• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 pala cena - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 pala cena - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 pala cena

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 pala cena" pronađeno 101 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • bazen
    • podrum
    • 2.sprat
    • useljiv
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 235.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7. 30 ari Prodaju se dve novoizgrađene kuće na placu od 7, 30 ari. Kuće su izgrađene 2024. godine i potpuno su useljive. Veca kuća je ukupne kvadrature 240m2, uknjižena,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 200.000 € na 195.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 195.000 €, 8700,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 304.000 €
07.07.2024 - 290.000 €
01.09.2024 - 249.000 €
12.03.2025 - 230.000 €
12.12.2025 - 200.000 €
03.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Šaljem ti opis za plac u Surčinu u Majke Angeline. Prodaje se plac od 87ari u Surčinu, veoma interesantan plac, jer se celom dužinom nalazi tik uz kanal Galovina, a sa druge strane je lepo i veoma čisto jezero. Koje se puni i snabdeva vodom od 3 izvora sa Fruške gore. Do placa su....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 179.000 € na 175.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 292,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 179.000 €
22.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelepa samostalna kuća smeštena u Šumadijskom okrugu, tačnije u Kragujevcu, u mirnoj i zelenoj lokaciji Šumarice.Karakteristike Nekretnine: Opremljenost: opremljeno Veličina: 292 m² Parcela: 783 m² Godina Izgradnje: 2003 Broj Soba: 6 Broj Kupatila: 2Detalji Nekretnine:Kuća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 144.000 € na 136.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 136.000 €, 267,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 144.000 €
15.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKLUZIVNA PRILIKA Boleč – Nova kuća sa velikim potencijalom Na odličnoj lokaciji u Boleču, nedaleko od autobuske stanice i sa direktnim izlazom na asfaltni put, prodaje se nova kuća vrhunskog kvaliteta, idealna kako za porodični život tako i za investiciju. Kuća je građena od kvalitetnih....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.000 € na 120.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 120.000 €, 262,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
30.05.2025 - 140.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

4 km udaljeno od grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje lepa udobna kuća. Ukupna površina kuće iznosi 262 m2, dok stambena 200 m2. Kuća ima tri nivoa. Na prvi se ulazi sa terase (sa prednjeg dela kuće). Tamo se nalaze trpezarija sa kuhinjom i dnevna soba. Ulaz na drugi nivo se....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 193.000 € na 189.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 189.000 €, 260,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 193.000 €
06.03.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

" Prodaje se porodična kuća na Ledenoj Steni, u blizini OŠ ""Bubanjski heroji"". Na placu od 322m2, su 3 objekta: kuća, garaža sa radionicom i letnja kuhinja. Kuća je površine 260m2 stambenog prostora VPR + I sprat. Visoko prizemlje i prvi sprat se sastoji od: ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 160.000 €, 225,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena kuća od 225m2 na 4,8 ari placa dva podruma od 45m2+ 10m2. na prizemlju trosoban stan, na prvom spratu trosoban stan+ tavan+ 2 terase. Na placu ima tri pomoćna uknjižena objekta. Ima dva vodomera. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 250.000 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 250.000 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, kvalitetno građenu kuću sa placem od 12 ari na prodaju, na najboljoj lokaciji na Kosmaju, tačno prekoputa manastira Tresije, sa asvaltnim prilazom, kapijom za ulaz vozila i odvojenim pešačkim ulazom, uličnom rasvetom kao i strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.000 € na 157.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 157.000 €, 273,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.000 €
06.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena spratna kuća u StarčevuPodrum + prizremlje + sprat. Podrum ima oko 70m2, na prizemlju se nalazi trosoban stan kao i na 1. spratu. Na placu ima dva pomoćna objekta od 15m2. Grajanje je centralno na čvrsto gorivo, amože i na struju. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 130.000 €, 235,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 140.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dve kuće sa velikim potencijalom na 4.25a placa, nedaleko od centra. 1.objekat-stambeno-poslovna zgrada. Prizemlje – poslovni prostor 95m2, sastoji se od 3 prostorije, kuhinje i kupatila. 1.sprat-trosoban stan od 89m2+terasa,sastoji se od hodnika, trpezarije, kuhinje, ostave,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 144.000 € na 136.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 136.000 €, 267,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 144.000 €
15.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-101 (od ukupno 102)

<< <1 2 3> >>