• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 pogodan što manji uknjižen Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 pogodan što manji uknjižen Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 pogodan što manji uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 pogodan što manji uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 55,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 55m2, PR/8, grejanje na struju (inverter klime), KTV, internet, interfon, mogućnost parkinga u dvorištu Stan se nalazi u Ruzveltovoj ulici, kod tržnog centra i hotela Zira. Ova lokacija je infrastrukturno odlično razvijena u svim aspektima. Sve što je potrebno za život je na....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 68.000 €, 55,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar , na lepom mirnom mestu u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle odličan dvosoban uknjizen stan pogodan kako za život tako i poslovni prostor (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052625 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lepo održavan lokal, kompletno renoviran pre 15 godina. Sastoji se od tri prostorije i mokrog čvora. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji u centru grada. Lokal je pogodan za razne delatnosti i trenutno je u radu. Ima izlog i uknjižen je. Odlična ponuda. 35 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 103.000 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551695-Višenamenski ulični lokal od 55m2 na atraktivnoj lokaciji u jednoj etaži. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokal se sastoji iz tri prostorije i jednog sanitarnog čvora. Pogodan za razne delatnosti. Pozovite već danas! Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 140.000 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan na trećem spratu od tri sprata, u sjajnoj o kolini sa dosta zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (open space), spavaće sobe, kupatila i velike terase koja se pruža u čitavoj dužini stana, kojoj se može pristupiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim, kulturnim i zabavnim sadržajima, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Zbog toga....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
07.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054328 LIMAN II, DVOIPOSOBAN, 56m2 Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Liman 2 Ovo je stan koji ima dobar balans prostora i funkcionalnosti, pogodan i za život i kao investicija. Stan ima lepo organizovan dnevni boravak, odvojenu zonu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 111.240 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan ulični lokal. Pogodan za više delatnosti. Uknjižen 1/1 na vlasnika! Urađena nova nadstrešnica iznad lokala i novi portal. Lokal ima izlaz na dvorište. Pozovite naše agente prodaje za više informacija! 021/6620001 Starija gradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 60 m2 pogodan što manji uknjižen (200)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>