• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 što manji" pronađeno 3 292 nekretnina - prosečna cena 1.652 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • interfon
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Durlanu u neposrednoj blizini Lidla na bulevaru Sv. Pantelejmona.Nalazi se na prvom spratu zgrde koja nema lift koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 60m2 i po strukturi predstavlja dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 60,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan na Margeru Stan se nalazi u stambenoj zgradi na prvom spratu površine 60m2 i grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom,dve spavaće sobe i kupat Zgrada se nalazina odličnoj lokaciji pored osnovne škole, vrtića i Ideje, pošte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na prvom spratu kvalitetne stare gradnje u Rumenačkoj ulici na Detelinari. Stan je kompletno renoviran pre dve godine i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Funkcionalnog je rasporeda (iz hodnika u sve prostorije), dvorišno orijentisan, svetao i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglasavamo Prodaju. trosoban stan na Mišeluku kod Covid bolnice– idealan spoj mira i blizine grada Na samo 5 minuta vožnje do Promenade a opet prijatno udaljen od gradske gužve, nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan od 60 m², savršen za parove, porodice ili one koji žele kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, IRIG, 117.400 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSBAN STAN, NOVOGRADNJA - VRDNIK, NEPOSREDNA BLIZINA TERMAL BANJE - TOP LOKACIJA!---Agencijska šifra: 1007947. Prodaje se potpuno nov dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade u Vrdniku, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Termal Banje. Stan poseduje prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 2.5-soban stan, 60m2. Sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Nalazi se na 1. spratu, jugo-zapadno orijentisan, grejanje je etažno .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 115.732 €, 60,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji u Leštanima, na atraktivnoj lokaciji koja pruža idealan balans između mirnog porodičnog života i brze povezanosti sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje, sa pažljivo biranim materijalima i savremenim arhitektonskim rešenjima.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 60,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan površine 60 m², smešten na 1. spratu objekta sa ukupno 3 sprata, na veoma atraktivnoj lokaciji Zlatibor – Zlatiborski konaci.Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i balkona površine 4 m². Podovi su parket i keramičke pločice, visina plafona....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 115.735 €, 60,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Kaluđerici, projektovan prema savremenim standardima gradnje i komfora. Lokacija: Kaluđerica – Ulica Vojvode Stepe Stepanovića Površina: 60 m² Sprat: 1. sprat od ukupno 4. Stan odlikuje pažljivo organizovan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 82.200 € na 85.800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 85.800 €, 60,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 72.000 €
17.10.2025 - 77.400 €
08.02.2026 - 82.200 €
29.04.2026 - 85.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 60 m², smešten na prvom spratu moderno projektovane stambeno-poslovne zgrade u završnoj fazi izgradnje, na glavnoj ulici u samom centru Ćuprije. Stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i komfor svakodnevnog života. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux opremljen, trosoban stan 60m2 u Gagarinovoj ulici, blizu stanice i Bulevara, 1. sprat, lift u zgradi. Stan je odmah useljiv, ima terasa, klima, ktv+internet. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 77.000 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan od 60 m² u mirnom i uređenom delu Padinske Skele, smešten u novom naselju. Stan se nalazi na 1. spratu održavane zgrade i predstavlja idealno rešenje za porodičan život. Struktura i karakteristike: Dnevna soba sa puno prirodnog svetla Spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 193.125 €, 60,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007108.Predivan i kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi u samom centru Novog Sada, na početku pešačke zone. Površine 60 m2 i nalazi se na 1.spratu zgrade bez lifta. Grejanje je na gas sa kalorimetrima i plaća se po utrošku. Uknjižen, bez tereta i zabležbi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111015. Izdaje se lep, komforan, kompletno namešten dvosoban stan (60m2) na 1. spratu zgrade sa liftom, kod Betanije. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran i dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 167.600 €, 60,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 162.360 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetan dvosoban stan od 60m², koji se nalazi u ekskluzivnoj zgradi sa samo 4 stana, pružajući vam mir, privatnost i komfor kakav se retko nalazi u gradskim uslovima. Smešten na prvom spratu, stan ima predivan, otvoren pogled na park, što ga čini idealnim mestom za uživanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 61.000 €, 60,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1017714 Na prodaju odličan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, smešten na prvom spratu, u mirnom okruženju, udaljen od glavne ulice. Stan je delimično renoviran, uredno održavan i bez potrebe za većim ulaganjima. Poseduje PVC stolariju, što doprinosi energetskoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119611, I/, terasa, ostava, stambena zgrada. Izdaje se stan u centru, ul. Svetozara Miletića: 3 sobe (dnevna, spavaća, dečija/radna) trpezarija, kuhinja, kupatilo, špajz, terasa ispred stana. I sprat 60m2 Stan kompletno opremljen nameštajem (kao na slikama) i tehnikom:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110735. Izdaje se lep, kompletno opremljen, dvoiposoban stan na 1. spratu novije zgrade bez lifta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u strogom centru grada. U cenu stana su uključeni svi troškovi.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini od jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.400 €, 60,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - blizina Futoške pijace i glavne autobuske stanice. Ovaj veoma svetao i lep dvoiposoban stan čine dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo sa tuš kabinom i dve lepe terase. Ulično orijentisan. I sprat u dobro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1096580- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari grad. Zgrada je stara ali se radi rekonstrukcija fasade. U stanu su potrebna higijenska ulaganja. Može da se adaptira u trosoban po potrebi kupca. Centralno gradsko grejanje. Prvi sprat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.500 €, 60,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100759, Novi Sad, Telep, 61 m2, trosoban, prvi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo fenomenalan stan s garažom 65m2, trosoban s terasom. Opremljen, kuhinja, trpezarija sa dnevnom sobom, dečija soba, spavaća soba, kupatilo, centralno grejanje, klima. Na prvom spratu je, Useljiv odmah.Mesečne komunalije su oko 100-120e.Cena 650e.Pozovite 069788803. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom, odvojene kuhinje sa novom indukcionom pločom i frižiderom, spojene dnevne i radne sobe sa sklopivim trpezarijskim stolom, prostrana spavaća soba, kupatilo sa novom veš....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Jedinstvena prilika. U prilici smo ponuditi odličan dvosoban stan površine 61 m2 koji se nalazi u Prijepolja u stambenoj zgradi Blok Stadion ulica Veljka Vlahovića , prvi sprat, sa pogledom na Mileševku. Kupovinom stana dobijate ugradnu kuhinju koja je povezana sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 159.300 €, 61,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 60,34 m², na jednoj od najtraženijih lokacija – u blizini parka Svetog Save, osnovne škole i bulevara, a u mirnoj ulici. Stan se nalazi na 1. spratu i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.400 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Mirnom delu naselja Telep Odličan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,lepee orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasagrejanje je centralnoPosebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran stan izuzetnog rasporeda, južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu (iznad staklenog hola, bez stanova u prizemlju), što pruža dodatni mir i privatnost. Stan ima 55 m² grejne površine + terasu (lođu), a sastoji se od: prostrane....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 461)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>