• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 podrum što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 podrum što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 podrum što veći

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 podrum što veći" pronađeno 892 nekretnina - prosečna cena 2.352 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • polunamešten
    • kablovska
    • interfon
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.820 €, 56,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u izuzetno kvalitetnoj zgradi! Prodaje se polunamešten. Stan poseduje i podrum. Uknjižen na ime vlasnika. Pozovite. .

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BARAJEVO, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 65.000 €
17.02.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Carice Milice Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran, dvosoban stan na Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Stan ima pripdajući podrum. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 podrum što veći'
25.500 €
25.500 €
159.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.gsigma.rs

VRNJAČKA BANJA - Prodaje se stan u strogom centru Banje, starogradnja, održavan, namešten 65 m2 plus terasa 30m2 + terasa 8 m2. . Grejanje je samostalno 18kw - kotao na struju. Stan je veoma svetao, sa lepim pogledom, veoma praktičnog rasporeda prostorija za udoban život, prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Živka Davidovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3. 0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan u mirnom kraju, u manjoj stambenoj zgradi sa malim brojem stanova. Trostrano je orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 120.510 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan renoviran stan na najatraktivnijoj lokaciji u Novom Sadu - Socijalno. U stanu je odlično očuvana drvena stolarija, keramika vrhunskog kvaliteta, hoblovan parket. Raspored je veoma funkcionalan, iz hodnika u sve prostorije. Spavaća soba je veoma komforna.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan komforan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Nekretnina je odličnog rasporeda iz hodnika u sve prostorije što pruža osećaj intime za višečlanu porodicu. Od opreme stan poseduje odlično očuvanu drvenu stolariju, keramiku vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG, lift, podrum U samom centru grada, na poslednjem spratu kvalitetne zgrade iz 1989. godine, prodaje se svetao i izuzetno funkcionalan 1.5 stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 153.000 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan za svaku preporuku, bez dodatnih ulaganja, uknjižen 1/1 (kupljen iz kredita). Dvostrano orijentisan (jug -zapad), sa dosta sunca tokom dana. Od prostorija poseduje prostran hodnik iz koga se ulazi u dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, spavaću sobu, dečiju sobu iz....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 189.750 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan u ulici Nede Spasojević na Bežanijskoj kosi. Stan je izvorno 2.5 adaptibilan u 3.0. Nalazi se u blizini škole, vrtića, pošte, Maxija, gradskog prevoza. U mirnom delu sa pogledom na park. Savršeno za porodicu sa malom decom (višečlanu). Odličan raspored i mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 118.450 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan renoviran stan na najatraktivnijoj lokaciji u Novom Sadu. U stanu je odlično očuvana drvena stolarija, keramika vrhunskog kvaliteta, hoblovan parket. Raspored je veoma funkcionalan ,iz hodnika u sve prostorije. Spavaća soba je veoma komforna. Stan je....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo kuću od 65m2 na prelepom placu od 3.700m2 u Čortanovcima. Pored kuće na placu postoje i 4 pomoćna objekta kao i podrum od 40m2. Donji deo placa je ravan, sa puno voća (šljive, kajsije, višnje, kruške, dunje). Kuća poseduje svu potrebnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, IRIG, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, PETROVAC, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u centru Petrovca na Mlavi. Poseduje dvorište sa garažnim mestom, podrum, dve terase, jedna je sa pogledom ka centru grada, druga ka dvorištu, 1/1 legalizovan, grejanje klima, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, hodnik. ag provizij 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 65,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam predivan trosoban stana na Bulevaru u Novom Sadu. Nalazi se na najboljoj lokaciji u gradu. U mirnoj ulici i okružen zelenilom, a nadomak centra grada. Stan ima idealnan raspored prostorija. Sa ukupnom površinom od 65m2, ovaj stan je perfektno isprojektovan. Stantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 164.800 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji - Liamn 4. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu i još jednu zastakljenu terasu i kuhinju sa prirodnom ventalicijom. Stan je dvorišno orijentisan sa sjajnim pogledom. U blizini nekretnine....