• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 3.sprat što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura 80 m2 3.sprat što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 3.sprat što manji

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 3.sprat što manji" pronađeno 164 nekretnina - prosečna cena 1.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 144.220 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 155.000 € na 165.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 155.000 €
03.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan na samom početku Mirijeva. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji, blizu osnovne i srednje škole, u blizini je i apoteka, prodavnica, autobuska stanica. Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade stare 10 godina. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.900 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, koja ima izlaz na veću terasu,tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i manja terasa.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 92.000 €, 83,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Somboru koji se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Stan je lepog rasporeda, očuvan sa stilskim detaljima. Poseduje 2 sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, predsoblje, kupatilo i zatvorenu terasu. PVC stolarija, po podu parket i pločice. Grejanje na toplanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 179.520 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na Podbari, u zgradi iz 2007. godine. Odrađen je kao dvoetažni - nema kosina na gornjem nivou. Izvorno je bio troiposoban, tako da uvek može da se vrati u prvobitno stanje. Treći sprat, terasa, ostava, IDS 80153. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.150 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan 83m u izgradnji Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 83m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep i veoma funkcionalan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan poseduje veoma veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom i izlazom na komfornu terasu, odvojenu kuhinju, hodnik, toalet i odvojen spavaći deo sa dve sobe i kupatilomStan je opremljen veoma kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3.5 stan 83,5m2 u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na trećem spratu, novije zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 176.000 €, 83,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119088, III/IV, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla na trećem spratu od četiri. Zgrada je kvalitetna. Stan je dvostrano orijentisan.. Oko zgrade ima slobodan parking. Stan je odličan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 134.630 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, troiposoban stan u novogradnji na Bubnju, 84 m2. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovnog objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,toaleta,ostave,spavaćeg degažmana koji čine tri spavaće sobe i kupatilo i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks stan u veoma traženom delu Novog Sada, Novoj Detelinari. Sama lokacija je urbana, na nekoliko minuta pešačenja nalaze se prodavnice, marketi, autobuska stajališta, apoteke, kafići, restorani. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare 10 godina, u dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 84,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 218.816 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji na prodaju, projektovane površine 84,16 m2 na trećem spratu idealnog rasporeda sa pogledom na Frušku Goru. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju fasadnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.200 €, 85,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Telepa se gradi stambeni objekat, po+p+3, novogradnja koja pruža idiličan pogled na Dunav i Frušku goru. Savršena lokacija objekta omogućava budućim stanarima da svakodnevno uživaju u prelepim prirodnim pejzažima, stvarajući ravnotežu između mirnog života u prirodi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 85,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 142.000 € na 140.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.000 €, 85,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 142.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.850 €, 85,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, površine 85m 2 . Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Uz stan i garažno parking mesto, kao i ostava....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 145.000 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053917…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, VETERNIK, BLOK MILANA TEPIĆA, ŠIRI CENTAR, 4.0 STAN, PORODIČNA NEKRETNINA…86m2… Odlična prilika za kupovinu porodične nekretnine na odličnoj lokaciji Predstavljam vam odličan porodičan stan u dve etaže. Pozicioniran na trećem spratu, dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Odličan, autentičan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan u pešačkoj zoni. Nadomak Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizanja čine dva nivoa. Na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 86,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno očuvan troiposoban stan na Novom Naselju, površine 86m2( u prirodi ima preko 90), na trećem spratu zgrade od kvalitetne žute fasadne cigle. Dvostrano orijentisan, vrlo svetao i funkcionalan. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine i preko kredita. Stan poseduje PVC spoljašnu stolariju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 86,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID 113541. EXTRA POVOLJNO! Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i odličan je za život jedne porodice. Zgrada ima biciklanu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Južnom Telepu Uknjižen Četvorosoban Dupleks stan 87 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan je Novije gradnje nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 199.000 €, 87,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvoetažni stan sa garažom - Nova Detelinara---Agencijska šifra: 1007581. Odličan dvoetažni, porodični trosoban stan površine 87m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade locirane na Novoj Detelinari. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 188.200 €, 87,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar raspored stana, dobra, kvalitetna zgrada+++Agencijska oznaka stana 1051260, Novi Sad, Centar, troiposoban duplex, 87m2, treći sprat. Stan na odličnoj lokaciji, ordžavan, dupleks. Dobar raspored stana, dobra, kvalitetna zgrada. Odvojen dnevni od spavaćeg dela, sa dva lepa, velika....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 93.000 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bačkoj Palanci u centru, na atraktivnoj lokaciji, ulica Jugoslovenske armije. Trosoban stan 87m2 u dva nivoa, treći sprat. Donji deo stana:-predsoblje -ostava -kupatilo -prostran dnevni boravak -kuhinja sa trpezarijom -terasa sa ostavom Gornji deo stana:-hodnik -kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007581. Odličan dvoetažni, porodični trosoban stan površine 87m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade locirane na Novoj Detelinari. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Gornji nivo se sastoji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji u samom centru Zlatibora, na 300m od Mone Stan ima 87m2 Po strukturi je 2.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa 3 sprata Grejanje -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090429 - Uknjižen trosoban dupleks na potezu između Cara Dušana i Bulevar Evrope. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Terasa, Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-164 (od ukupno 165)

<< <1 2 3 4> >>