• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 lođa - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura 60 m2 lođa - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 lođa

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 lođa" pronađeno 237 nekretnina - prosečna cena 2.484 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 143.130 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i funkcionalan dvosoban stan, idealan za parove, samce koji žele više prostora ili kao investicija za izdavanje. Smešten na 2. spratu, stan pruža udoban životni ambijent uz komfornu lođu i odlično osvetljen dnevni prostor. Struktura stana (55.05m2): Ulazni hodnik 5.58 m Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 206.570 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 56 m², smešten na 2. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 189.750 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan stan u ulici Nede Spasojević na Bežanijskoj kosi. Stan je izvorno 2.5 adaptibilan u 3.0. Nalazi se u blizini škole, vrtića, pošte, Maxija, gradskog prevoza. U mirnom delu sa pogledom na park. Savršeno za porodicu sa malom decom (višečlanu). Odličan raspored i mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

ID 921 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stan se nalazi u Mirijevu, lokacija zgrade je dovoljno udaljena i zelenilom zaštićena od saobraćajnica, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje u ambijentu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 65,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u jednom od najreprezentativnijih naselja Beograda. U neposrednoj blizini više vrtića i osnovnih škola kao i pijaca i marketa. Uvek dostupan parking za vašeg četrvorotočkaša ispred samog objekta velika je prednost. Tiho okruženje sa obiljem zelenila i parkom za decu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 121.952 €, 65,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život ili investiciju. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak sa trpezarijom 2 spavaće sobe Lođa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 195.717 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom ,dnevne sobe i lođe. Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan. U izgradnji se....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u mirnom delu grada površine 55m2 koji se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa lođom, spavaćom sobom, trpezarijom koja može biti druga spavaća soba, kuhinjom sa izlazom na terasu i kupatila. Stan poseduje i garažu od 14m2 sa pripadajućim podrumom kao i izlaz....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 98.900 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan na ulazu u Batajnicu u zgradi iz 1985.godine. Stan je kompletno renoviran. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, predsoblje, spavaća soba, kupatilo i zastakljena lođa sa radijatorom. Stan za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 219.440 €, 55,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada u blizini Zvezdarske šume. Stan je dobro organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, izdvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Ista struktura stana trenutno je dostupna i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan za veću porodicu. Stan je u odličnoj zgradi na početku Muminovačke (bivše Kneževačke) ulice, tako da su svi važni infrastrukturni objekti u blizini. Stan se nalazi na četvrtom spratu a iznad stana je tavan i u stanu nema kosina. Dvostrana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.500 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Dugogodišnji vlasnici. - 65 m2. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Dvostrano orijentisan (zapad i jug). - Izuzetan pogled. - Zaštićen od buke. - Veliki dnevni boravak od 17 m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 281 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Lokacija Stan se nalazi u prestižnom naselju Braće Jerković. Ova dvosmerna, široka i mirna ulica pruža idealno okruženje za miran i udoban život. Zgrada je strateški smeštena, samo 7 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno dvosoban stan odlične strukture u zgradi iz 80-ih, sa pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa od 6kvm. Stan ima pripadajući podrum i mesto za odlaganje bicikla u prizemlju zgrade. U stanu renovirano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Mirna ulica u blizini Požeške i Doma zdravlja. Opis stana: Lep, sunčan stan sa otvorenim pogledom. Nalazi se na IV spratu u urednoj zgradi bez lifta. Stan je renoviran i adaptiran u 2,5. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, 2 spavaće sobe i lepe lođe. Info o lokalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 134.000 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u jednom od najlepših delova grada, Zvezdarska šuma. Stan je površine 55m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi je dvoiposoban stan. Zgrada je novije gradnje, izgrađena 2020e godine. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 54,27 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1369 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvoiposoban stan površine 54.27 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 181.090 €, 65,85 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 65,85m2 (lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, PR/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-237 (od ukupno 237)

<< <1 2 3 4 5 6> >>