• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat prizemlje

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat prizemlje" pronađeno 971 nekretnina - prosečna cena 1.177 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 936 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 301,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje: dnevni boravak, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, WC, terasa.I sprat: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo,WC.II sprat: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe,kupatilo, WC. Dupli zidovi, PVC stolarija. Garaža 30m2. Starija kuća u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2022.,

www.indomio.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gfe se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa i komforna kuća na mirnoj i traženoj lokaciji na Trošarini. Površine je 292m2 i sastoji se iz četiri etaže. Kuća je osmišljena tako da pruža komfor, funkcionalnost i mogućnost višegeneracijskog stanovanja. Na prizemlju se nalazi moderan open space, kupatilo i špajz.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 1.sprat prizemlje'
200.000 €
200.000 €
200.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 138,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća bez ulaganja, kvalitetna, dobro projektovana, neto povrsina objekta 138.46m2 (upotrebna dozvola 2014 god.),bruto 290 m2 iz nih prizemlje 70.96 m2 i sprat 67.50m2. Gabarit 10,80 m x 8,80 m. Spratnost P+1 (kadastar), takodje postoji podrum (3 prostorije: garaža, kotlarnica, velika....

 
 
 
  Kuća, ŠIMANOVCI, 175.000 €, 359,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka kuća, 359m2 (stambeni deo 129m2 + poslovni deo 230m2), terasa 8m2, PR+I, CG, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 24. 38a U ponudi kuća sa poslovnim prostorom u centru Šimanovaca, na placu površine 24. 38 ari (front prema ulici 10m). Kuća....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 390,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prizemlju: veliki poslovni prostor sa dva mokra čvora. Stambeni deo sa zasebnim ulazom. Prizemlje:dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo. I sprat: veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kupatilo, WC. Potkrovlje sa punom visinom. Kuća se prodaje kompletno nameštena.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 508,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže. suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža za tri automobila i pomoćni objekat sa dve sobe i kupatilom. U dvorištu još dva pomoćna objekta. Kuća uknjižena i odmah useljiva. GREJANJE -....

 
 
 
  Kuća, Kopaonik, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2025.,

www.heroldo.com

Ova prostrana kuća površine 120m², raspoređena na tri etaže, pruža brojne mogućnosti za investiciju za prilagođavanje vašim potrebama. Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji na samo 150 m od gondole koja vodi ka Kopaoniku, što je čini idealnom za turistički najam, apartmane ili porodični....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert ekskluzivno prodaje samostojeću kvalitetnu, komfornu, komplento sređenu kuću u Ostružnici, opšština Čukarica, na svega 10-ak min od urbanog gradskog jezgra. Smeštena je na uzvišenju sa koga se pruža otvoren pogled i okružena lepo uređenim delom naselja, što ceo ambijent....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 200.000 €, 141,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična kuća od čvrste gradnje, sa veoma debelim zidovima koji pružaju odličnu izolaciju i trajnost. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i prvog sprata (potkrovlja). Na placu od skoro 5 ari. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Petrovac. Kuća se sastoji od prizemlja gde se nalaze dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa i ostava i prvog sprata na kome se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Kuća, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 205 kvadrata u Rajkovcu, ulica Stanoja Bugarskog 19A. Kuća poseduje plac ukupne površine 31 ar, sa bunarom, staklenikom i pomoćnom zgradom velicine 107 kvadrata. Kuća poseduje i tavan sa jednom ozidanom sobom. Kuća poseduje 6 soba, od toga su, 2 standardne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Durlanu, u blizini Niteksa. Kuća je površine 300m2, poseduje prizemlje i I sprat. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila, I sprat ima identičan raspored. Kuća ima dvorište, površine 2ara,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 133m2, ČETVOROSOBAN Ovaj stan se nalazi u kući sa ukupno 3 stana i 3 odvojena dvorišta. Nalazi se na prvom spratu i ima 100m2, dok ima odvojen ulaz i svoje privatno dvorište u kom se nalazi odvojen jednoiposoban stan, roštilj i još jedna pomoćna prostorija u vidu ostave. Kolski....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 199.990 €, 213,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2023.,

www.indomio.rs

213m2( stambene površine 188,15m2+terase 24,78m2), P+I+PK, površina placa 405m2. Uknjiženo 88m2 Cena 220.000 evra-moguć dogovor. Moguća zamena za stan 30-50m2,poželjno sa terasom, u krugu Fontane na Novom Beograu uz doplatu. Kuća na Zlatiboru sa 5 apartmana, odlična investicija. Uknjižena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 199.900 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju poslovni prostor-lokal ukupne površine 206m2, na dva nivoa, PR i 1 sprat.Odlična lokacija, Lipov lad, ulica Stanislava Sremčevića, blizu Vojslava Ilića.Lokal je duži niz godina radio kao restoran, urađen šank, roštilj na spratu, vodopad, komplet ventilacija.Prodaje se sa....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 199.900 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.indomio.rs

