• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 klima lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 klima lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 klima lođa

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 klima lođa" pronađeno 52 nekretnina - prosečna cena 2.074 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je konforan dvoiposoban stan u Durlanu, u neposrednoj blizini OŠ "Čegar". Uknjižena površina stana je 60m2 + 3m2 terasa. Nalazi se na III (trećem) spratu, u zgradi novije gradnje, bez lifta. Nalazi se na izuzetno mirnoj lokaciji, savršenoj za porodični život. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 100.000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan površine 57 m², na 5. spratu zgrade bez lifta. Stan je svetao i funkcionalan, a sastoji se od: • dve spavaće sobe sa dograđenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 klima lođa'
178.117 €
178.117 €
168.190 €
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, za najam, stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, na Zvezdari, kod Liona Na 15 minuta od Vukovog spomenika, blizu Bulevara, ulice Vojislava Ilića, blizu Beo shoping centra, Cvetkove pijace itd. Odlično povezan sa svim delovima grada putem više linija gradskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549099-Predstavljamo vam odličan trosoban stan površine 60m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – na Grbavici. Ova lokacija je sinonim za udobnost gradskog života, sa svim sadržajima na dohvat ruke – škole, vrtići, prodavnice, parkovi i javni prevoz nalaze se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 66.000 €, 60,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Barajevo, Naselje Gaj, 20. oktobra, 60m2 .. 60m2, 2.5, 4/5, inverter klima, lođa, podrum, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi okruženoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iza Poštanske štedionice, izuzetno pozicioniran i stilski namešten stan. Dvosoban, svetao, funkcionalan stan, potpuno sređen i opremljen belom tehnikom i visoko kvalitetnim nameštajem. Orijentisan ka dvorištu. Iako u samom centru grada, u veoma tihom okruženju. Prostorije: prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 167.211 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 251 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Stan površine 61.93 m2 nalazi se na prizemlju nove zgrade i nudi udoban i funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od: • Dve svetle i prostrane spavaće sobe • Modernog kupatila sa visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Botanička bašta, Vojvode Dobrnjca; 65m2 (uknjiženo 59m2), 2.5, II/4, cg, klima, interfon, internet, kablovska; Kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade bez lifta (stepenište nije "naporno") u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Vojvode Stepe, renoviran, svetao, uknj .. / ul.Vojvode Stepe kod VERA, starija zgrada, uredan ulaz, interfon, video nadzor, dvostran, svetao, funkcionalan stan, renoviran, pvc stolarija, roletne, nova unutrašnja stolarija, hrast parket, nove elektro i vodovodne instalacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 41, 207.917 €, 58,90 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1334 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan severozapadno orijentisan površine 58.9 m2 u savremenoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 108.000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Renoviran dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, površine 58m², od čega je 54 m² stambenog prostora i lođa od 4 m². Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Nalazi se na 4. spratu uredne zgrade sa dva lifta, okružene zelenilom, sa slobodnim parkingom i kompletnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 185.000 €, 62,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u bloku 70 u dobro održavanoj zgradi sa dva lifta. Uknjižen na korisnu površinu 58m2, merena površina sa lođom 62m2. Dvosoban lako adaptibilan u dvoiposoban. Odlična lokacija, pogled na park, vrlo sunčan stan. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za udoban život.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 113.100 €, 58,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je trosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban stan na kotežu 1 od 62m2 ( uknjižen na 57m2 + trasa-lođa od 5m2, na 4. spratu bez lifta, grejnje gradsko cg, zamenjena je strujna i vodovodna instalacija, kupatilio rnovirana zamenjana spoljna stolariaj i ulazna vrata. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, troiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora, terase i lođe. Dvorišno orijentisan, miran kraj sa puno zelenila. Stan nije pet friendly....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 93.600 €, 62,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, Mala Vaga (P+G+5). Trosoban stan - na prvom, četvrtom i petom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila i dve lođe. Kuhinja i kupatilo imaju prozore. Vrata medijapan, zaključavanje 5 brava. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, ŠIMANOVCI, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2. 0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na zastakljenu lođu. Grejanje je etažno, kotao na struju. U dnevnoj i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 63,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na desetom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 52m2 + lođa. Po strukturi je dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na lođu, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 188.180 €, 63,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan renoviran dvosoban stan - odmah useljiv, bez ulaganja, atraktivna lokacija preko puta Sajma. Poseduje: pripadajuću ostavu u potkrovlju, bicklanu u sklopu zgrade, komforna zastakljena terasa sa ugradnim plakarima i lođa, topla protočna voda, moderna kuhinja urađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 194.370 €, 57,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam Stepinu Magnoliju, savremen objekat na Voždovcu u mirnom i bezbednom kraju, odlično povezanom sa svim delovima grada. Lokacija: Blizina fakulteta: Fakultet političkih nauka, FON, Saobraćajni fakultet – idealno za studente Odlična povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 56m2 plus lođa 1. 5m2, 1/2, grejanje na struju, salonac, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Kao nastavak Ruzveltove ulice, od spomen parka “Oslobodioci Beograda”, ka Višnjičkoj, prostire se ulica Mije Kovačevića. Predstavlja granicu između opština Zvezdara i Palilula. Ova....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 143.566 €, 64,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 64.7m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!; Funkcionalan i delimično renoviran dvoiposoban stan u novogradnji iz 2006. godine, u održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljena lođa (pretvorena u praktičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 133.000 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121306, II/III, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Nudimo vam dvoiposoban stan ,Borča 3 kod osnovne škole,predposlednna stanica 95. Stan je dvostrano.. Dve spavaće sobe,jedna je velika druga manja,skoro....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 114.356 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u centru, u mirnom kraju kod Saborne crkve, u kvalitetnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu. Odličan raspored čine ulazni hodnik, iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Stan ima i dve korisne lođe (iz spavaće....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 56,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u Batajnici, u staroj gradnji iz 1985. godine, poznatoj po kvalitetnoj izradi i odličnom rasporedu prostorija. Stan poseduje centralno grejanje i toplu vodu, što obezbeđuje pun komfor tokom cele godine. Raspored prostorija: prostrana dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, UMKA, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 52m2(+3m2 lođa) koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u centru Umke. Stan se nalazi pored autobuske stanice, supermarketa, apoteke, pekare, u blizini obdaništa i osnovne škole. Stan je dvostrano orijentisan sa dosta prirodne svetlosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 206.570 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 56 m², smešten na 2. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 195.717 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom ,dnevne sobe i lođe. Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan. U izgradnji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život ili investiciju. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak sa trpezarijom 2 spavaće sobe Lođa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 49)

<< <1 2> >>