• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat uknjižen najnovije 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat uknjižen najnovije 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat uknjižen najnovije 80 m2

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat uknjižen najnovije 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Nalazi se u kući sa tri odvojene stambene jedinice. Pripada mu deo dvorišta (nekih 100 m)2 i parking mesto. Prvi sprat, grejanje preko peći na gas, IDS 49880. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, 80m2, 1/2. Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru, u blizini Kalman kompleksa. Nalazi se na prvom spratu. Po strukturi je četvorosoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase sa odličnim pogledom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 81,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji stana u Nišu na kraju Bulevara Nemanjića od 81 kvadrata po ceni od 118 000 evra. info na 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. *Upisana površina u katastar (bez terasa) - 81 kvadrat. *Realna površina sa 3 terase – 88 kvadrata. Cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 80,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV, ODLIČAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007940.Prodaje se četvorosoban, nov, namešten stan (80 m2) na 1. spratu nove zgrade na Adicama. U blizini doma zdravlja , vrtića i stajališta linije br. 6. Podno je grejanje, na toplotne pumpe, samo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054361. NOVI SAD, ADICE, ČETVORO SOBAN STAN, 80m2. Predstavljamo vam nov, kompletno namešten četvorosoban stan na Adicama, idealan za porodični život. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 80m2, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 195.000 € na 216.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 216.000 €, 80,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
13.03.2026 - 216.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman 4. IDEALAN PORODIČAN STAN NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI ZA ŽIVOT! Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan, površine 80m2. Pozicioniran je na prvom spratu zgrade starije gradnje sa liftom, većim delom dvorišno orijentisan. Sastoji se iz dnevnog broavka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, dvostrano orijentisane i ispunjene prirodnim svetlom, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 1.sprat uknjižen 80 m2 (201)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>