• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 klima kablovska - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura 60 m2 klima kablovska - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 klima kablovska

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 klima kablovska" pronađeno 1 083 nekretnina - prosečna cena 2.134 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 142.140 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona, na lepoj plokaciji dvorišno orijentisan na zelenilo. Kontakt: 0212215100 i 064/8033305 518100 Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 58,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Novom naselju, deo je luksuznog kompleksa koji se nalazi u mirnom delu grada,okruženo zelenilom.Stan se nalazi u jednoj etaži, poseduje komforni dnevni boravak u skolpu kog je i kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.180 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 157.230 €, 58,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79874, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan, nadomak kule Beograd, tržnog centra Galerija, Savskog trga, šetališta U ulici postoji veliki Maxi supermarket, u čijem sklopu se nalazi apoteka,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona, na lepoj plokaciji dvorišno orijentisan na zelenilo. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartmane na Divcibarama (28 i 56m2). Apartman od 28m2 se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i francuskog balkona. Apartman od 56m2 se nalazi u suterenu zgrade, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, velika prizemna....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.130 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stanovi različite kvadrature i spratnosti. Odlična lokacija na Telepu,mirna ulica Gradnja u premijum kvalitetu. Fasadna stolarija je aluminijumska i PVC šestokomorna u beloj boji. Podne obloge-tarket finalno lakiran. Keramika podna i zidna prve klase domaćih ili stranih proizvođača.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.650 €, 58,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! 063/7561705....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.920 €, 62,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Cene sa pdv-om. Vrhunski kvalitet i opreme. Blizina Bulevara patrijarha Pavla. Uvučeno od gradske buke. Uz stan mogućnost kupovine garažnog mesta. Uz stan prelepa terasa od 30 m2. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 38.440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Topao stan juzno orjentisan i strukture je 51m2+11m2 natkrivena terasa koja je u funkciji tokom cele godine. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastično sređen 2.0 stan u srcu Starog Grada-kod Skadarlije, Cetinjska ulica. Nalazi se na 5.spratu/6, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Stan je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Spreman za život u odličnom okruženju, nadomak svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana u novoj zgradi, u blizini Limana IV i Ribarskog ostrva. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, kvalitetnim i najsavremenijim materijalima. Alu-stakleni sa podiznokliznim portalima, naglašavaju eleganciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.070 €, 57,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 064/120-41-93 ID: 538513 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 63,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlično održavan uknjižen stan, svetao i prostran u fenomenalnoj zgradi na Keju. Bez ulaganja, ishoblovan parket. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka i dva sanitarna čvora. U cenu je uračunata kompletna kuhinja sa uređajima, ugradni nameštaj i dve klime. 021/425-112 r117....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 209.000 € na 207.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 207.000 €, 57,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
01.05.2026 - 207.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 11 Spratnost: 13 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 142.600 €, 63,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

535717- Predstavljamo Vam stanove u izgradnji u Petrovaradinu. Rok završetka radova je predviđen za decembar 2025. godine. Odličan odnos kvaliteta i cene. Za više informacija nas pozovite. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 57,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično stanovanje, tako i za poslovnu namenu. Nalazi se na prvom spratu od ukupno četiri sprata i prostire se na 57 m². Stan je nasleđen, u vlasništvu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaj veoma lep stan, trostrano orijentisan, sa dosta dnevne svetlosti. Urbana vila, na 50m od bulevara Patrijarha Pavla, sa samo četiri stana, dvorištem zatvorenog tipa i pripadajućim parking mestom. Takodje ispred zgrade, sa ulične strane, obezbeđen parking prostor. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 112.040 €, 57,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju u najlepšem delu Adice, u blizini bulevara Patrijaha Pavla. Pouzdan investitor, proveren kvalitet gradnje i opreme. Mirna ulica, blizina Lidla, marketa, autobuskog stajališta , škole i vrtića. U ceni je numerisano parking mesto. Za kupce prvog stana povrat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.470 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan investitor. Kvalitetan i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, ali i za investiciju.. Mogućnost povrata PDV-a i kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.960 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na Novoj Detelinari. Potpuno nov trosoban stan sa odličnim rasporedom, dve spavace sobe, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Zgrada je završena početkom 2024 godine, u blizini se nalazi osnovna škola, vrtić, prodavnice i restorani,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.896 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan stan od 57m2, bez ikakvih ulaganja, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.710 €, 57,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najtrženijem delu Novog Sada-Grbavica, nudimo Vam odličan dvoiposoban stan. Stan je dvoetažni, gdje u osnovi ima dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, kupatilo i prelepu terasu, sa koje puca prelep pogled ka Fruškoj gori. Na gornjoj etaži nalaze se dve sobe i kupatilo. Zgrada je odlično....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.900 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata, na uglu ulica Bregalničke i Svetomira Nikolajevića. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom. Grejanje je centralno (CG), a dodatno je opremljen klimom za ugodan boravak tokom letnjih meseci. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 164.970 €, 57,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban i komforan život. Izuzetno funkcionalnog, lepog rasporeda u manjoj kvadraturi. Stan je dvostrano orijentisan, ima dve terase sa kojih se pruža fantastičan pogled na grad. Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.648 €, 57,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 57m u izgradnji Detelinara Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Trosoban Kvadratura: 57m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.150 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnih stanova na lepoj lokaciji-Gornje Sajlovo. Stanovi poseduju: hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo i terasu. Uz svaki stan se dobija i parking mesto koje je uključeno u cenu. Grejanje na gas. Povrat pdv-a za kupce kojima je ovo prva nekretnina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 57,34m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan (do najsitnijih detalja) u prizemlju. Za renoviranje upotrebljeni najsavremeniji detalji. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Odlična lokacija, blizina škole, prodavnica, gradskog prevoza. Za svaku preporuku. , Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 615)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>