• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji pala cena Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 115.000 €, 54,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 120.000 €
08.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban Stan u Blizini Velikog ParkaU ponudi imamo trosoban stan površine 54m2, idealan kako za život tako i za izdavanje, lociran u blizini Velikog parka, Studentskog doma i više srednjih škola.Struktura Stana: Dnevni Boravak sa Kuhinjom: Prostran prostor koji kombinuje udobnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 150.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 152.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.000 €, 55,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 156.000 €
10.04.2026 - 152.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 156.000 eu +3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom, orijentisan ka trgu, bez saobraćajne buke. Uvek dostupno parking mesto!....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 223.000 € na 212.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stara Bežanija, 212.000 €, 56,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 223.000 €
17.04.2026 - 212.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan 3.0 stan na Staroj Bežaniji (ugao Gandijeve i Zemunske ulice, u neposrednoj blizini Immo Centra). Mir, zelenilo, slobodan parking. • Savršena spratnost: Nalazi se na 1. spratu održavane četvorospratnice sa svetlim, staklenim ulazom. • Pametan raspored: Maksimalno iskorišćen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 205.000 € na 195.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2025 - 155.000 €
18.02.2025 - 165.200 €
17.04.2025 - 169.000 €
07.08.2025 - 172.000 €
30.09.2025 - 205.000 €
26.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1048899 NOVI SAD, LIMAN 2, DVOSOBAN STAN, 56 M2 Uknjižen, bez ulaganja komforan dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Veoma tražena lokacija u blizini Dunava i gradske plaže Štrand. Prvi sprat, lift, terasa, fizičke površine 56 m2. Cena sa nameštajem u stanu.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 211.150 € na 200.800 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 200.800 €, 56,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 165.200 €
27.04.2025 - 169.000 €
25.05.2025 - 172.000 €
03.12.2025 - 211.150 €
15.03.2026 - 200.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju dvosobanog stan na Limanu 2. Stan je uknjižen na 56m2 a ukupna neto površina 59 m2. Stan je kompletno renoviran i prodavaće se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na most i park. Stan je funkcionalnog rasporeda i ima....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 94.000 € na 85.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.10.2025 - 91.200 €
28.10.2025 - 104.000 €
22.11.2025 - 94.000 €
10.03.2026 - 85.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski". Stan sadrži: Dve komforne spavaće sobe Prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Terasu idealnu za odmor, sa prelepim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 94.000 € na 85.500 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 91.200 €
02.11.2025 - 104.000 €
23.11.2025 - 94.000 €
13.03.2026 - 85.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski". Stan sadrži: Dve komforne spavaće sobe Prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Terasu idealnu za odmor,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji pala cena (206)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>