• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 94.000 €, 57,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41341, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen dvoiposoban stan u vrlo kvalitetnoj novijoj zgradi. Stan je bez ulaganja , prazan i odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 177.000 €, 65,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vidikovac – odličan 2.5 stan, 65 m2, terasa i lođa, jugozapadno orijentisan, uknjižen U ponudi je kvalitetan i funkcionalan 2.5 soban stan površine 65 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vidikovcu. Stan se nalazi na 8. spratu uredne i održavane zgrade od ukupno 12 spratova sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3.0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan u mirnom kraju, u manjoj stambenoj zgradi sa malim brojem stanova. Trostrano je orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.000 €, 65,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Betanije i centra grada. Ovaj stambeni prostor čuni dnevni boravak, kuhinja, ulazni hodnik, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.164 €, 65,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i svetao trosoban stan, trostrano orijentisan, na Zvezdari. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Uknjizen je na 58 m2, dok je merena korisna povrsina....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 149.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 149.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan u potpuno novoj zgradi, idealan za porodican zivot ili kao dugorocnu investiciju. Odmah useljiv. Trosoban stan sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Veliki dnevni boravak sa prirodnim svetlom i direktnim izlazom na terasu. Dve udobne spavace....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvostrano orijentisan dvoiposoban stan od 65 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru grada. Stan je veoma osvetljen i poseduje dva ulaza, što pruža dodatnu fleksibilnost u korišćenju prostora. Raspored prostorija: Odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.900 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. Trosoban stan 65m u Novom Sadu, na najtrazenijoj lokaciji u gradu, na Limanu, novija zgrada, fenomenalan raspred, velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija posebno, terasa, kupatilo sa kadom, poseban degazman koji odvaja dve spavace sobe, na III spratu sa lifton,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 142.140 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dobro održavan , po strukturi 2.5 stan u novijoj zgradi na Novom naselju. Stan je odličan za porodični život. Nalazi se u mirnom kraju okružen zelenilom , veći marketi, škole, dečja igrališta i autobuska stajališta se nalaze u neposrednoj blizini. Stan je dobro održavan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 60 m2 useljiv uknjižen što veći (536)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>