• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 pogodan parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 pogodan parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 pogodan parket

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 pogodan parket" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.239 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELI POTOK, 163.172 €, 59,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalni stan u novogradnji na opštini Zvezdara, u mirnom delu u blizini ulice Braće Jerković. Stan se nalazi na drugom spratu i ima ukupnu površinu od 59,77 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 59,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno renoviran salonski stan u strogom centru grada, na svega 200 metara od pešačke zone. Stan se nalazi u mirnoj jednosmernoj ulici, u zgradi sa podrumom, i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje obilje dnevne svetlosti i prijatan ambijent tokom celog dana. Nekretnina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 149.350 €
29.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvoiposoban stan koji se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, dečije sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno renoviran: vodovodna instalacija, strujna instalacija, tabla sa osiguračima i TV tabla radi konfigurabilnosti, parket je hoblovan ili nov (tarket),....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 pogodan parket'
185.000 €
185.000 €
140.000 €
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran dvosoban stan od 60 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, u širem centru grada. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – idealan izbor za porodičan život ili investiciju. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji su stanovi u novoizgrađenom objektu koji kombinuje savremeni dizajn, vrhunske materijale i odličnu energetsku efikasnost. Objekat je projektovan sa ravnim krovom i fasadom koja spaja 10 cm termoizolacije i dekorativne ciglice, što doprinosi uštedi energije i estetskom izgledu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo komforan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, mirnoj a blizu svih sadržaja. Neposredna blizina Bulevara i Sajma. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je renoviran: instalacije, nov parket, nova stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.930 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan pogodan za porodično stanovanje. Nalazi se na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostroija: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Veoma lep raspored. Stanovi su energetski efikasni, toplotno i zvučno izolovani,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.330 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 98.000 € na 100.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 100.800 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.000 €
15.05.2026 - 100.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan kod Dif-a. Površine je 56m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Stan posaeduje klasičan raspored što ga čini odličnim za stanovanje. Čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i dve terase. Na podu je parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 118.450 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan renoviran stan na najatraktivnijoj lokaciji u Novom Sadu. U stanu je odlično očuvana drvena stolarija, keramika vrhunskog kvaliteta, hoblovan parket. Raspored je veoma funkcionalan ,iz hodnika u sve prostorije. Spavaća soba je veoma komforna. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 120.510 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan renoviran stan na najatraktivnijoj lokaciji u Novom Sadu - Socijalno. U stanu je odlično očuvana drvena stolarija, keramika vrhunskog kvaliteta, hoblovan parket. Raspored je veoma funkcionalan, iz hodnika u sve prostorije. Spavaća soba je veoma komforna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda stanova u ulici Veselina Masleše 62-64 na Lekinom brdu, Voždovac, Beograd: • Stanovi na prodaju: • 65.79m² (IV sprat, ka ulici) • 65.91m² (III i IV sprat, ka dvorištu) • 119.17m² penthouse • Dodatno: • Mogućnost kupovine garažnog mesta • Blindirana ulazna vrata • Toplotna pumpa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>