• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što skuplji 4.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 što skuplji 4.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što skuplji 4.sprat Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što skuplji 4.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, glavna ulica. Stan ima 60m2. Nalazi se u potkrovlju, na četvrtom spratu. Struktura stana: Velika dnevna soba, jedna spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gradska voda i kanalizacija, kao i trofazna struja. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo : Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 220.000 €, 63,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo : Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus 4m2 terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 56m2 na četvrtom spratu novogradnje u kompleksu Plato Bežanija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i idealan za porodični život ili kao investicija. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko - trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 218.360 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 55m2 na najpoželjnijoj lokaciji u gradu kod Makijato Faksa. Neposredna blizina Keja, Štranda, Univerziteta, centra grada Sve što vam je potrebno nalazi se na dohvat ruke. Stan se nalazi na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne zgrade radjene po najvišim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 225.000 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
05.12.2025 - 225.000 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na odličnoj lokaciji u samom srcu Beograda. Nalazi se u ulici Maršala Birjuzova. Svetao, funkcionalan, lepog rasporeda, dvostrano orijentisan. Stan se nalazi na 4.spratu i sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda stanova u ulici Veselina Masleše 62-64 na Lekinom brdu, Voždovac, Beograd: • Stanovi na prodaju: • 65.79m² (IV sprat, ka ulici) • 65.91m² (III i IV sprat, ka dvorištu) • 119.17m² penthouse • Dodatno: • Mogućnost kupovine garažnog mesta • Blindirana ulazna vrata • Toplotna pumpa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 62,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvorišno orijentisan stan površine 62m², smešten na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda, sa maksimalno iskorišćenim prostorom, što ga čini idealnim za porodičan život. Zahvaljujući dvorišnoj orijentaciji, pruža mir, tišinu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Renoviran dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, površine 61 m², od čega je 57 m² stambenog prostora i lođa od 4 m². Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Nalazi se na 4. spratu uredne zgrade sa dva lifta, okružene zelenilom, sa slobodnim parkingom i kompletnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.410 €, 63,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se predivan i svetao, kompletno namjesten stan 63m2 na Podbari. Zgrada izgradena 2019., stan useljen 11/2019, nalazi se na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, rađen sav nameštaj po meri, stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 60 m2 što skuplji 4.sprat (332)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>