• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 podrum opremljen do 2400 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 podrum opremljen do 2400 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 podrum opremljen do 2400 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 podrum opremljen do 2400 eura/m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 1.982 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.000 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji odličan,konforan,renoviran 2.0 stan,pogodan za stanovanje porodice.Stan ima 64m2 i nalazi se na drugom spratu u održavanoj vojnoj zgradi sa fasadnom ciglom.Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnim stvarima i belom tehnikom. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavaće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan površine 60m2 u jednom od najčistijih delova Vrnjačke Banje Mirna lokacija, idealna za život dok je i dobra lokacija za izdavanje. U blizini Vrnjačkih Termi, na blagom usponu koji Vam pruža najčistiji vazduh. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Grejanje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10.Stan na odličnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone škole "Svetozar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 podrum opremljen do 2400 eura/m2'
89.900 €
89.900 €
122.670 €
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na Limanu 3. Odlična nekretnina na traženoj lokaciji. Stan je opremljen PVC stolarijom, sigurnosnim ulaznim vratima, hrastov lamelni parket, odlična keramika. U blizni autobuske stanice, prodavnice, apoteke, vrtnići, osnovne i srednje škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.250 €, 64,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.350 €, 62,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 145.000 €, 65,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih sadržaja. Stan je smešten na prvom spratu, u zgradi sa svega dva sprata, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Ovaj prostran i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Staroj Detelinari! Stan je opremljen autentičnim nameštajem i tako se i prodaje. Ima pripadajuću podrumsku prostoriju od 4m2. Za više informacija pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.050 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 131.620 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex na ekstra lokaciji. Na donjoj etaži je lep dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo sa tuš kabinom. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i prostrano kupatilo. Stan se prodaje kompletno opremljen. šifra 499744, b130 Lift, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 158.000 €, 64,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.0, 64m2, VP/1, EG klima. Odličan, prostran, dvostrano orijentisan stan, na sjajnoj lokaciji. Stan je održavan, opremljen PVC- stolarijom u odličnom stanju. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, tri odvojene sobe, kupatilo, pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.100 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno opremljen dvosoban stan sa mnogo dnevnog svetla i terasom. Izvanredna lokacija blizu javnog prevoza, pošte, pijace, supermarketa, banaka i osnovne škole "Sonja Marinkovič" (5 minuta hoda). Dom zdravlja, stadijum "Karađorđe" i šoping centar "Promenada" na 10 minuta hodom. Novosadski....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s511 Na prodaju je moderan, funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 64 m² u novoj i urednoj zgradi na Kosmaju, idealan za one koji žele mir, udobnost i prirodu, a da su ipak nadomak Beograda (oko 1 sat vožnje). Struktura stana: – svetao dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 142.000 €, 57,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.menadzer.biz

Galenika - Lep dvosoban stan 57 m2 - Vpr/1 - Grejanje na struju (TA peć i klime) - Velika lođa 6 m2 - Ostava, podrum i bašta - Potpuno renoviran i sređen sa stilom - Odličan parket; Pvc prozori; kupatilo sa prirodnom ventilacijom i tušem; blind vrata; kuhinjski elementi - Odmah useljivo....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10. Stan na odlicnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone skole "Svetozar Markovic"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.500 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103009, III/III, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, ostava. Dvosoban, prostran 63 m2- Grbavica, u neposrednoj blizini centra Novog Sada, a od fakulteta oko 15 min pešice. Stan je na 3. spratu bez lifta, komforan, svetao, prostran, u....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Komforan apartman od 60m² u blizini Kraljevih Čardaka, Kopaonik – dve spavaće sobe, etažno grejanje, parking mesto Prodaje se funkcionalan i lepo uređen apartman površine 60m², koji se nalazi pored kompleksa Kraljevi Čardaci , na odličnoj lokaciji koja nudi mir, ali i....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 97.280 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na trećem spratu u izgradnji od investitora KPT Invest Group. Stan od 61m² opremljen je vrhunskim SMART HOME sistemom koji upravlja rasvetom, roletnama, bojlerom, te rashladnim i grejnim sistemima. U cenu stana je uključena i ostava na poslednjem spratu (4,25m²), a moguće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj lokaciji kod Akva parka. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom, idealne spratnosti za svakodnevni život. U pitanju je novogradnja....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, profesionalno kompletno renoviran za potrebe ličnog stanovanja i vrlo lep dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle u Borči - Centar 3. Komforan i funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 25)

<< <1> >>