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 54.000 €, 65,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna vikend kuća sa potkrovljem od 65 kvm na placu od 1827 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je klasično na čvrsto gorivo i na Ta peć, struja je monofazna, voda je bunarska, dok se u dvorištu nalazi septička jama. Na podovima su keramičke pločice i itison. Kuća....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.900 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. Trosoban stan 65m u Novom Sadu, na najtrazenijoj lokaciji u gradu, na Limanu, novija zgrada, fenomenalan raspred, velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija posebno, terasa, kupatilo sa kadom, poseban degazman koji odvaja dve spavace sobe, na III spratu sa lifton,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostrano orijentisan stan na odlicnoj lokaciji u Brace Jerkovic. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno izgradjene zgrade sa slobodnim parking prostorom. U blizini se nalazi nekoliko autobuskih stajalista, SC Stadion, osnovne skole, supermarketi, pijaca i sav drugi sadrzaj neophodan....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 188.400 €, 65,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran LUX stan u mirnom delu naselja Braće Jerković. Dvosoban,uknjižen na punu kvadraturu na vlasnika 1/1, bez ikakvih tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 145.000 €, 65,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih sadržaja. Stan je smešten na prvom spratu, u zgradi sa svega dva sprata, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Ovaj prostran i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. i 2. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Sastoji se od: Uaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom Kuhinje 2 spavace sobe 2 kupatila 2 terase Mogucnost kupovine parking ili garaznog mesta. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.770 €, 65,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan na atraktivnoj lokaciji – bez dodatnih ulaganja! Na prodaju svetao i funkcionalan porodičan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Futoške pijace i ulice Braće Ribnikar. Stan se nalazi na prvom spratu uredne stambene zgrade, dvostrano je orijentisan i odlikuje....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari. Na ograđenom placu površine 18,61 ar, nalazi se odmah useljiva prizemna kuća, površine 65 m2, koja od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom, kao i spavaću sobu. Pored kuće je pomoćni objekat,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život ili investiciju. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak sa trpezarijom 2 spavaće sobe Lođa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 162.000 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114850, III/V, klima, terasa, uknjižen, podrum. Stan je delimično renoviran , bez potrebe za dodatnim trenutnim ulaganjem , parket odličan , kupatilo odlično , nova klima , sigurnosna trezor vrata. Zgrada nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 153.000 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u samom centru Čortanovaca ( 50m od spomenika ) na najdužem placu u selu od 3700m2.Stambeni deo do ulice 65m2,4 pomoćne prostorije u nizu,podrum 40m2.Pomoćne prostorije od čvrstog materijala.Donji deo placa ravan.Veliki voćnjak u punom rodu ( šljive,kajsije,višnje,kruške,dunje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.200 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan od 65 m2 u istorijske zgrade u centru grada. Stan se sastoji od zastakljene verande od 10 m2, hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila sa tušem i gosteinske sobe sa sopstvenim kupatilom. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.600 €, 65,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 65,40 m2, na atraktivnoj lokaciji, kod Delta Planeta. Stan je trosoban, adaptiran u četvorosoban, čime je povećana korisna površina stana. Sastoji se od prostrane i osvetljene dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom, renoviranom kuhinjom koja izlazi na lođu, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, Novi Ledinci, 82.000 €, 65,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se plac u Novim Ledincima sa kućom za rušenje. Front placa 16 metara. Podrum ispod kuće . Asfaltirana mirna ulica. Za više informacija pozovite agenta prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.332 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je trosoban stan na Limanu IV.Stan je po strukturi trosoban, spavaće sobe su okrenute ka Narodnom Frontu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Strukturu stana čine dnevni boravak,dve spavaće sobe,kuhinja, kupatilo, ostava i terasa.Fantastičan porodičan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.500 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Dugogodišnji vlasnici. - 65 m2. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Dvostrano orijentisan (zapad i jug). - Izuzetan pogled. - Zaštićen od buke. - Veliki dnevni boravak od 17 m2.....

 
 
 
  Kuća, Novi Ledinci, 82.400 €, 65,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se plac u Novim Ledincima sa kućom za rušenje. Front placa 16 metara. Podrum ispod kuće . Asfaltirana mirna ulica. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 524)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>