• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 1.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura 80 m2 1.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 1.sprat

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 1.sprat" pronađeno 333 nekretnina - prosečna cena 1.963 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • podno grejanje
    • renovirano
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 165.680 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad-jugozapad. Stan je po strukturi troiposobani, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3. 0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 100.000 €, 73,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 120.000 €
14.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik stana u jednoj od onih prepoznatljivih zgrada koje čuvaju duh stare Jagodine. Površina: 73 m² (izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada u spoju komfora, opuštenosti i savremenog života.U okolini se nalazi sve neophodno za komforan gradski život (marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 153.000 €, 73,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na prvom spratu iznad koga se nalazi lako dostupan tavanski prostor.Objekat se sastoji ima svoje pripadajuće dvorište u koje možete parkirati svog četvorotočkaša. Na samom ulazu je prostran hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije. Dve spavaće sobe su južno orijentisane.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU TROIPOSOBAN STAN KOD TRI ŠEŠIRA, NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, TOALET, TRI SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, VELIKA TERASA. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 144.540 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, stan dvoiposobne strukture, na prvom spratu zgrade (sa dva lifta) u novogradnji, u naselju Pantelej. Predmetni stan nam se nalazi u brzorastućem delu naselja Pantelej, neposredno u blizini prvog kružnog toka iz pravca centra grada. Kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i povrsinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 145.000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima dva bešumna lifta. Stan je dvoiposobne strukture i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na lođu, dve prostrane,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 202.000 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, četvorosoban stan površine 87m2. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Dve terase. Dvostrano orjentisan. Uknjižen, mogućnost kupovine na kredit, kao i povrat PDV-a za kupce prvog stana. U cenu je uračunata agencijska provizija kao i PDV. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.427 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlicna termoizolacija (racun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, troiposoban , novija zgrada. CENA 210.000 + agencijska provizija od 3% Agencijska oznaka stana 1102590, Novi Sad, Telep PRODAJE se sa NAMEŠTAJEM Troiposoban stan na prvom spratu novije zgrade, terasa gleda na dvoriste Grejanje na gas, niski mesečni troškovi, Poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.080 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 73.2 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severozapadno. Stan je po strukturi troiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 73,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u završnoj fazi oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih ulica u Kaluđerici, u prijatnom i tihom komšiluku, idealnom za porodičan život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom i brz pristup....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 203.000 €, 73,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 73m Bul. Evrope Lokacija: Bulevar Evrope (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Evrope Sobnost: Trosoban Kvadratura: 73m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.100 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.200 €, 87,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju su dva dvorišna stana na odličnoj lokaciji na Salajci koji se prodaju isključivo zajedno i predstavljaju izuzetnu priliku kako za život tako i za investiranje Ukupne katastarke površine 86,6m a u prirodi 98m2 Prvi stan je dvosoban a drugi dvoiposoban oba funkcionalna svetla....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.200 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran trosoban stan od 72.41 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe , kupatilo i toalet terasa i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima je potreban dodatni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 206.075 € na 201.687 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 201.687 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 206.075 €
27.03.2026 - 201.687 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 190.000 €
08.02.2026 - 200.000 €
13.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjižen....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 200.000 €
15.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjizen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 155.700 €, 87,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajlovo, izgradnja ,nov troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili SA PARKINGOM!.Povoljno! CENA 160500 + agencijska provizija 3% ! Na prvom spratu , troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili, sa parkingom u ceni. Odličan raspored i veličina prostorija. Dobra lokacija,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se sprat porodične kuće sa izdvojenim delom dvorišta, u mirnom delu Durlana, ukupne površine 103 m². Stan se nalazi na prvom spratu kuće (PR+1), objekat 1m i sastoji se od dnevne sobe i dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i hodnika, terase – trosobne je strukture.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodičan stan - 3 spavaće sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlična termoizolacija (račun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 216.300 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov troiposoban stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 73 m², na prvom spratu zgrade od pet spratova. Stan ima pogled na dvorište zgrade, pa je zaštićen od ulične buke. Izolacija je odlična, te se ne čuje buka ni iz zgrade ni sa ulice. Grejanje je na gas, plaća se samo....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 110.000 € na 95.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zasebnim ulazom i ograđenim delom dvorišta. Kuća je novije gradnje sa izolacijom stirodur debljine 10cm. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje predsoblje, kuhinju, kupatilo, tri sobe, terasu. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 213.320 €, 87,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan od 86,19 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe (master + tri dečije), kupatilo, terasa, ulazni hodnik i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Kuća, Bovansko jezero, 36.100 €, 87,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-333 (od ukupno 334)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>