• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što veći opremljen 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 što veći opremljen 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što veći opremljen 3.sprat

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što veći opremljen 3.sprat" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 2.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 150.880 € na 149.960 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 149.960 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 150.880 €
10.05.2026 - 149.960 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se dvoiposoban stan površine 65,2m2, III sprat. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.500 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom korišćenja. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Agencijska provizija se plaća u iznosu od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 što veći opremljen 3.sprat'
95.000 €
89.900 €
110.500 €
  Stan, BEOGRAD, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 62,15m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 125.500 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban apartman u novogradnji – Central Park Vrdnik U ponudi je dvoiposoban apartman od 62,79 m², koji se nalazi na trećem spratu luksuznog kompleksa Central Park Vrdnik. Raspored uključuje: ✔ Dve spavaće sobe ✔ Prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom ✔ Kuhinju ✔ Kupatilo ✔ Hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.900 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099867 - Nov dvoiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; Hrastov parket Ri Keramika domaćih proizvođača I klase Kupatilske sanitarije i klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 61,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen, luksuzan komforan dvosoban stan sa sopstevnim parking mestom, odmah useljiv. Odlična zgrada,stan i oprema u samom stanu, zaista na visokom nivou. Agencijska oznaka stana 1099512, Novi Sad, Telep, 61 m2, dvosoban, treći sprat ( ne i poslednji). Dvosobna nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 97.280 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na trećem spratu u izgradnji od investitora KPT Invest Group. Stan od 61m² opremljen je vrhunskim SMART HOME sistemom koji upravlja rasvetom, roletnama, bojlerom, te rashladnim i grejnim sistemima. U cenu stana je uključena i ostava na poslednjem spratu (4,25m²), a moguće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trećem spratu, ulično orijentisan ka mirnoj ulici.Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno kvalitetan, funkcionalan i svetao trosoban stan na jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade okružene zelenilom i pruža prelep pogled na park, što dodatno doprinosi osećaju mira i privatnosti.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.150 € na 169.683 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 169.683 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 190.150 €
29.03.2026 - 169.683 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi na prizemlju stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Slike su primer kako se stan može opremiti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 58,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1054228: DVOSOBAN STAN SA GARAŽOM NA GRBAVICI, NOVI SAD Na prodaju komforan dvosoban stan površine 58 m², smešten na trećem spratu uredno održavane zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija – Grbavica. Dnevni boravak je prostran i svetao, sa izlazom na terasu koja pruža dodatni komfor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvoiposoban stan sa dnevnom sobom i dve spavaće sobe. Stan ima 56m2 grejne površine, a građevinske 64m2. Stan se nalazi u Rakovici u ulici Majora Omera Mehića (stari naziv Mile Dimić) gde se u blizini nalazi škola, dom zdravlja, pošta, laboratorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 142.140 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, ROTKVARIJA---Agencijska šifra: 1007477.Prodaje se namešten dvoiposoban stan (56 m2) na trećem spratu novije stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji, Rotkvarija, na samo 2 minuta hoda do pešačke zone u centru grada. Sastoji se od jedne veće spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.860 €, 56,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

kontakt osoba 0653503551 .Kupac ne plaća agencijsku proviziju.Predstavljamo vam dvosoban funkcionalan stan, površine 56,25m2, sa lepom terasom, na prvom, drugom i trećem spratu, u novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 146.260 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007477.Prodaje se namešten dvoiposoban stan (56 m2) na trećem spratu novije stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji, Rotkvarija, na samo 2 minuta hoda do pešačke zone u centru grada. Sastoji se od jedne veće spavaće sobe, jedne manje spavaće sobe koja može biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 147.080 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, namešten dvoiposoban stan 56m2+++ Agencijska oznaka-1064350 Na prodaju uknjižen dvoiposoban stan u Petrovaradinu, u mirnoj ulici, izolovanoj od buke. Stan se prodaje KOMPLETNO OPREMLJEN I NAMEŠTEN. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.780 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u samom centru grada u mirnoj ulici.Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe od kojih je jedna manja. Stan je u potpunosti renoviran i moderno opremljen. Ima veliku prostranu terasu, dvorišno je orijentisan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>