Funkcionalna, porodična kuća u mirnom delu Jakova u neposrednoj blizini centra. Objekat kvalitetno građen 1975. godine. Potrebna određena ulaganja u estetskom smislu. U zadnjem delu dvorišta je uknjižen pomoćni objekat površine 65 kvm sa sanitarnim čvorom. U sklopu dvorišta je voćnjak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep 2,5 stan od 70m2 (uknjiženo 65m2, 5m2 terasa) koji se nalazi u Bačvanskoj ulici, na visokom prizemlju trospratne zgrade, visina kao prvi sprat. Zgrada je starije gradnje sa vrlo debelim i kvalitetnim zidovima. Dogovorena je i obnova fasade sa....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 199.000 €, 280,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Kosmaj, Aminačka, 280m2, 20a . 280m2, 7.0, PR/1, EG, terasa, garaža, parking, podrum, telefon, lux, uknjižen. Na prodaju bajkovita kuća sa panoramskim pogledom na prelepu prirodu i Kosmaj.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 199.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa posebnim ulazima. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i ostavom,dve sobe, kupatilo i hodnik. Sve je sređeno i održavano, a razvedeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 200.178 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.312 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u kompleksu od 8 savremeno projektovanih zgrada (garaža, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje). Stanovi predstavljaju savrseni spoj modernog urbanog zivota i prirodnog okruženja. Stan je površine 82m2, dvostrano orijentisan, troiposoban na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100766, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063918, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu beogradske opštine Mladenovac, u naselju Panjevac, u prilici smo da Vam ponudimo funkcionalnu, petosobnu kuću ( prizemlje + sprat), sa garažom , na placu od 3a. U pitanju je luksuzna novogradnja ,rađena po konceptu nekoliko stambenih objekata u nizu ( Townhouse).....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju kuća u mirnom delu Čuruga, na placu od 2877m2. Osim prostranog stambenog dela sa dva odvojena ulaza (prizemlje i sprat) ova nekretnina nudi dodatne pogodnosti poput dva zatvorena magacina za skladištenje i poslovni prostor koji može poslužiti za razne namene. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.650 €, 77,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063916, Novi Sad, Telep, 77 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.650 €, 76,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100763, Novi Sad, Telep, 77 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 200.659 €, 68,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Savremena arhitektura, energetska efikasnost i vrhunski kvalitet materijala. Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 196.000 €, 216,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo porodičnu kućuod 216m2 korisne, tj 260m2 građevinske površine , u odličnom stanju. Zidana je pre 14 godina.Odmah je useljiva. Uknjižena.Nalazi se na placu površine 4,5 ara koji je ograđen.Okružena je zelenilom. U prizemlju se nalazi kompletno opremljen....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 196.000 €, 101,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE ODLIČNA KUĆA U RAKOVCU.Prizemlje+Isprat+potkrovlje. Na prizemlju kuće kotlarnica, ostava i magacin. Na prvom spratu dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo, idealan trosoban stan. Na drugom spratu identičan trosoban stan sa dnevnom sobom, kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 57,34m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 195.700 €, 242,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostrana spratna kuća u mirnom delu Futoga, idealna za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini se nalazi market, pekara, autobusko stajalište, sve neophodno za kvalitetan život. Kuća se nalazi na ravnom placu i raspolaže sa 121m2 uknjizenih kvadrata, u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 92,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007006Odličan, komforan četvorosoban stan površine 92m2, koji se nalazi na 1. spratu novije stambene zgrade locirane na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kuhinje, ostave, kupatila, toaleta i terase. Mogućnost kupovine garaže u....

 
 
 
  Kuća, VODANJ, 200.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se kuca u Vodnju (Smederevo, 5min od naplatne rampe Vodanj-Beograd) - ukupno 625 kvadrata i 17 ari placa Ku ć a se nalazi u Vodnju, Smederevo a samo 5minuta je udaljena od naplatne rampe Vodanj ka Beogradu i 10-12min od autokomande tj Beograda Ku ć a podrazumeva •17 ari placa,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta, Kliničkog centa i vitalnih institucija koje olakšavaju svakodnevni život. Plac je površine 2,64 ara. Kuća je u osnovi 89m2 i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2.0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini Druge ekonomske škole. Nalazi se na prvom spratu i sklonjen je od buke glavnih saobraćajnica. Sastoji se od dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 195.000 €, 180,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 2-etažna porodična kuća u mirnom i urbanom delu grada, u blizini OŠ "Branko Miljokvić", vrtića, ambulante, PMF - a, mnogobrojnih prodavnica i apoteka Kuća se nalazi na placu od 264m2 (2.64ar) i sastoji se od dva nivoa: PR + I (prizemlje + sprat). Kuća je građena od veoma....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 421)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>