja parking....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 123.600 €, 81,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika! Odlična kuća novije gradnje u mirnijem delu Petrovaradina, idealna za porodičan život. Kuća se nalazi na svega par kilometara od centra grada, odlično je povezana autobuskim linijama. Pozovite nas za više informacija! Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIZEN STAN SA PRELEPIM RASPOREDOM IMA ZELENILA OKO ZGRADE OMA LEP POGLED PARKING OKO ZGRADE NEPLACA SE POSEBNO WC POSEBNO KUPATILO STAN JE USELJIV ODMAH MOZE KREDIT!!! KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep 2.5 stan na samom početku Kumodraža (bliže Trošarini), uređen, svetao, dvostrano orijentisan okružen zelenilom, na l. spratu, mirno i tiho za udoban gradski život! Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa velikom terasom, spavaća soba sa terasom, druga manja spavaća, radna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.410 €, 79,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 216.300 €, 81,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman II-Novi Sad- Trosobna struktura Prodajemo stan na Limanu II u Fruškogorskoj ulici, nalazi se na poslednjem spratu stambene zgrade, ravan krov je rekostruisan i urađena je hidroizolacija, postoji garancija na krov 5 godina. Stan poseduje dve velike spavaće sobe, ostavu, wc, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 110.510 €, 81,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Na svega nekoliko minuta do centra grada. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Kuhinja i ugradni plakari su u ceni. Zgrada novije gradnje odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Gledanje stana od ponedeljka do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.400 €, 79,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana na Telepu u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Uknjižen. Odlično iskorišćen prostor. Stan se sastoji od dnevne sobe, fizički odvoje kuhinje i trpezarije, dva spavaće sobe kao i ostave. Miran kraj. Odličan za život! Prostran i svetao prostor koji pruža udobnost!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex. Ovaj troiposoban stan se nalazi na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. Blizina Sajma, marketa, škola, autobuskih stajališta, fenomenalno povezan sa svim delovima grada. Vrhunski kvalite izgradnje i opreme. Izuzetno osvetljen stan, poseduje prelep....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 116.800 €, 81,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više infomracija pozovite 064/822-21-40 Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican duplex na mirnoj lokaciji. Stan je odlican , sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarja, parket. Lokacija 5 minuta od centra,blizu svih bitnih objekata ! Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Prodaje se izuzetno komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji - Sajam. Sve prostorije su izuzetno komforne. Nekretnina je uknjižena na vlasnika bez tereta na 81m2 ali u prirodi ima preko 100m2. Poseduje terasu od cca 30m2 koja nije u kvadraturi. Jedini je stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 79,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, u mirnom delu Novog naselja u blizini OŠ, STARAČKI DOM, VRTIĆ..Zgrada uredna okružena zelenilom i velikim parkingom. Odličan četvoroiposoban stan sa lepom velikom terasom, dvorišno orijentisan. Ovaj, izvorno četvorosoban stan sa velikim dn.boravkom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 soban stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 81m2. Korisna površina preko 100m2. Stan je dodatno sređivan. Odlična lokacija za život. Svi potrebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.000 €, 79,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Adicama. Dupleks, uknjizen savrsena lokacija, u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica, apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tri lokala koji su spojeni u jednu celinu, ukupne uknjižene površine 79m2, koji se nalazi u turističkom naselju Brzeće, koje se nalazi u podnožju istočne strane Kopaonika na 1000-1100m nadmorske visine. Nalazi se na 15-ak km od centra Kopaonika. U samom Brzeću se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.500 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Poseban deo ovg stana je zelena zajedniča površina, koja gleda na sat-zaštitni znak Petrovaradinske tvrdjave - mirna i tiha oaza. Zbog svog položaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 199.500 €, 81,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 81m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.430 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan idealnog rasporeda u mirnom delu grada blizu Bulevara! Komforan stan u nadogradnji dvostrano orijentisan. Uz minimalna ulaganja stan je idealan za porodicu sa decom. Za više informacija pozovite. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 50.000 €, 81,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Titelu, nadomak Tise. Kuća je površine 81m2 i po strukturi je prizemna. Nalazi se na placu površine 2,87 ari. Poseduje i pomoćne objekte ukupne površine 57m2. Od pomoćnih objekata ubrajamo malu kuću u dvorištu, čardak, ostavu za ogrev i stočnu....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 188.448 € na 207.293 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 207.293 €, 78,52 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 203.366 €
15.02.2026 - 196.300 €
27.02.2026 - 207.292 €
04.03.2026 - 188.448 €
10.04.2026 - 207.293 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

DIREKTNA PRODAJA Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 78,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, nekretnina na top lokaciji. Nalazi se blizu vrtića, škola, parka, autobuskog stajališta. Okružena je zelenilom, dosta parking mesta ispred zgrade. Odlično održavana sama zgrada gde se nalazi, postavljeni novi liftovi. Poseduje podrumsku prostoriju i vešernicu tik uz....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.61 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.53 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2024.,

www.gsigma.rs

Na prodaju Hostel u naselju Gradnulica. Hostel je kompletno opremljen, razrađen (prijavljena delatnost u radu dve godine). Objekat je nov izgrađen. Smešten u mirnom delu grada Svaka soba je unikatna Smeštajni kapacitet za 12 osoba (6 dvokrevetnih soba). Svaka soba je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 135.200 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se veoma lep i prostran trosoban stan u novogradnji,na atraktivnoj lokaciji površine 82 m², na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora (kupatilo i toalet), ulaznog hodnika i terase. Kosine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 114.980 €, 78,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten stan, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Svaka preporuka za ovu nekretninu na najtraženijoj lokaciji! Kontaktirajte naše agente prodaje. b119 Šifra: 517277 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 556)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>