• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što skuplji" pronađeno 13 707 nekretnina - prosečna cena 2.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • prizemlje
    • lođa
    • 1.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.626 €, 60,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Gornjačka Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.440 €, 55,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada u blizini Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 219.440 €, 55,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada u blizini Zvezdarske šume. Stan je dobro organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, izdvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Ista struktura stana trenutno je dostupna i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 219.120 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 59,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan sa potencijalom na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Merkator. U prepoznatljivoj zgradi od crvene fasadne cigle, građenoj osamdesetih godina, prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², sa prostranom terasom od 6 m², smešten na 6. spratu od 9. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran stan izuzetnog rasporeda, južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu (iznad staklenog hola, bez stanova u prizemlju), što pruža dodatni mir i privatnost. Stan ima 55 m² grejne površine + terasu (lođu), a sastoji se od: prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samoj granici između urbanog jezgra Novog Beograda i mirnog, istorijskog duha Stare Bežanije, nalazi se prostor koji nudi više od pukih kvadrata – priliku za život po vašoj meri. Smešten u Zemunskoj ulici, ovaj dvoiposoban stan koristi sve prednosti transformacije ove zone u jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 219.000 €, 57,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za sve ljubitelje atmosfere starog Zemun - spoja istorije, kulture, blizine prirode i reke kakav se retko nalazi. Stan se nalazi u samom srcu Zemun, u jednoj od onih ulica koje odišu duhom prošlih vremena. Čim izađete iz zgrade već ste u srcu svih zbivanja u Zemunu a na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 219.000 €, 64,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na visokom prizemlju, kompletno renoviran, površine 62 m² (uknjiženo 64 m²), sa pripadajućim podrumom od 18 m². Stan je u odličnom stanju i spreman za useljenje. Nalazi se u mirnom delu sa parkom ispred, što pruža dodatnu udobnost, dok su prodavnice, kafići i gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG, lift, podrum U samom centru grada, na poslednjem spratu kvalitetne zgrade iz 1989. godine, prodaje se svetao i izuzetno funkcionalan 1.5 stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Postovani kupci, U ponudi odlican kompletno namešten stan u ulici Bulevar Despota Stefana koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, prostrane dnevne sobe , spavace sobe, kuhinje i trpezarije i odlicnog garderobera. Stan je lako adaptibilan u trosoban sto ga cini idealnim kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine Zvezdara i predstavlјa granicu sa opštinom Palilula. U tom mirnom kraju grada, u ulici Svetog Nikole, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Zgrada je novije gradnje, iz 2015. godine i uredna je i održavana. U neposrednoj blizini je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 218.985 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Bežanijskoj kosi, u ponudi je stan u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu udobnost stanovanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 218.360 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 55m2 na najpoželjnijoj lokaciji u gradu kod Makijato Faksa. Neposredna blizina Keja, Štranda, Univerziteta, centra grada Sve što vam je potrebno nalazi se na dohvat ruke. Stan se nalazi na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne zgrade radjene po najvišim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 218.220 €, 64,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 213.600 € na 218.051 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 218.051 €, 60,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 213.600 €
10.05.2026 - 218.051 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 9 u izgradnji, površine 60 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu, pružaju svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve udobne....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 220.720 € na 218.015 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 220.720 €
10.05.2026 - 218.015 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 14 u izgradnji, površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve udobne....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 220.000 € na 218.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 218.000 €, 58,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 220.000 €
23.04.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na Novom Beogradu, kompletno namešten i spreman za useljenje ili nastavak izdavanja. U stanu se trenutno nalaze zakupci, što ga čini odličnom prilikom za investiciju i siguran prihod od rente. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 218.000 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji, uknjižen na vlasnika 1/1, nedaleko od Ekonomske škole. Odlična mikrolokacija, povezan sa svim delovima grada. Uredno održavana zgrada sa liftom. Stan odlične strukture sa tri spavaće sobe, velikom dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom, predulazom i zastakljenom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 235.000 € na 218.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.690 €, 61,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi na jednoj od najtrazenijih lokacija u Beogradu,u mirnoj ulici Stan je svetao,sa odlicnim rasporedom prostorija,opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i sanitarijom.Kvalitet gradnje i zavrsne obrade ke na visokom nivou! Stan je pogodan kako za porodicno stanovanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 217.000 €, 59,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. Sastoji se od ulaznog dela, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila I galerija visine 1.70m uz mogućnost rekonstrukcije krova I podizanje....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 220.000 € na 217.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 217.000 €, 63,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
18.03.2026 - 220.000 €
03.04.2026 - 217.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prelep svetao i komforan stan na fantastičnoj lokaciji. Stan je idealnog rasporeda i strukture, izuzetno je komforan i odlično pozicioniran. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, velike terase, kupatila, ostavnog dela, jedne veće i jedne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 216.999 €, 57,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan (2.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 57 m² i nalazi se na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjskim delom, koja izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan od čak 60m2 i to sa odvojenom kuhinjom. Ovaj prostran i svetao stan prednjači svojim komforom, kvalitetom starije gradnje kao i perfektnoj lokaciji punoj urbanih sardžaja. Ova nekretnina je pravi pogodak kako za komercijalnu upotrebu tako i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na top lokaciji, Radnička, površine 60m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i ustakljene terase. Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Top lokacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ukoliko želite miran život sa stilom u ušuškanom kraju u Novom Sadu, u nepostrednoj blizini Master centra, na pravoj ste adresi. Na prodaju trosoban stan KOMPLETNO NAMEŠTEN kvalitetnim nameštajem, tehnikom, opremom, sa mogućnošću kupovine parking mesta. Dvorišno je orijentisan. Uknjižen,svi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://www.halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-centar/540376 .

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 185.000 € na 216.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 216.300 €, 59,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2025 - 185.400 €
26.10.2025 - 221.450 €
02.11.2025 - 185.000 €
04.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan, površine 59m2, u ulici Teodora Pavlovića. Stan je potpuno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase koja je dvorišno orijentisana. Uknjižen 1/1 na ime vlasnika, bez tereta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 59,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope, kompletno opremljen novim stvarima. Sav nameštaj je vrhunskog kvaliteta. Kuhinja je takođe nova, opremljena savremenom tehnikom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salonac u autentičnoj zgradi u starom gradu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, sobe, kupatila, wc-a, hodnika i balkona od 10m2 koji nije ušao u kvadraturu. Stan je izvorno trosoban, ali su dnevni boravak i jedna spavaća soba spojeni i dobijen je dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Kompletno namešten sa tehnikom. U ceni je uračunato uknjiženo parking mesto kao i ostava u suterenu zgrade. Za više informacija i razgledanje, pozovite, ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u mirnom delu Nove Detelinare, na prvom spratu. Prodaje se kompletno namešten i bez ulaganja. Poseduje uknjiženo parking mesto kao i ostavu u suterenu zgrade. Grejanje je centralno. Za više informacija kontaktirajte....