• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 podrum luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 podrum luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 podrum luksuzan

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 podrum luksuzan" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 2.985 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 180.000 €
01.08.2025 - 165.000 €
20.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Palilula. Karaburma, Pera Ćetkovića, 57m2 . 57m2, 2.0, PR/4, na struju, podrum, interfon, parking, lux, renoviran Prodaje se stan bez ulaganja sa nameštajem, odmah useljiv. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetno svetao, trostran, funkcionalan, lux renoviran stan, u parkovskom okruženju, na odličnoj lokaciji u zemunskom naselju Galenika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 podrum luksuzan'
159.900 €
159.900 €
178.200 €
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 61,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen na 58 m2 (građevinska površina). Dve lođe. Mereno 61 m2. Vlasništvo 1/1. Zgrada je uredna i čista. Dva lifta. Podrum. Sveto stan. Lux renoviran (španska i italijanska keramika). Šestokomorna PVC stolarija. Nov hrastov parket. Nove elektro i vodovodne instalacije. Slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi kvalitetno i potpuno renoviran, izvorno 2.0 soban stan, adaptiran u funkcionalan 2.5 soban, dvostrano orijentisan sa obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru naselja Sava Kovačević. Sastoji se od ulaznog hodnika, modernog open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.100 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen trosoban stan površine 58m2 na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija - Grbavica. Ova nekretnina se sastoji iz izuzetno prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i velike terase. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 124.500 €, 57,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024. - 124.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EXTRA PONUDA VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA IZUZETNA U SVAKOM POGLEDU ZA KVALITETAN PORODIČNI ŽIVOT, DUVANIŠTE PREKO PUTA DIS-a i LIDLA, PRELEP KOMPLETNO LUX RENOVIRAN SREĐEN DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KBALITETA GRADNJE, FUNKCIONALAN, SUNČAN, OSVETLJEN, ODLIČAN RASPORED,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.500 €, 57,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121567, V/, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan od 57 m² u jednoj od najlepših i najširih ulica u naselju – Piva Karamatijeviča, okruženoj zelenilom i sa velikim parking prostorom ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu investicuju! Na samo par koraka od Trga Republike, u Dositejevoj ulici nalazi se 2.0 stan u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Nalazi se na prizemlju / 6 spratova. Stan je potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sav nameštaj i oprema ulaze u cenu stana, spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Uknjižen na 58m2 od toga 55m2 grejne površine i 8m2 lođe koja je zastakljena. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi čvrste stabilne gradnje sa 4 sprata. Vrlo funkcionalan stan, dvostrano orijentisan, sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 203.840 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 235.000 € na 218.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina, na najtraženijoj lokaciji u gradu - Limanu 1. Stan je kompletno renoviran i opremljen najkvalitetnijom opremom i tehnikom. Vrhunski, dizajnerski osmišljen i uradjen. Veoma svetao. Svaki detalj u stanu pažljivo odabran, po najvišim standardima. Fasada, ulaz zgrade -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN, UKNJIŽEN, ODMAH USELJIV – NOVI BEOGRAD Prodaje se luksuzno renoviran dvoiposoban stan (62 m² uknjižen, 64 m² mereno) u prizemlju na odličnoj lokaciji – mirna ulica blizu Geneks kule i autoputa. Stan ima dnevni boravak, dve odvojene spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 188.400 €, 65,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran LUX stan u mirnom delu naselja Braće Jerković. Dvosoban,uknjižen na punu kvadraturu na vlasnika 1/1, bez ikakvih tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.640 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux izgradnja u Futogu, od proverenog i renomiranog investitora. Svaki stan poseduje svoj kotao za grejanje/gas, spoljna stolarija će biti izvedena kao šestokomorna PVC stolarija. Svaki stan poseduje velike portale,koji vam daju dodatnu svetlost i uživanje u vašoj budućoj nekretnini.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 26)

<< <1> >>