• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što manji kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 što manji kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što manji kablovska

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što manji kablovska" pronađeno 1 966 nekretnina - prosečna cena 2.248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • podrum
    • 2.sprat
    • namešten
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 195.000 €, 55,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u blok 4, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od dvadeset spratova sa liftom. Stan je kompletno renoviran i spreman za useljenje. Prelep panoramski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 35.750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov, neuseljavan, lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Radičevića. Stan je opremljen najmodernijim nameštajem, sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora, terase. Nova zgrada, niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.800 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji u gradu. Pocetak Telepa, blize Limanima. Stan je useljiv odmah po isplati. Za kupce prve nekretnine, moguc je povrat PDV-a! Obezbedjena parking mesta u dvoristu zgrade. Grejanje na gas,placanje po utrosku. Ublizini skola,marketa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam oazu mira na svega 20 minuta od centra Novog Sada. Pozicija je odlična i prilaz je asfaltiran. Sa placa se pruža prelep pogled na Dunav i na cele Sremske Karlovce. Na placu se nalaze kanalizacija, trofazna struja i gradska voda. Gas je u ulici. Sama kuća je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 136.000 €, 55,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan trosoban stan u prizemlju novije zgrade u ulici Rudi Čajaveca, u delu Mirijeva koji je povučen od buke i okružen zelenilom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa pristupom malom ograđenom dvorišnom kutku, posebno izdvojene kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Mirna ulica u blizini Požeške i Doma zdravlja. Opis stana: Lep, sunčan stan sa otvorenim pogledom. Nalazi se na IV spratu u urednoj zgradi bez lifta. Stan je renoviran i adaptiran u 2,5. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, 2 spavaće sobe i lepe lođe. Info o lokalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.620 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predivno uređen i kvalitetno održavan stan na fenomenalnoj lokaciji. Dvoiposoban sa odvojenom kuhinjom. Dvostrano orijentisan sa puno svetla. Grejanje na gas mali troškovi. Mali broj stanara u ulazu . Parking mesto oko zgrade. Za sve detalje slobodno pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548776-Odličan dvosoban stan na Limanu 1 u modernoj zgradi! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 138.550 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, ŽELEZNIČKA STANICA površine 55m2. Stan se nalazi u novogradnji u blizini svih sadržaja potrebnih za život, Škola, Vrtić, pijaca kao i ostali sadržaji. Stan se prodaje namešten. Mirna ulica u blizini glavnih saobraćajnica. Odlično je povezan sa ostalim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.450 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 55m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Blizina svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.780 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u samom centru grada u mirnoj ulici.Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe od kojih je jedna manja. Stan je u potpunosti renoviran i moderno opremljen. Ima veliku prostranu terasu, dvorišno je orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo lep i održavan, dvostrano orijentisan, sa dve terase. Kuhinja je fizički potpuno odvojena. Idealan za život, ili izdavanje zbog savršene pozicije, blizine biznis-lokacija i fakulteta. Stan se prodaje namešten. Za više informacija, pozovite Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 110.450 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantstičan dvosoban stan na Divčibarima. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite 064 8222 148 526912 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najtraženijem delu Vrdnika nudimo Vam kuću koja je uknjižena i dobro održavana. Za više informacija nazovite naše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.600 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo 2.5 stan u NOVOM SADU, ŽELEZNIČKA STANICA površine 55m2. Stan je izuzetno funkcionalan i odlično organizovan. Prodaje namesten. U dvoristu zgrade je parking za stanare. Oko zgrade dovoljno parking mesta. Postoji mogućnost kupovine i garaže uz stan. Svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 58.000 €, 55,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa dvorištem, na par kilometara od centra. Uknjižena i brzo useljiva. Označen je deo grada-ne tačna lokacija. 069 BEOKROV Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 153.000 €, 55,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica Lift, klima, dve terase (obe zatvorene), jedna PVC (prostorija dodatna) Zgrada odrzavana, vrlo dobar kvalitet gradnje..stan je opremljen namštajem koji novi vlasnik može da zadrži. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 138.800 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan neuseljavan dvoiposoban stan u novoizgrađenom kompleksu, savršen za miran porodičan život! Stan je prepun prirodne svetlosti. Zgrada i stan opremljeni izuzetnim materijalima: pvc stolarija, aluminijumske roletne, tarkett, italijanske sanitarije i keramika. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 118.970 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novonaselje-sarengrad/540277 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 141.600 €, 55,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvostrano orijentisan dvoiposoban stan koji se nalazi u novijoj zgradi, na veoma atraktivnoj lokaciji. Struktura: Komforna dnevna soba sa kuhinjom/trpezarijom (open-space koncept) Dve spavaće sobe Kupatilo Terasa Zgrada je građena kvalitetnim materijalima kao i oprema samog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i nameštenog stana u neposrednoj blizini Novosadskog saja. Namešten modernim i kvalitetnim nameštajem sa ugradnim ormarima i belom tehnikom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu , odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 135.000 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda stan je po strukturi klasičan dvosoban, sa odvojenom kuhinjom i dve terase. Dvorišno orijentisan. Novije gradnje-nadogradnja. Uknjižen 1/1. više na www.status-nekretnine.com A57- 12008 ili na tel: 065/3858-888 Danča lic. br.322 Status nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.960 €, 55,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep stan u kvalitetno građenoj zgradi poznatog investitora, na odličnoj lokaciji gde se nalazi sve što je potrebno za udoban život. U stanu je i nameštaj, to je stvar dogovora sa prodavcima. Potrebno higijensko krečenje i malo osvežiti stan. Uredna zgrada. Uknjižen! Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 172.150 €, 55,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Blizina reke, šetališta, marketa, škola, vrtića. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Vredi videti. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 39.900 €, 55,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, lepo ušuškana kuća u vikend naselju Tiganjica. Reč je o vikend naselju u srcu parka prirode Carska bara. Prava oaza zelenila i prirode, za idealni beg iz grada. Kuća je površine 55m2 i po strukturi je spratna. Prostire se na prostranom placu od 10 ari. Na placu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 98.590 €, 55,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja vrhunskog kvaliteta. Cena je sa uračunatim PDV-om. U ulici nove zgrade i lepe kuće, predivna okolina. Pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 494176 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U pitanju je nekretnina koja se knjiži kao poslovni prostor ali se može uraditi prenamena u stan, u zavisnosti od potrebe kupca. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja. Za više informacija i potencijalno gledanje nekretnine, pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 218.360 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 55m2 na najpoželjnijoj lokaciji u gradu kod Makijato Faksa. Neposredna blizina Keja, Štranda, Univerziteta, centra grada Sve što vam je potrebno nalazi se na dohvat ruke. Stan se nalazi na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne zgrade radjene po najvišim....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 58.350 €, 55,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! U centru Sremskih Karlovaca se prodaje trosoban stan. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, lepo osvetljen stan u bloku 63, preko puta Immo centra, sa pogledom na zelenilo, što ga čini savršenim spojem urbanog života i mirnog okruženja. ✅ Odlična osvetljenost – stan je svetao tokom celog dana ✅ Centralno grejanje sa kalorimetrom – plaćate samo onoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.400 €, 55,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 55m2. Stan je brzo useljiv. Kvalitetna novogradnja, odlična oprema, salonska visina plafona, bešumni lift. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama. Blizina Škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 164.500 €, 55,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 55m2. Stan je u izgradnji. Cena sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji u blizini. Odlično organizovan stan. Postoji mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 601)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>